דת ואמונה - דיון מרוכז - עמוד 100 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז

cleric

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר להומאים כן חס וחלילה אם הייתי נולד הומו.

אין לי בעיה איתם ,אין לי בעיה שיהיה לי חבר הומו,אבל אני לא הייתי רוצה להייולד אחד כזה.

ואני מאמין שגם הומו היה רוצה להיוולד סטרייט,זה אחד הדברים שהכי משגעים אותי בדת.

דת כול כך יפה ואמינה ובסוף דבר כזה כמו הומואים יכול להרוס לה הכול.

שוקו לא יודע מה היה קשה לחפש לבד אבל שיהיה קח

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%9C%D7%92%D7%95%D7%9C_%D7%A0%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%AA

וגם שאנשים מנסים לחזור בתשובה ע"י רב,רוב החפירות ע"י הרב לחוזרים בתשובה זה ע"י גלגול נשמות ומה התיקון של כול אחד שתיהיה בעניניים

שניצל אני לא ידפדף עכשיו 150 עמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלגול נשמות מופיע בספר הזוהר שנתכתב ב1300 לספירה

[br]פורסם בתאריך: 12.09.2008 בשעה 23:48:22

רועי, לא אמרתי לך לדפדף, אמרתי לך לחפש.

אני לא חושב שהומואים היו רוצים להיוולד סטרייטים (ברובם). אי פעם דיברת עם מישהו הומו ושאלת אותו?

[

לא לא שאלתי.אבל אני בטוח שבעומק ליבו הוא לא היה רוצה

מי היה רוצה שהעולם ובמיוחד משפחתו יחשבו עליו שהוא מוזר או אפילו חמור מזה שיחרימו אותו?!

מי היה רוצה לפסול מעצמו את האפשרות למשפחה נורמלית?!

מי היה רוצה לעלות לעצמו את הסיכוי להדבר מאיידס?!

אני רואה בזה רק חסרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

huh?

דת בטוח יש. דת היא דבר שמוגדר על פי המאמינים שלה, לא על פי האם האמונה שלהם נכונה או לא.

אני גם לא יודע מאיפה הסקת שבטוח יש אלוהים. עם החלק השני של המשפט אני מסכים. מבחינתי, ייתכן ויש אלוהים, ייתכן ואין - נכון לעכשיו אנחנו לא יודעים, ולדעתי אין סיבה שזה ישפיע על חיינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה נמשך לבנות, לא עם המוח, עם המה שמו שלך (מקווה בשבילך)

ככה הומו נשמך לבנים.

ו1300 לספירה? זה דאמ מאוחר

האם יש דת? ברור, יש הרבה דתות.

האם יש אלוהים? אין לזה שום הוכחה, והסבירות נמוכה, אז אנשים קצת יותר הגיוניים מניחים שאין עד שיוכך שאלוהים קיים.

האם הוא רוצה שנתפלל? בתקופת התורה לא התפללו (היהדות של אז היתה 180 מעלות מהיהדות של היום, האם אלוהים החליט באמצע לעשות החלפת חוקים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שמה שהדת אומרת ומצווה זה לא בטוח קיים,אל תכנסו איתי לקטנות עכשיו.

ובקשר לאלוקים התכוונתי שיש משהו ששולט בעולם תקרא לזה טבע או תקרא לזה איך שאתה רוצה.

יש משהו ששולט ומכוון תעולם שלנו,רואים את זה מרגישים את זה.

ואני לא צריך לפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ספר בראשית, כשיוצר אלוהים את האדם הוא מדבר בגוף רבים.

"ויאמר אלוהים נעשה אדם בצלמנו כדמותנו"

הרי אלוהים יש רק אחד, אז למה הוא מדבר ברבים ? מבחינתי זו שגיאה בהגייה. וגם אם אין טעויות כתיב, כז מה ? אז עברו עליו 50 פעם בחיפוש אחרי טעויות ותיקנו את כולן. לא מתקבל עלייך ?

aliens.jpg

he wasnt alone?

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שמה שהדת אומרת ומצווה זה לא בטוח קיים,אל תכנסו איתי לקטנות עכשיו.

ובקשר לאלוקים התכוונתי שיש משהו ששולט בעולם תקרא לזה טבע או תקרא לזה איך שאתה רוצה.

יש משהו ששולט ומכוון תעולם שלנו,רואים את זה מרגישים את זה.

ואני לא צריך לפרט.

אתה נכנס איתנו לקטנות, למה שלא ניכנס איתך ?

דובי - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשיי מה שהלך כאן בשבת, רועי חבל שיש לך שאלות ואתה לא מחפש תשובות במקומות הנכונים להם.[שכך יורדת לך האמונה]

שניצל אהבתי על ההפרכות,אני צריך לזוז כנראה מחר אתייחס למה שקרה פה, כמו כן אני לא אכנס להוכחות הבורא כי מלא זה לא ישנה כלום אצלכם,חבל על זמני

אבל הסבר פסוקים,דגים וקשקשת,כותל מערבי, הומאים,שפן וארנבת ,וכו... כל מה שהלך כאן ,אני אתייחס מחר.

כל טוב.

ואני אתייחס רק לרצינים שבנכם, ולא לאלה שרק צוחקים ומקנטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל אתה מעורר רחמים. "יורדת לו האמונה" ? אז האמונה היא איזהשהוא מדד, שככל שהוא נפתח לדברים חדשים וידע חדש (ולא נאטם כמוך) המדד יורד ? זה פתטי בצורה שאני לא יכול לתאר.

הוכחות הבורא ? איזה הוכחות ? ואל תביא לי סרטון של שלוש שעות מאתר שטיפת מוח כמו שופר, אני רוצה משהו חד וחלק. אם יש לך הוכחה שכזו הייתי בכיף מוכן לשמוע אותה, לקרוא או לראות אותה. גם בקשר להסבר הפסוק שהבאתי - למי אכפת איך מסבירים אותו ? מה זה משנה, אתה ממילא תביא איזה פרשנות של רש"י או קסוטו או האלוהים שלך יודע מה - ממש לא מעניין אותי. אני בכל מקרה מבין את המשפט איך שאני מבין אותו ושום פרשנות לא תשנה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...