כל משתמשי TORRENTLEECH שיש להם שירות אינטרנט דרך קוו&#1497 - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל משתמשי TORRENTLEECH שיש להם שירות אינטרנט דרך קוו&#1497

omerha

Recommended Posts

עצוב שאצלינו במדינה אנשים שמרוב שמקמבנים אותם כול הזמן ממש שמחים כאשר הם מקבלים את המוצר עליו שילמו. חברות יודעות לעשות שינוים רק כאשר זה פוגע להן בכיס ובינינו כמה משתמשי TL בישראל שמשתמשים באינטרנט זהב כבר יש או יותר נכון כמה אנשים באמת מבינים שסוגרים להם פורטים או כמה אנשים כבר יש בארץ שממש נמצאים עמוק בטראקרים פרטיים. ככה ששום דבר לא הולך להשתנות יותר מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש מקרה דומה בארצות הברית והספקית שם חטפה על הראש. אצלינו לא רק חוסמים פורטים אלה מזייפים מידע בשם המשתמשים וגורמים להם לעוף מאתרים פרטיים....שזה הרבה יותר חמור מסתם לחסום P2P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בארץ (מלבד רמאות המשתמשים כמבון) היא חוסר המודעות הצרכנית.

אם אתם יודעים שחברה מסוימת דופקת אתכם במודע, (ואת זה כבר לא צריך להוכיח כנראה) פשוט תתנתקו מהם ותעברו לספק יותר אמין.

רק פגיעה בכיס הם יבינו, את הלקוחות הם לא סופרים אז חבל על התלונות שלכם.

כשתהיה התארגנות לתביעה יצוגית תשתתפו ותתנו את חלקיכם אם צריך.

תתחילו לחשוב צרכנות - הארגונים הגדולים מבינים רק את שפת הכסף. ויפה שעה אחת קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים על זהב כאשר בפירוש מדובר על קווי זהב.

אז אני מבין שאנטרנט זהב רכשה את קווי זהב, אבל נכון לעכשיו , האם מדובר באותה הנהלה \ אותו IP BLOCK ?

012 ו-015 זה אותה הספקית מבחינת TL ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגעתי לבזק בינלאומי לפני הרבה שנים בגלל המחיר, ונשארתי בגלל השירות!

לפני כחודשיים נציג של נטוויזן באופיס דיפו הציע לי לעבור לנטוויזן בתשלום של כ-15 ש"ח בחודש בלבד. אמרתי לו שאני לא עובר לנטוויזן אפילו בחינם. הוא שאל אותי למה לא? אמרתי לו בגלל השירות!

אמנם, כאן מדובר בקווי זהב, אבל מחר זה יכול להיות גם נטוויזן שהרבה מתלוננים שהיא מגבילה תקשורת P2P. בזק בינלאומי היא ספקית האינטרנט היחידה בארץ שאף פעם לא היו נגדה תלונות של הגבלת P2P, ואני מקווה שהיא תמשיך ככה.

אנשים אמנם יכולים לעבור לספקית אחרת, אבל לא אם יש להם מחוייבות. בנוסף לכך, זה לא מקובל שהם יצטרכו לשלם קנס בשל התנהגות לא הוגנת, בלשון המעטה, של ספקית האינטרנט.

מה שהם רוצים לעשות זה לגרום לכל המשתמשים הכבדים לעזוב, ובכך לחסוך בעלויות. מדובר באפליה, ואני ממש לא בטוח שזה חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE , קווי זהב ואינטרנט זהב זו אותה חברה. מי שבמקור לפני המיזוג נרשם ל-012, שלא יתפלא כשביום בהיר אחד יתחבר לאינטרנט ויקבל IP שפעם היה מזוהה עם זהב.

בלי קשר לזה, שיתוף חשבונות של TL אסור על פי הנהלים שלהם, וכשיוזר כזה נתפס, הוא מקבל באן במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב בישראלים הם סוג של משתמשים כבדים כי כולם מורידים קבצים בצורה כזו או אחרת אומנם רק חלק קטן רשום לטראקרים פרטיים וממש מוציא את המקסימום מהחיבור. דבר שני בדיוק על ההצעה של ניטויג'יון אני מדבר הספקית מוכנה לרדת לזנות כדיי שתתחייב לשנה ואחרי שאתה כבר שלה היא מתחילה להגביל אותך ובעצם לא עומדת בחוזה.

אני מעדיף לשלם יותר(מבחינתי שמראש יגישו שמשתמשים כבדים משלמים יותר) אבל לקבל את הרוחב פס המובטח לי.

*נכון להיום אין הבדל בין סמייל זהב וקווי זהב. יותר מזה אני משתמש של זהב המון זמן ולאחרונה לפני כמה חודשיים רציתי לשנות שם משתמש וסיסמא הדבר נעשה תוך כמה דקות. ניסיתי להיכנס למייל של זהב ולא הצלחתי הרמתי טלפון לתמיכה הם בדקו את הבעיה וחזרו אליי לאחר כמה שעות והסבירו לי שמהיום אני לא נכנס למייל דרך זהב אלה דרך 012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב יאמר זאת

ברגע שתגמר ההתחייבות שלי ב012 אני רץ לבזק

פשוט שירות גרוע , שקרנים כאלה אומרים לי שהם לא חוסמים P2P , ועכשיו גם חסמו אותי בTL לאחר 40 שבועות!! מעל שנה הייתי שם!! עם העלאה אמיתית!!

