ENERMAX VS CORSAIR - עמוד 6 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ENERMAX VS CORSAIR

blackmoney

Recommended Posts

אני לא מבין מה יש לך נגד אנרמקס, חלק מהרעיון בדיונים כאלו זה להשאר אובייקטיבי ומסיבה לא ברורה ברור שאתה לא.

כמו שנכתב באותו הדיון, הסיבה לרעש היא שלספק יש חיישן טמפרטורה ובגלל שהמארז של אותו המשתמש לא מקורר היטב הספק לוקח על עצמו את הנטל ועקב כך מרעיש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאנרמקס מספר יתרונות קלים על הקורסאייר 520HX:

- קצת יותר שקט

- קצת יותר יעיל

- ריילים עד 25 אמפר לעומת 18 בקורסאייר

כן, ושכחתי יתרון לא קטן לטעמי, יבואן שלפחות כרגע זמין בפורום על כל מה שמשתמע מכך.

כמו כן ה-Modu82+ מגיע עם 2 כבלים עם 3 חיבורי SATA כל אחד, בעוד שה- רק עם 2 כבלים של 2 חיבורים. ה-Modu גם מגיע עם חיבורי PCI-E שהם גם 6 פינים וגם 8 פינים (ה- עם חיבורי 6 פינים בלבד).

הדברים הקטנים האלה הם שגרמו לי בסופו של דבר ללכת על ה-Enermax. אפילו יותר מהיעילות (ההבדל ביניהם הוא כ"כ קטן שהוא בתחום השגיאה הסטטיסטית), ההבדל בשקט (שספק אם מרגישים, אפילו SPCR מודים שכנראה ההבדלים הם מאוד קטנים) או הריילים (קשה לי לראות מצב שבו 18A לרייל לא יספיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנושא השקט לדעתי צריך לעשות הפרדה בין ה-425W ל-625W.

המודו 625W הוא כנראה בכל זאת הספק הכי שקט שקיים (שיש לו מאוורר)

המודו 425W מגיע רק עם כבל אחד עם 3 יציאות SATA וזה נוראי.

אבל בעזרתו האדיבה של היבואן בארץ ניתן להזמין גם ספק עם כבל כזה נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הקטע של המחיר, יש גם מתאם ב-4 שקל כולל משלוח עד הבית

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.9809~r.77291022

עדיין הרעיון של ספק מודולרי הוא כמה שפחות כבלים במארז, וברמה של הספק הזה הגיוני שיבוא איתו יותר מכבל אחד.

מה גם שבימינו היה הגיוני לוותר על כבל MOLEX אחד לטובת כבל SATA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alex אתה כבר לא אובייקטיבי , אתה יותר מדיי נעול על הCORSAIR , אני לא אומר שהם לא טובים , אבל ההבדלים ממש זניחים והבדל של מחיר זה מה שיעשה את זה , ויש להוסיף גם שקט, מאוד חשוב לי ואני מאמין שגם לכולם

לקחת ספק של 720 בשביל יותר 2-4% נצילות זה לא כל כך מובן אם תסלח , וכמובן, בשביל העתיד שגם לא יצטרוך כל כך הרבה

למי שמתבלט מה לקנות , אני מציע להסתכל על השקט , אחריות של 2 שנים נוספות , והבדל קטן במחיר , אולי זה מה שיעזור לכם להחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריק, תשמע, זה לא משנה מה תגיד כי אתה לא יודע עליי כלום. :)

אני אובייקטיבי מהסיבה הפשוטה שאני צרכן פשוט כמוך, רק שבמקום לבזבז כסף על סיגריות ומכוניות(למרות שהשברולט קורבט שאיזה מטורף הביא לישראל שראיתי הרגע בדרך נמיר די עשתה לי חשק לקנות אחת) אני מבזבז אותו על חומרה ולומד מזה ואח"כ גם מפרסם המון ביקורות ב ZAP למען כל עם ולא רק שרופי חומרה באתר הזה ובעוד כמה ישראלים ועולמיים כי ב ZAP כל העם גולש ואני נהנה מכל רגע. אגב . . . זה כמו עבודה שנייה לכתוב בזאפ ביקורת כי הם לא מאשרים ביקורות עם גישה "פרסומית" ועוד מלא חוקים. רק לאחרונה כשהעליתי בבת אחת 12 ביקורות על ,לוחות אם ועוד חומרה שונה ישר שלחו לי תגובה שאני כותב סתם על מוצרים ושלא נגעתי בהם בכלל, ושאני משקר, רק במילים עדינות כי אף אחד לא כותב כמות כזאת של ביקורות שמה וא כבר אז לא בכזה תיאור מפורט (בדיוק כמו שכותבים פה בפורומים, אנשי החומרה שאוהבים ויודעים כל פיפס במוצר). EMAIL אחד ואיום בתביעה על הוצאת דיבה כי גם הם לא מכירים את מה שאני באמת עושה עשו את שלהם והביקורות הועלו. אה, והם הועלו לאחר ששכתבתי אותם 4 פעמים ע"פ החוקים שלהם והורדתי השוואות למוצרים מתחרים כי גם זה אסור. פשוט מסע ייסורים. המבקר הנבחר הזה שנתנו לי רק גורם להם לבחון אותי מאז פי 10 וזה משגע אותי אבל לא נורא, כמו שאמרתי זה כולה בשביל לעזור לאחרים אז שיהיה להם לבריאות. בקיצור לכולם קשה לראות סתם מישהו שנהנה לכתוב על כל הברזלים האלה ואני מבין מדוע רשמת את זה.

