שוב.. צריך המלצה למסך לא הצלחתי להשיג WFP.. (תקציב 2000 שקל + -) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב.. צריך המלצה למסך לא הצלחתי להשיג WFP.. (תקציב 2000 שקל + -)

BloodFist

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם את האסוס לא הצלחתי להשיג, ובכל מקרה אני לא מת על ציפוי מבריק.. אבל הייתי מסתדר איתו אם הייתי מוצא.

שוב אני שואל, מה לגבי המסך הזה? http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3838

וכנראה שאני צריך ללכת על ה2243BW? הוא האופציה הכי טובה בהנחה שאני לא יכול למתוח את התקציב יותר מידי?

כבר עניתי לך. שוב פעם?

מדובר על מסך מבית היוצר של איזו, מסך מבוסס TN וזה בלי לבדוק. והבחור שהגיב אחריי חיזק אותי.

מה נוסיף?

אצל נקסטופ יש בודדים. אבל זה ממש יקר, וזה בירושלים-אם תצטרך שירות זה קצת רחוק, ודיברתי איתם והם אמרו ש"הם לא פותחים מסכים בחנות ואין סיכוי שיהיו 5 פיקסלים שרופים", ובגלל שזה מסך שירד מהפס ייצור, אין הטבה של החלפה על פיקסל בודד תוך 48 שעות. אני מתכוון לקנות (כנראה) את ה DELL 2009W

http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/monitor_2009wfp?c=il&l=he&s=bsd

שלדעתי לא נופל בהרבה מה 2007WFP

לדעתך.. יפה אמרת..

כפי שאמרתי כאן או באחד הנושאים האחרים שהגבתי המסך נראה מדהים, אולי הוא בין הTN הטובים ביותר שקיימים.

אבל לשלם 1950 ש"ח על מסך מבוסס TN בגודל 20'' כאשר ב400 ש"ח פחות אתה מקבל מסך 22'' אינץ' איכותי למסך מבוסס TN? קצת תמוה.

כפי שזה נראה מנסים לעשות כסף על הסדרה היוקרתית של מסכי ה2007WFP וה2007FP האיכותיים שהיו להם והם משווקים את ה2009W כהמשך של המהדורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לפי מה שהבנתי האופציות שלי מבחינת מסך TN הם 2253BW או 2243BW

עכשיו השאלה היא, מי מבינהם עדיף?

2253BW בא לתקן את ה2243BW ולכוון לשוק הגיימרים.. אבל השינויים ביניהם לא ממש ניכרים, וסאמסונג הודיעה שיש אפשרות לקבל פאנל של CheMei עם ה2253BW. לכן בלי יותר מדי כאבי ראש, לך על ה2243BWX. הוא יותר טוב משניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקב.

זוהי ההודעה השלישית שלי בפורום שמופנת אליך וטרם קיבלתי תשובות.

א. יש לך במלאי מסך 2007WFP/FP ?

ב. יש התחייבות ל0 פיקסלים שרופים, פאנל S-, זליגת אור - וכל זה נוכל לבדוק במקום לפני הקנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא קצת גם הודעות של אחרים דיברו על זה שאין התחייבות כזו יותר לא לאפס פיקסלים לא לזליגות אור ולא לבדיקה בחנות מעבר לזה שהמחיר עלה ל 2500 ולדעתי ירד בכלל מהאתר ולא יגיע יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את המסך אבל למען גילוי נאות ראוי שתרשום שאתה מוכר את המסך הספציפי והקישור הוא לאתר שלך

ידידי כתוב במפורש שאני נציג נקסטופ !! רק לפקוח את העינים

יעקב.

זוהי ההודעה השלישית שלי בפורום שמופנת אליך וטרם קיבלתי תשובות.

א. יש לך במלאי מסך 2007WFP/FP ?

ב. יש התחייבות ל0 פיקסלים שרופים, פאנל S-, זליגת אור - וכל זה נוכל לבדוק במקום לפני הקנייה?

א. התשובה היא כן ולא יש לי הזמנות קודמות ואין כמעט כלום למכירה מי שמשלם ומזמין וממתין בסבלנות מקבל את המוצר .

ב. אין התחייבות ל 0 פיקסלים אלא ל מינימום 2 ב 2007FP ן ב 2007WFP אין לי התחייבות בכלל אלא לפי מדיוניות דל הרגילה דהיינו 6 פיקסלים כי אין להשיג אותו וממילא אם יהיה 6 פיקסלים אני מבטל את העיסקה מיידית וסופג את כל הנזק בעצמי !

