בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !! - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !!

dolev16

Recommended Posts

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה קיבלתי מהם תשובות זה מה שהם מציעים לי:

1)דגם באותה רמה חדש יותר.

2)מסך 22 אינץ אותה רמה ללא תוספת במחיר.

3(זיכוי כספי

4)המסך הישן

אבל אבא שלי צריך לשאול אותו שהוא אומר אותה רמה איזה דגמים הוא מתכוון אם אחד מהם יהיה SIPS אני אקח כמובן ..

מה נראה לכם איזה פאנלים זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 3 ו4 לא הבנתי למה התכוונת אבל לא חשוב..

כמו שחשבתי שהאופציות החלופיות הם TN לכן אני אקח זיכוי וכבר ביצעתי הזמנה מפנדה...בעזרת ה' שלא יהיו בעיות.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ? פנדה קוסמים ?

:screwy:

כבר כתבו לך:

מבחינה זו, מצבו של מי שקנה מפנדה, TMS, SKY או כל חנות אחרת שעובדת עם יבואן, זהה למצבו של זה שקנה מנקסטופ, היבואן המקבילי.

מעניין כיצד סיפור זה ישפיע על דעתם של אלה שהיללו את ואת השירות שלה. מצד אחד זה בהחלט מבורך על שהחליפו בלי ויכוחים בכלל מסך אשר על-פניו לפחות היה תקין. מצד שני, שיטת ה"שדרוג" שלהם כלל לא מתחשבת בעובדה שהדגם החדש עשוי להיות נחות יותר מקודמו, ומאוד מצער שנראה כי החברה לא שמרה מלאי של מסכים להחלפה בלבד, לתקופה בין סיום הייצור לבין סוף תקופת החיים של המוצר.

ולגבי השרות ...

לפחות הם הוגנים והם מציעים חלופות.

השרות של סביר.

אין יותר דגם מקבילי ...זה מה יש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ? פנדה קוסמים ?

:screwy:

כבר כתבו לך:

ולגבי השרות ...

לפחות הם הוגנים והם מציעים חלופות.

השרות של סביר.

אין יותר דגם מקבילי ...זה מה יש ...

תעזוב אותך משטויות ברגעים כאלו השרות של היבואן נמדד והנה בסופו של דבר נותנים לי בעצם את כול האופציות הקיימות שמגיעות לי בסך הכול ולכול מי שהיה מחליף כמוני ולא היה בדיוק את אותו הדגם...

בקשר לפנדה זה האוםציה היחידה שלי כי זה או זה או מהחנות תמליל 2000 שגם הם אמרו שיקבלו ביולי משלוח מאומנטיק אבל אני לא מכיר את החנות הזאת בכלל, או לקחת את המסך הקודם שלי ששוכב אי שם במעבדה וזה לא נראה לי...תכל'ס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טןב חברה אני לא מאמין שוב יש בעיה במסך קיבלתי אותו מפנדה לפני בערך שעה וגיליתי שיש בו 3 נקודות לבנות בצד שמאל של המסך זה מאוד מפריע וברור במיוחד בצבע השחור ובגוונים כהים...מה עליל לעשות יש תוכנה שיכולה להגיד לי אם הם רק תקועים או מתים או שעליי לממש שוב :nixweiss: אחריות?.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לנסוע זה בקיסריה אני בפתח תקווה!

ואני עכשיו הולך לחתונה אז זה בעייה.

אין שום דרך לבדוק אם הפיקסלים שרופים או מתים כי יש לי חשש כבד שהם שרופים .... :(

הרצתי גם בדיקה לזליגה והמסך בכל לא שחור...שהוא במצב שחור לגמרי הוא יותר גרוע מהזליגה שהייתה לי הוא נראה כמו TN שראיתי במצב שחור לגמרי הוא אפור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חב'רה אני לא מאמין חשבתי שאם המספר הסידורי מאחורי המסך מסתיים בS הוא פאנל SIPS אבל לא!! מסתבר שעבדו עליי פנדה הבטיחו לי שזה פאנל SIPS אבל זה בעצם S-PVA ..ואני לא מבין למה אין הילה סגולה ולמה אני מסתכל בעיינים במסך והוא נראה לי ממש משונהה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...