Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - הדיון הראשי

klayton

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביקורת שלי מגירסת ה xbox360...

כיף מאד! אני משחק עם אח שלי בקמפיין, המשחק ארוך ולא לינארי (למרות שהוא נראה כזה כשמנסים לספר מה עושים בו).

הפריימים השתפרו פלאים מהמשחק הקודם וגם עיצוב השלבים יותר מאתגר.

מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שה-updater מדווח על הבעייה,

נסה אולי להריץ את המשחק ישירות מקובץ ההעלאה שלו, ולא את ה-launcher אליו מקושר קיצור הדרך על שולחן העבודה.

ניסיתי הוא אומר את אותה השגיאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ידידי, פתרון לבעית ה-LAN ב-VEGAS2 יש רק אחד לצערי (כרגע לפחות)

ציינת שהבעייה קיימת "בכל המשחקים" האחרים שלך, מכאן ברור שהבעייה קשורה דווקא למערכת ההפעלה , או לשילוב מסויים של הגדרת שפות (למרות שלא נתקלתי בתופעה כזאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה אחרת עם המשחק

אני עובד בעיקר עם ה AA וה AF בלוח בקרה של אנוידיה

וזה מוזר לי אני לא כלכך מרגיש הבדל במשחק .. יש לי 8800GT

רזולוציה 1680X1050

AA8 AF16

אם אני שם כפורס הטקסטורות קופצות, או שהמשחק לא כזה איכותי (רואים כל הזמן NOIS) או שזה הדרייבר?

אני לא מרגיש כלכך את החדות שאני רגיל במשחקים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שלא שיחק במשחק הראשון כדי לקנות את המשחק הזה? בגלל שאני שומע שהמשחק לא משהו וגם יש בעיות סאונד(ובמשחק לחימה סאוד זה דבר חשוב מאוד...)

לא כדאי לך...אני התאכזבתי מהגרפיקה קשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה בסדר גמור אפילו טובה וזה בכלל לא שיקול אם לקנות או לא לדעתי

במקרה של המשחק הזה הבעיה העיקרית הוא שאין שום חידוש ביחס לראשון

ואם לא שיחקת בראשון אז אולי כדאי לשקול לקנות אותו במידה וה ONLINE מוצלח יותר

אישית עוד לא שיחקתי באוןליין בעיקר בגלל COD4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה היום שבו הופכת לאחותה ל"קרב" של EA אבל מה שבטוח הוא שסידרת המופת הזאת איבדה את זוהרה לחלוטין.

במילים אחרות ולאחר שקיבלתי את המשחק ועידכנתי את הפאץ' - אני מאוד מאוכזב מהמנה השניה של ריינבוי-סיקס ווגאס.

קשה לי מאוד עם ההמשך הזה מאחר והוא נראה ומרגיש כמו הרחבה שהוציאו קצת באיחור ומכל הבחינות.

אין שום חידוש במשחק ההמשך הזה והדירוג שנוסף הוא בסך הכל ענין טכני, חביב ולא קשור לכלום.

לא יודע אם העיתוי של המשחק הזה "אשם" אבל אחרי גרפיקה מסעירה כמו קרייסיס ומשחקיות שנוצרה אולי בגן עדן ב COD4

המשחק שעליו מבוסס הדיון פשוט נחמד וזה לא מספיק להיות נחמד בימינו אנו.

האויבים טפשים, הצוות מטומטם, הנשקים חביבים, השימוש ברימונים הוא פטאתי, קרב אחד מול אחד הוא חסר סיכוי

הגרפיקה זוועתית לדעתי, הסאונד לא מדהים והיד עוד נטויה.

המשך יבוא... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה היום שבו הופכת לאחותה ל"קרב" של EA אבל מה שבטוח הוא שסידרת המופת הזאת איבדה את זוהרה לחלוטין.

במילים אחרות ולאחר שקיבלתי את המשחק ועידכנתי את הפאץ' - אני מאוד מאוכזב מהמנה השניה של ריינבוי-סיקס ווגאס.

קשה לי מאוד עם ההמשך הזה מאחר והוא נראה ומרגיש כמו הרחבה שהוציאו קצת באיחור ומכל הבחינות.

אין שום חידוש במשחק ההמשך הזה והדירוג שנוסף הוא בסך הכל ענין טכני, חביב ולא קשור לכלום.

לא יודע אם העיתוי של המשחק הזה "אשם" אבל אחרי גרפיקה מסעירה כמו קרייסיס ומשחקיות שנוצרה אולי בגן עדן ב COD4

האויבים טפשים, הצוות מטומטם, הנשקים חביבים, השימוש ברימונים הוא פטאתי, קרב אחד מול אחד הוא חסר סיכוי

וואו, עד כדי כך?

לא שווה לקנות אותו אז אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הבעיה שלכם עם זה שלא שינו את הגיימפליי, היה ברור מהתחלה שזה הולך שיפור של הבסיס שעשו בווגאס הראשון ועשו את זה כמו שצריך לדעתי

זה אחלה משחק וכל מי שאוהב פעולה שווה לו לקנות אותו.

הגרפיקה באמת לא כמו קרייסיס אבל גם COD4 לא בדיוק מצטיין בגרפיקה, גם ככה עם גיימפליי כזה לא תשימו לב לגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...