יש התחייבות ל פאנל S- ואין לי התחייבות לזליגת אור !!!! דבר זה אינננו נחשב לתקלה בדל ואני בדגמים האלו לא יכול לספוג את עלות הנזק עלי !!

וכמו כן לא לא ניתן לבדוק במקום יש פה עומס רב וזה לא דבר נורמלי להשבית מחשב של עובד בשביל לקוח שרוצה לבצע בדיקה

48 שעות זה הזמן שאני נותן בשביל לבדוק כל תקלה אפשרית וזה המון זמן ..

שבת שלום

יעקב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האסוס הרבה זמן לא ראיתי בחנויות. מעניין אם הוא זמין ומה מחירו.

הLG הוזמן ע"י משתמש מן הפורום, אני ממתין להתרשמות שלו מהמסך.

לי יש את האסוס הוא מצוין לסרטים ומשחקים אבל גם יקר מאוד בארץ

הפאנל שלו מבוסס PVA ולי אישית הציפוי לא מציק

אבל אם זאת במחיר שלו בארץ כבר הייתי מחכה למסכי 22 נורמלים למרות הוספת המחיר

גם ככה שקניתי את ה201 הוא לא היה זמין בהרבה חנויות

אולי בכלל תבחר גישה אחרת ותחסוך לטלוויזיה 32 ותחבר את המחשב אליה ?

זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי יכול לחזור אחורה

ואל תבין לא נכון ה201 מוציא תמונה מצוינת גם בחיבור למחשב וגם בחיבור הWII לקומפוננט

הבעיה זה הגודל ושטלוויזיות 32 מתחילות היום בסביבות 3000 הייתי הולך לכיוון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שגם את האסוס לא הצלחתי להשיג.

נמשיך בזה שאין לי מקום לטלוויזיה.. בטח שלא 32 אינץ'..

ואם כבר היה לי 3000 שקל לא הייתי מחכה והייתי קונה את אחד מהמסכי 24 ולא משהו אחר... אבל לצערי אין לי.

בכל מקרה לפי מה שהבנתי הדגם שיהיה לי הכי טוב מכיוון שאני רוצה מסך רחב ולא הצלחתי להשיג את הDELL\ASUS\PHILIPS וכו'

זה הSamsung 22 Wide 2243BWX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לא מזמן ביקורת באתר על מסכי 22

כולם TN אבל לפחות יכנסו לך לתקציב

תעשה חיפוש לביקורת ותבחר לך מסך 22 שיתאים לך

אין מה לעשות פאנלים איכותיים לא נפוצים ויקרים מאוד בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי כתוב במפורש שאני נציג נקסטופ !! רק לפקוח את העינים

א. התשובה היא כן ולא יש לי הזמנות קודמות ואין כמעט כלום למכירה מי שמשלם ומזמין וממתין בסבלנות מקבל את המוצר .

ב. אין התחייבות ל 0 פיקסלים אלא ל מינימום 2 ב 2007FP ן ב 2007WFP אין לי התחייבות בכלל אלא לפי מדיוניות דל הרגילה דהיינו 6 פיקסלים כי אין להשיג אותו וממילא אם יהיה 6 פיקסלים אני מבטל את העיסקה מיידית וסופג את כל הנזק בעצמי !

יש התחייבות ל פאנל S- ואין לי התחייבות לזליגת אור !!!! דבר זה אינננו נחשב לתקלה בדל ואני בדגמים האלו לא יכול לספוג את עלות הנזק עלי !!

וכמו כן לא לא ניתן לבדוק במקום יש פה עומס רב וזה לא דבר נורמלי להשבית מחשב של עובד בשביל לקוח שרוצה לבצע בדיקה

48 שעות זה הזמן שאני נותן בשביל לבדוק כל תקלה אפשרית וזה המון זמן ..

שבת שלום

יעקב

לסיכום לכל המסכים - LP2065 2007WFP 2007FP יש התחייבות לפאנל S-.

אין התחייבות באף מסך לזליגת אור, תיהיה מוגזמת ככל שתיהיה אתה לא מוכן לתת אחריות עליה.

על ה2007WFP התחייבות ל6 פיקסלים שרופים, על ה2007FP על 2 פיקסלים שרופים, ועל הLP2065 כמה התחייבות לפיקסלים שרופים?

אני לא צריך שתיתן לי 48 שעות לבדוק את המסך, אף פעם לא בדקתי, אבל אני מניח שזה לא יעלה על כמה דקות, מקסימום חצי שעה / שעה.

אני יכול להביא את המחשב שלי עכבר ומקלדת שלי ולבדוק בעצמי, רק תן לי מקום ואני אעשה את זה.

מוסכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...