ENERMAX VS CORSAIR - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ENERMAX VS CORSAIR

blackmoney

Recommended Posts

2. היה לנו דיון פורה בעניין נצילות ספקים ונתונים לא כלכך מדוייקים של ENERMAX (יש שם לינקים) מול CORSAIR שמה שהיא מציגה הוכחה בכל ביקורת ואף יותר באמת בסביבות ה 90% לדגם ה TX של CORSAIR ושאר הדגמים עם טבלאות יפות שבחור אחד עשה שמה.

ה-TX אולי, אבל אם משווים את ספקי ה-HX של Corsair לעומת ה-Modu של Enermax (וזו ההשוואה הנכונה, בהתחשב בפיצ'רים ובקטגוריית המחיר), לא רואים איזשהו יתרון של ה-Corsair על ה-Enermax בנצילות.

Corsair: http://www.silentpcreview.com/article692-page4.html

Enermax: http://www.silentpcreview.com/article806-page5.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע אחד אז כן עדיף ה -- על ה Enermax MUDO ??

שיגעתם אותי כבר...

אם כן אני מתקשר פעם שנייה להחליף..

שני הספקים מצוינים, שניהם קיבלו ביקורות מאד טובות, ההבדלים ביניהם זניחים ורק אם ההבדלים במחיר משמעותיים שווה לך להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- Alexander Turovsky

האם אתה חושב באמת ובתמים שאם התוצאות שנמדדו על ידי המעבדות החיצוניות והבילתי תלויות של 80PLUS המציגות תוצאות של 80-82% נצילות אכן לא היו נכונות, אזי היצרן X היה יושב שקט?

אין לי בעייה שתאמר שאתה מעדיף את X על Y בגלל שהצביעה עם פס כסף בצבע זית לא מתאימה למארז שלך.

אבל בא לא נתווכח על מספרים.

ובאשר לחמש שנים אחריות, זה רק מלמד על טיבו של הקשר העיסקי הפורמאלי והלא עיסקי בין היצרן ליבואן, ואת שיתוף הפעולה ההדוק שממנו נהנים הצרכנים המקומיים.

כשרוזטק נותנת חמש שנים אחריות היא מתבססת על ייצוג של אנרמקס מעל 10 שנים.

שאל את עצמך כמה זמן מייבא היבואן השני את המוצרים?

כמה יבואנים יש ליצרן השני? (מי שמופיע באתר היצרן הוא לא זה שמוכר כרגע לחנויות)

מי יתן לך את האחריות משך 5 שנים?

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו חברים, אני מסכים איתכם במה שאמרתם אבל דבר אחד ראוי לציון וזה דבר חשוב בסופו של דבר:

עניין המחיר.

לפני חודשיים כשרציתי לקנות את הספק הזה מחירו היה 1000 שקל+(כשהבאתי את הלינק לפוסט ההוא נאלצתי לשכתב שמה מחירים).

בחודשיים האחרונים הייתה ירידת מחיר עצבנית וכיום הוא עולה מחיר מצחיק (יחסית למה שמקבלים) של . . . 850 שקל (פלוס מינוס 10 שקל לחנות זו או אחרת)

כמה עולה ה MODU 82+ 625W ? נכון 790 ש"ח.

עכשיו אני חושב לעצמי שאם זה היה חודשיים לפני, כנראה הייתי לוקח את הENERMAX MODU82+ (את הפוסט ההוא כתבתי כשלא פורסמו עדיין המחירים ואני והאחרים שם דיברנו רק על ביצועי הספקים של שתי החברו ללא התייחסות למחיר). אבל עכשיו? בהבדל מחירים של 60 שקל ?! אני חושב שברור למה ה TX 750W טוב יותר. (מלבד: יעילות גבוהה יותר, 750 מול 625 W, מבנה פנימי ואיכות ה TX שהוכחה כבר בשנה האחרונה).

זאת הנקודה שלי חברס... במחיר כזה, אני לא חושב שיש הרבה מה לחשוב.

