Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - הדיון הראשי

klayton

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב בתור אחד שמאוד אהב את ה ווגאס הראשון אני חייב לומר שהחדש הוא המשך ישיר ללא כל חידוש

אפילו חוזר על עצמו, משעמם במשימות מסויימות

ה- לא התקדם לשום מקום(אוייבים תופסים מחסה הפוך :kopfpatsch:) הנשקים מרגישים "אמיתיים" אבל ממש אכזבה בכל הקשור לכיוון דרך טלסקופים למיניהם

אין תנועה והכל יציב, זריקת רימונים ממש בדיחה-קשה לכוון והרימון נופל בלי תנועה.

הגרפיקה טובה, תפיסת מחסה היתה ונשארה מעולה

כנראה ש COD4 הפך/יהפוך לסטנדרט בכל הקשור לנ"ל ובצדק, אי אפשר שלא לעשות השוואה, המשחק הזה מפוספס אולי בגלל הציפייה אבל הוא עדיין שווה 'שיחוק'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זריקת רימון היא באמת בדיחה במשחק הזה,

זה נראה כאילו אתה זורק לחמניה עטופה בניילון שלקחת לבית ספר, וגם נשמע כך.

אין אפילו נורמלי של פגיעה...והרימון בקושי, אם בכלל מקפץ.

אין על הרימון של CS:S :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק יצא בזמן אפסי מאז הווגאס הראשון = אין כל חידוש/תיקון אלא רק More of the Same וכיוון שהדגש על מולטי הסינגל פשוט גרוע יחסית - משעמם וקצר (כ-5 שעות)

אין יותר מזה מה להגיד. זה פשוט ניסיון ל-Cash in מהיר על Assets קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן - עובד (ניסיתי אצל חבר על ultimate 32bit) ומן הסתם יעבוד גם ב-.

* יש לשים את התקן הרשת של Hamachi בעדיפות ראשונה:

Network Connections / Advanced / Advanced settings

לסמן את ההתקן hamachi ולעלות אותו לראש הרשימה.

* אם אתה מקבל הודעה מוזרה שהכבל לא מחובר לאחר שבחרת LAN במשחק, צריך לשנות את השפה של non-unicode language ל-English US בהגדרות שנמצאות (ב-XP) ב:

Control Panel / Regional and Language Options / Advanced

אותו העניין בויסטה רק מיקום ההגדרה שונה, אני לא זוכר בע"פ.

בנוסף, לוודא שה-Keyboard Layout מכוון ל-English US.

אל תשאלו איך ולמה הפתרון הזוי \ לא קשור למציאות, בשורה תחתונה זה פתר לי את הבעייה ואני מודה למשועמם שעלה על זה ;D

עשיתי מה שאמרת אבל כשאני מנסה להיכנס למשחק אז הוא אומר שיש בעיה ואם אני יתקין מחדש את המשחק אז יכול להיות שזה יעבוד, אבל אם אני מחזיר את השפה לעברית אז המשחק עובד, מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מה שאמרת אבל כשאני מנסה להיכנס למשחק אז הוא אומר שיש בעיה ואם אני יתקין מחדש את המשחק אז יכול להיות שזה יעבוד, אבל אם אני מחזיר את השפה לעברית אז המשחק עובד, מה לעשות?

מוזר לי זה עבד בלי בעיות גם על ויסטה וגם על . בטוח שלא שיניתי את אחת השפות בעמוד הראשי של הגדרות השפה ?

* צריך לשנות רק ב-advanced

תביא איזו תמונה של הודעת השגיאה, או לפחות ציטוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר לי זה עבד בלי בעיות גם על ויסטה וגם על . בטוח שלא שיניתי את אחת השפות בעמוד הראשי של הגדרות השפה ?

* צריך לשנות רק ב-advanced

תביא איזו תמונה של הודעת השגיאה, או לפחות ציטוט...

הנה כאן שיניתי את השפה

*תתחשב באחרים - תערוך את התמונות שלך לרוחב 800*

*נערך ע"י אחראי הפורום*

תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעת ההמתרחצים במימי RSV6-2:

למשחק יש בעיות קשות - גימגומים, דיבור/צלילים חסרים, קולות ירי חסרים שגורמים למוות מיידי כי אתם לא שומעים שיורים עליכם עד שמאוחר מדי. הבעיות בעיקר בכרטיסי OnBoard אבל יש גם דיווחים על בעיות עם בלסטר X-Fi.

אחד הפיתרונות הוא להעתיק את הקובץ Dare.ini מהמשחק הראשון למשחק השני. לחלק מהאנשים זה עזר - בתנאי כמובן שיש לכם את שני המשחקים.

טוב, Ubi ממשיכה כרגיל בהוצאה של משחקים פגומים ... אני כבר רגיל, ואתם? :silly:

יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...