Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - הדיון הראשי

klayton

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במשחק הקודם הייתי משחק עם SHADOW על הכי נמוך. במשחק הזה אני משחק על HIGH!!

ולא בדקתי FPS אבל זה שחיק לגמריי.

וגם לי היו בעיות עם הזום בדיוק אותן בעיות ש TheReaper ציין, לא ניסיתי לשנות את המקש שלו.

וייש בעיות מציקות עם הסאונד שלא שומעים את היריות כשאתה עם מגן, ועוד כל מיני מקרים דומים.

אגב, אחרי העלילה לא הצלחתי כל כך לעקוב כמו במשחק הקודם, כנראה היא לא כל כך מעניינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק חביב, רץ סביר+ על המערכת שלי. אני חושב שהמעבד מגביל יותר מכרטיס המסך.

בהשוואה לראשון, שבו לא יכולתי לשחק מרוב איטיות, הוא הרבה פחות כבד ויתאים גם לבעלי מערכות יחסית מיושנות כשלי.

עניין ה checkpoints קצת מציק, אבל בסופו של דבר מתרגלים, ולא לוקחים סיכונים מיותרים. צריכים להפעיל קצת את הראש ולבדוק את כל האפשרויות לפני שנכנסים לסיטואציה, בכדי שיהיה אפשרי לצאת ממנה בחיים.

סה"כ אני נהנתי. ממליץ לכל בעלי מחשב שיכול להתמודד עם המשחק בכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?! אצלך הוא אמור לרוץ מעולה !

אצלי הוא רץ על 40 FPS בגלל המעבד המפגר שלי, אם אני מפעיל תוכנה ברקע, אפילו הכי קטנה ה FPS צונח באיזה 10 !

אם אני משחק עם צוות אז זה עוד יותר גרוע, משהו כמו 30~40, שונא את המעבד הזה...

לא משנה איך אני שם את ההגדרות בגרפיקה, הFPS נשאר אותו דבר אז זה בטוח בגללו !

דעתי על המשחק הוא שהמשחק מעולה ! הגרפיקה מעולה, הגיימפלי מצויין ושיפרו קצת את ההרגשה עם הרובים, למרות שעדיין לפי דעתי הרתע מוגזם

ולא נוח וברוב הזמן פשוט עדיף לתת לשאר חברי הצוות לעשות את העבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ממש מאכזב.. יצרניות המשחקים חייבות לעשות משהו דרסטי כדי לשבור את COD4 ... עד עכשיו כל משחק שיצא קשה לא להשוות אותו לCOD ומן הסתם COD רומס אותו .. ה משחק הנ"ל ממש אכזב אותי ואת חברים שלי קשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ניסה לשחק ברשת דרך HAMACHI?

כן - עובד (ניסיתי אצל חבר על ultimate 32bit) ומן הסתם יעבוד גם ב-.

* יש לשים את התקן הרשת של Hamachi בעדיפות ראשונה:

Network Connections / Advanced / Advanced settings

לסמן את ההתקן hamachi ולעלות אותו לראש הרשימה.

* אם אתה מקבל הודעה מוזרה שהכבל לא מחובר לאחר שבחרת LAN במשחק, צריך לשנות את השפה של non-unicode language ל-English US בהגדרות שנמצאות (ב-XP) ב:

Control Panel / Regional and Language Options / Advanced

אותו העניין בויסטה רק מיקום ההגדרה שונה, אני לא זוכר בע"פ.

בנוסף, לוודא שה-Keyboard Layout מכוון ל-English US.

אל תשאלו איך ולמה הפתרון הזוי \ לא קשור למציאות, בשורה תחתונה זה פתר לי את הבעייה ואני מודה למשועמם שעלה על זה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?! אצלך הוא אמור לרוץ מעולה !

אצלי הוא רץ על 40 FPS בגלל המעבד המפגר שלי, אם אני מפעיל תוכנה ברקע, אפילו הכי קטנה ה FPS צונח באיזה 10 !

אם אני משחק עם צוות אז זה עוד יותר גרוע, משהו כמו 30~40, שונא את המעבד הזה...

לא משנה איך אני שם את ההגדרות בגרפיקה, הFPS נשאר אותו דבר אז זה בטוח בגללו !

דעתי על המשחק הוא שהמשחק מעולה ! הגרפיקה מעולה, הגיימפלי מצויין ושיפרו קצת את ההרגשה עם הרובים, למרות שעדיין לפי דעתי הרתע מוגזם

ולא נוח וברוב הזמן פשוט עדיף לתת לשאר חברי הצוות לעשות את העבודה...

אם תיתן לצוות שלך לעשות את העבודה לא תוכל לפתוח נשקים חדשים מנקודות סקייל שיש לך...

המשחק ממש מאכזב.. יצרניות המשחקים חייבות לעשות משהו דרסטי כדי לשבור את COD4 ... עד עכשיו כל משחק שיצא קשה לא להשוות אותו לCOD ומן הסתם COD רומס אותו .. ה משחק הנ"ל ממש אכזב אותי ואת חברים שלי קשות..

לא מסכים איתך, זה ז'אנרים שונים. אולי שניהם FPS אבל זה טקטיקה יותר ומשום מה אהבתי את העלילה והמשחקיות של זה בגלל שאפשר להתגנב ופעולה עם צוות שאתה שולט עליו ודברים דומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע עם הנשקים פה מצחיק,

אם אין לך תבור למשל, אתה פשוט יכול להרים לאחד שנפל ברצפה ואז לשדרג אותו :P

למרות שהוא עדיין יופיע לך כנשק נעול חח.

לא ראיתי שיש איזשהו הבדל ב Points

אוף, מעצבן אותי בטירוף שאני לא יכול להרים רזולוציה יותר 1024*768...

כרטיס מעצבן :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..רק הקטע שאם אתה לא פוגע בראש, אז עם חלש תצטרך 2-3 כדורים יותר בגוף.

למשל יש את הנשק שאחד מהאחרונים ברשימה ויש בו איזה 50 כדורים במחסנים (Assault Rifles), לקח לי לפחות 10-8 כדורים להרוג אוייב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מרגיש הבדל בין לנשק..

אני משתמש ב- M4 משהו עם כוונת SCOPE 6X גם למרחק וגם למקרוב, הורג בשתי יריות בחזה, צריך יותר מזה ?

ומה זה תבור שכולם מדברים עליו ? מה השם שלו במשחק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...