אם הייתי לא יודע, נציג של יבואן או לא יודע מה אז כן, לא הייתי מגיב אפילו כי הרי ברור שכל מה שאומר יהיה מסווה מתוחכם ל "חברה, אני אקיז דם רק תראו שאתר כולשהו רשם שהמוצר שאני רוצה לדחוף יותר טוב.

העניין שיש לי ניסיון עם השקות של מוצרים חדשים של חברה שראתה שמישהי אחרת עושה משהו טוב יותר ולוקחת לה שוק ולא תמיד הם עומדים בציפיות. אני לא בא להגיד שום דבר על או ENERMAX כי לא מעניין אוית מה מישהו יקנה, מעניין אותי שאנשים לא יקנו סתם לפני שבדקו את המוצרים באתר בלתי תלוי וישראלי במזג האוויר שלנו ועם התנאים שלנו. אני כן יכול בתוקף להגן על מוצר כולשהו כאשר בחנתי את המוצר המתחרה, שכאן זה (עדיין לא המקרה).

אולי אני אעשה שני מחשבים עם שני ספקים שונים ואז אכתוב רשמים אבל עד אז, מקרים כמו הבחור הזה זה מה שאני מפחד ממנו. שמישהו קנה על סמך ביקורות מחו"ל וביזבז כסף לשווא כי זה לא טוב יותר מהספק שהיה לו או מספק אחר:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=336867.0

אבל שטויות. אולי INTEGRAL יגיד לכולנו למה בביקורת הספקים האחרונה אין בכלל ENERMAX ו בערך שתי החברות היחידות שרוב המקצוענים מסתכלים עליהן. הרי יש להן ספקים בטווח קרוב לספקים שנבדקו.

*אם היו שגיאות או טעויות אחרות למעלה, סליחה. 3 בבוקר ואני אחרי מסיבה של העבודה בחוף הצוק עם מדורות ויותר מדי ג'ין קפטן מורגן שחור חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שטויות. אולי INTEGRAL יגיד לכולנו למה בביקורת הספקים האחרונה אין בכלל ENERMAX ו בערך שתי החברות היחידות שרוב המקצוענים מסתכלים עליהן. הרי יש להן ספקים בטווח קרוב לספקים שנבדקו.

את זה תצטרך לשאול את מנהל צוות ביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלכס,

לאחר שניקתי מהתגובה שלך את הקורבט, הג'ין והשופוני, מה שנשאר לי להבין למה התכוונת בזה:

"מעניין אותי שאנשים לא יקנו סתם לפני שבדקו את המוצרים באתר בלתי תלוי וישראלי במזג האוויר שלנו ועם התנאים שלנו.".

האם נמצאת על קצה ההימלייה עם לחץ ברומטרי שונה?

תנאי עבודה באהל?

המצב הבטחוני?

חרדים?

מה לכל הרוחות שונה בתנאי מזג האויר אצלך בחדר מאשר בחדר בארה"ב או בכל מקום אחר בעולם שאמור להניב תוצאות שונות מאשר כל מבדק אחר שבוצע?

האר נא את עיניי שכהו מלראות (ואולי זה מזג האויר המקומי שמטשטש לי את הראייה)

ובהמשך לכתוב מעלה, כיצד זה שעבור מוצר X שנבחן באותה מעבדה שמתאים לצרכיך הינך מוחא כפיים בעוד שעבור יצרן Y תוצאות הבחינה מעוותות ומצריכות בחינה מקומית "בתנאי הארץ"

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני(ואני בטוח שאני לא היחיד) מעדיף מסילה אחת חזקה מאשר 2 או 3 בינוניים..

אומנם החיסרון הוא שכל המערכת יכולה להדפק אבל זה דיי נדיר ;)

חוץ מזה שרוב החברות הגדולות מזמן חזרו לשיטת היצור של מסילה אחת :xyxthumbs:

דוגמא בולטת היא הספקים של PCP :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לכל הרוחות שונה בתנאי מזג האויר אצלך בחדר מאשר בחדר בארה"ב או בכל מקום אחר בעולם שאמור להניב תוצאות שונות מאשר כל מבדק אחר שבוצע?

הטמפרטורה בתוך המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתהה שונה כאשר טמפרטורת החדר זהה?

אתה קראת באיזה שהו מקום שבנוואדה יש להם בעיות שונות מאשר באלסקה בשימוש במחשבים?

האם מייצרת מחשבים במפרט טכנולוגי שונה בהתאם למדינה בה היא משווקת?

הדבר היחיד שאני יכול להעלות על הדעת זה האבק.

אבל בבחינה במשך מספר ימים (והגזמתי כאן) נושא האבק לא יכול להשפיע על התוצאות, אלא רק בשימוש בטווח גדול כאשר מצטבר אבק על המסננים, שוב והיה ונעשה שימוש במסננים באותו מחשב שנבדק.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על בעיות בנוואדה, אבל אני יודע על בעיות בישראל. מה לעשות כשהסביבה חמה משמעותית, גם בתוך המארז חם משמעותית, מה שאומר שהספקים מתחממים הרבה יותר מאשר בחדר הבדיקה של SPCR על כל מה שמשתמע מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...