Race Driver : GRID - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Race Driver : GRID - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

רק אצלי המשחק כל כך גרוע מבחינת ההיגוי??? פשוט גועל נפש עוד שנייה הייתי שובר ת'מקלדת

למה אני צריך ללחוץ פעמיים על המקש בשביל שזה יגיב? ולמה הפניות כל כך כל כך חדות? אי אפשר לשחק ככה... בדוק משהו לא בסדר בהגדרות מקלדת של המשחק.. לא יתכן שאני צריך ללחוץ פעמיים על מקש בשביל שהוא יפנה או יעשה רוורס וכשהוא פונה הוא פונה כל כך חד שאי אפשר בכלל לתקן לצד השני!! :pissed: :pissed:

לא רוצה להספיד בשבילי את המשחק כי בינתיים זה המשחק מכוניות הכי גרוע ששיחקתי בחיים שלי(מבחינת היגוי)

בדקתה את המקלדת?

ידוע שהמשחק קשה מאוד ללא פאד\הגה, אבל מה שאתה אומר בקשר ללחוץ פעמיים בשביל שזה יגיב זה ניראה לי כבר הקלדת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדקתה את המקלדת?

ידוע שהמשחק קשה מאוד ללא פאד\הגה, אבל מה שאתה אומר בקשר ללחוץ פעמיים בשביל שזה יגיב זה ניראה לי כבר הקלדת שלך.

מקלדת חדשה ואין בה שום בעיה

אני משחק כל משחק אחר ללא בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אצלי המשחק כל כך גרוע מבחינת ההיגוי??? פשוט גועל נפש עוד שנייה הייתי שובר ת'מקלדת

למה אני צריך ללחוץ פעמיים על המקש בשביל שזה יגיב? ולמה הפניות כל כך כל כך חדות? אי אפשר לשחק ככה... בדוק משהו לא בסדר בהגדרות מקלדת של המשחק.. לא יתכן שאני צריך ללחוץ פעמיים על מקש בשביל שהוא יפנה או יעשה רוורס וכשהוא פונה הוא פונה כל כך חד שאי אפשר בכלל לתקן לצד השני!! :pissed: :pissed:

לא רוצה להספיד בשבילי את המשחק כי בינתיים זה המשחק מכוניות הכי גרוע ששיחקתי בחיים שלי(מבחינת היגוי)

משחק מכוניות ריאלסטי תמיד יהיה קשה לשחק במקלדת כמו שלשחק בסימולטור טיסה קשה עם מקלדת

אומרים פה שלשחק עם ג' יסטיק משפר מאוד את השליטה אני לא נשאתי ככה שאני לא יודע....

ולמה אתה צריך ללחוץ פעמים אני לוחץ פעם אחת וזה מגיב.... אולי רק ברוורס הוא מבקש ללחוץ פעמיים....(כשאני צריך רוורס אז אני בלחץ ובלי לשים לב אני תמיד לוחץ פעמים....בכול משחק מכוניות משם מה:\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתה את המקלדת?

חח מה שמצחיק עם מיקלדת דריפט אני עושה 60 מיליון.

ואם הגה בקושי 10 אלף.

לדעתי יותר קשה לשחק עם הגה מאשר מיקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזושהיא דרך להתרים את זה לנסיעה במקלדת? זה ממש שה למרות שאני לאט לאט מתגבר...

ועל איזה הגה אתם ממליצים עד 300 שקל? ובבקשה תנו לינק לחנת בארץ אם אפשר אז אחת מוכרת כמו דיפו או באג וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזושהיא דרך להתרים את זה לנסיעה במקלדת? זה ממש שה למרות שאני לאט לאט מתגבר...

ועל איזה הגה אתם ממליצים עד 300 שקל? ובבקשה תנו לינק לחנת בארץ אם אפשר אז אחת מוכרת כמו דיפו או באג וכאלה

קח הגה - WingMan Formula GP הגה מעולה עם רטט חשמלי ומרגישים כמו במציאות ויש לי אותו ונהנה מכל הרגע ממליץ

קניתי אותו לפני שנתיים ב430 שח כולל אחריות 3 שנים מבאג כעת בטח עולה 300 שח ומעטה בבאג יש שם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו בצבע אדום והגה מעולה עושה רטט בזמן משחק

חיברתי את ההגה אבל יש יחסית תגובה איטית במשחק, גם אצלך זה ככה? ויש לך איזה דריבר שאתה משתמש בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי עובד מציון ויחסית תגובה מהירה שאני מזזי הגה עם חשמלי ואני משתמש בדרייבר של 64ביט

יכול להיות שאתה צריך לשנות בהגדרות של הגה במשחק אני שיניתי בהגדרות שתגובה רטט יהיה חזק ותגובה לזיזוז הגה ב35 אחוז ויצא טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח הגה - WingMan Formula GP הגה מעולה עם רטט חשמלי ומרגישים כמו במציאות ויש לי אותו ונהנה מכל הרגע ממליץ

קניתי אותו לפני שנתיים ב430 שח כולל אחריות 3 שנים מבאג כעת בטח עולה 300 שח ומעטה בבאג יש שם :xyxthumbs:

אין אותו לא בבאג ולא בזאפ :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...