תשוו לדוגמה:

CORSAIR

[test][http://skypc.co.il/pl_products~24~0~725.htm/url]

ENERMAX

http://skypc.co.il/search.asp?qsearch=modu82%2B&CatId=24

*תראו לי איך שמים URL שיוםפיע כמילה בבקשה. אני כל הזמן שוכח איפה לשים מילה ואיפה לינק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנרמקס מספר יתרונות קלים על הקורסאייר 520HX:

- קצת יותר שקט

- קצת יותר יעיל

- ריילים עד 25 אמפר לעומת 18 בקורסאייר

כן, ושכחתי יתרון לא קטן לטעמי, יבואן שלפחות כרגע זמין בפורום על כל מה שמשתמע מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, לא הבנתי למה הגעת למסקנה בסוף שה-TX טוב יותר מהמודו.

נתחיל מזה שהמודו עולה 765 שקל (ב-TMS) כך שההפרש הוא 85 שקל.

אבל גם בלי ההפרש במחיר אני לא מבין למה אתה מעדיף את ה-TX?

בביקורת הזו יצא שלמודו נצילות טובה יותר, בהפרש של כמעט 7 אחוז יותר תחת 300W.

http://www.hardwaresecrets.com/article/505/5

אף משתמש ביתי לא צריך וכנראה גם אף פעם לא יצטרך ספק של יותר 500W.

והמודו הוא גם כנראה הספק השקט ביותר בעולם שיש לו מאוורר.

אז למה לשלם יותר בשביל ה-TX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ושכחתי יתרון לא קטן לטעמי, יבואן שלפחות כרגע זמין בפורום על כל מה שמשתמע מכך.

בהחלט מדובר ביתרון, שכן צביקה גם עונה על שאלות הנוגעות למוצרים אותם הוא מוכר.

בתכלס לדעתי לך על ה-ENERMAX, עכשיו כשיש לו 5 שנות אחריות. לי עצמי יש במחשב הפרטי LIBERTY 400W (שאני רשאי לשער שהגיע לארץ דרך רוזטק), ואני מאוד מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי עכשיו את הביקורות על ה TX750 ועל ה MODU82 625W באתר הוותיק והמצויין HARDCP ובקיצור שניהם אותו דבר, מקבלים SILVER AWARD ולא מספיק טובים בשביל החננות האלה :o

הקטע המצחיק שה HX 1000 קיבל בצורה נדירה GOLD AWARD כי הביא עימו SOLID CAPASITORS ועוד ירקות והדהים אותם.

טוב אז מה קונים 1000 עכשיו ? ;D

ודרך אגב . . . הייתה לי הרגשה שלא כולם יסכימו עם "הפלא החדש" . . . תקראו

היום החלפתי את ה Seasonic S12 380W שלי ב- MODU82+ 425W.

המטרה היתה להיפטר מהרעש שהספק הישן עשה במאמץ.

במילה אחת, אכזבה.

כשהעלתי את המחשב בפעם הראשונה, הלוח מדד בערך 500RPM, שזה מעולה ותואם לדיווחים של אחרים.

אחרי שימוש רגיל במחשב למשך כשעה, המהירות עלתה ל 800-900RPM, שזה מעל לציפיות שלי אבל עדיין בגדר שקט.

הבעיה שבזמן משחק, המהירות עולה בהדרגה ומגיעה אחרי כרבע שעה ל-1430RPM (ואולי אפילו יותר אם הייתי ממשיך לשחק)

במהירות הזו הספק עושה הרבה יותר רעש מהספק הקודם שלי במאמץ.

רק אחרי יציאה מהמשחק, ריסט, והמתנה של כחצי שעה המהירות ירדה ל-900-1000RPM שזה שוב סביר אבל יותר משציפיתי.

יתכן מאד שזה קורה בגלל שהאיוורור אצלי במארז לא הכי אופטימלי,

אבל לספק הקודם שלי זה הפריע פחות במאמץ.

אולי בגרסאות חזקות יותר של הספק זה לא היה קורה...

לסיכום, או שאי אפשר להמליץ על ה-425W למי שמחפש שקט, או שיש לי יחידה פגומה (לא נראה לי סביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...