ושוב

למי שיש את המייל של האתר שישים פה או שישלח לי הודעה פרטית בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כאן חשב שאולי זו המטרה של קווי זהב? מבחינתם עדיף להם להיפטר מ500-1000 (ואני מגזים) משתמשים כבדים

באתרי טורנטים סגורים כדי להחזיק במקומם כמה אלפי אנשים שקוראים בבוקר ובערב YNET.

בכ"מ בקשר לכל הדיונים על כבישי אגרה, משאיות וכו' - מה השאלה כאן בכלל? צד חיצוני לוקח מידע שלכם ומעוות אותו,

מה יש לדון כאן? אם חברת הדואר היתה פותחת מכתב תמיכה שלכם לראש הממשלה (נניח...) ומחליפה אותו לאיום ברצח

זו לא היתה עברה?

מעבר לכך - יש חוזה חתום בינך לבין החברה, הוא לא מחייב רק אותך הוא מחייב גם את החברה. החברה

התחייבה לספק לך את התשתית שעליה אתה משלם - לא משנה אם אתה משתמש ב1% ממנה או ב100%. יש לה

גבולות טכניים שהיא יכולה להשתמש בהם בתור תירוץ כמו עומסים זמניים כאלו או אחרים אבל לחבל בזדון - זו כבר הפרה

בוטה של החוזה.

עריכה: אני זוכר שבזמנו אחת הספקיות ניסתה להכניס סעיף של עד 5 גיגה בחודש (מגוחך אני יודע) ונכנסו בה כ"כ חזק

כך שהיא ירדה מזה מהר מאוד.

עריכה 2: לדעתי התרד הזה צריך לעבור לפורום כללי. זהו נושא חשוב מאוד שצריך לקבל את תשומת הלב הראויה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כאן חשב שאולי זו המטרה של קווי זהב? מבחינתם עדיף להם להיפטר מ500-1000 (ואני מגזים) משתמשים כבדים

באתרי טורנטים סגורים כדי להחזיק במקומם כמה אלפי אנשים שקוראים בבוקר ובערב YNET.

רק להזכיר לך שאת הכסף היותר רציני הם עושים על משתמשים כבדים מנוי של 5 מגה(והוא כבר ממש לא גדול נכון להיום) עולה הרבה כסף בטח שבטח שיותר מ750Kb ורק להזכיר שאדם שמשתמש באינטרנט בעיקר למייל ולYNET יתחבר לחלבילה של 750Kb/96Kb כי הוא באמת גולש מהר(יחסית לצרכים שלו) וממש לא צריך יותר מזה. ככה שאם קווי זהב רוצים להיות חברת של האנשים שקוראים רק חדשות הם יצליחו בכך.

השאלה שלי מאוד פשוטה הא זהב באמת רוצים להיות חברת תקשורת שמספקת תשתית של 750Kb/96Kb?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט זהב רוצה להיות חברה שמביאה את יחס עלות\רווח למקסימום. אם זו הדרך שהם מצאו (בנוסף לשיכנוע אנשים שקוראים

YNET שהם חייבים חבילת גלישה של 8 מגה) אז כנראה שזה מה שהם יעשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לקוח 012 והייתי קורבן לאותו חיבול כבר לפני חודשיים. בלילה בין ב26 ל27 לנובמבר, הקרדיט שלי קפץ ב8 מיליון טרה בייט. נחסמתי, שלחתי מכתבים לטורנטליץ' וכו'... התייאשתי אחרי שבוע ונרשמתי לtorrent damage, אתר פרטי אחר שקרוב באיכות לטורנטליץ'. בימים האחרונים אני לא מצליח לגשת אליו והנחתי שהבעיה אצלהם. עכשיו כשראיתי את השרשור הזה ואת הכתבה בynet הבנתי מה הולך והכל התחבר.

אני מצרף שתי תמונות בשביל להבהיר שהם חוסמים לי את הגישה לtorrent damage אחת בגישה רגילה ואחת בגישה תחת הסוואה של TOR, תשימו לב להבדל באייקון מצד ימין למטה המראה על שימוש בTOR

אני מתכנן להתנתק מ012 כבר מחר!

תמונה בגישה ישירה:

http://img352.imageshack.us/img352/5629/92883399cc1.jpg

תמונה בגישה תחת TOR:

http://img352.imageshack.us/img352/391/61898872ci5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שהם ממש מסמנים משתמשי כי אני למשל אומנם לא חבר TD אבל אני יכול להיכנס לדף הכניסה שלהם ללא בעיה,יש כנירא מערכת שממש עוקבת אחרי משתמשים חצופים שמשתמשים בכול רחוב הפס שלהם וממש מקטרגת אותם לפי גימוש ברוחב פס וגלישה לאתרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...