כל משתמשי TORRENTLEECH שיש להם שירות אינטרנט דרך קוו&#1497 - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל משתמשי TORRENTLEECH שיש להם שירות אינטרנט דרך קוו&#1497

omerha

Recommended Posts

זו גם דעתי בקשר לכל הדיונים הטכניים האם זה אפשרי. לדעתי הם פשוט עוקבים אחרי המשתמשים שמשתמשים בכל רוחב הפס

שלהם ואם הם רואים שהם קשורים לאתרי טורנט כאלו או אחרים הם שולחים מידע שגוי כביכול מהקליינט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם יש מישהו שיכול לתת מידע טכני על איך אפשר לסמן משתמשים ואיך בעצם מתבצע הזיוף על ידי הספקית אני יותר מהשמח לקבל פרטים ואני בטוח שאני לא היחידי.

והאם משתמש קצה יכול בכלל להילחם בזה?

*לא שאני חושב שמתשמש קצה צריך להגיע למצב שהוא משחק במחבואים עם ספקית שירות שלה הוא משלם כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מצליח להכנס ל- damage זה רק מסיבה אחת שהאתר עצמו החליט לחסום כתובות IP של ישראלים בגלל ריבוי זיופים/גניבת חשבונות, כמו שעשו לצערי הרבה אתרי טורנט. 012 באמת שלא קשורים לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מצליח להכנס ל- damage זה רק מסיבה אחת שהאתר עצמו החליט לחסום כתובות IP של ישראלים בגלל ריבוי זיופים/גניבת חשבונות, כמו שעשו לצערי הרבה אתרי טורנט. 012 באמת שלא קשורים לעניין.

אתה ממטעה לא חסרים לי חברים עם חשבונות בtorrent damage ואין להם שום ביעה להיכנס לאתר ככה שלא חסמו שם את ולא נעליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה אחינו, אתה לא קורא את כל הדיון בעמודים קודמים, אתה אל רואה לכמה אנשים מאותה ספקית זה נחסם, נראה לך שזה היה מגיע ל YNET אם היה עשן בלי אש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממטעה לא חסרים לי חברים עם חשבונות בtorrent damage ואין להם שום ביעה להיכנס לאתר ככה שלא חסמו שם את ולא נעליים.

עדיף לשתוק כשאין לך שמץ של מושג לגבי עובדות. , וזה שהחברים שלך יכולים להיכנס לאתר זה כי הם (לפחות בינתיים) לא חסמו את כל הטווחים של .

KeyszerS הוא אדמין של damage

tdmd.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ לא יודע מה איתכם אבל אני ב-012 ועדיין יש לי TL לא חסום ולא כלום..(יש לי 30 שבועות שם..)

גם אני מנוי של זהב ועוד לא העיפו אותי. השאלה אם שווה לך לקחת את הסיכון שלא לדבר על זה שבעתיד הם הולכים לחסום את כול הIP של זהב.

עריכה: טוב היום בבוקר יצרתי קשר עם זהב לאחר מלחמה בזמני המתנה ארוכים וכמה ניתוקים הגעתי לקשרי לקוחות הסברתי את הסיבה לניתוק ברקע הגב שמעתי המון אנשים שמדברים על הכתבה שהייתה בYNET בסופו של דבר לאחר שניסו לשחד אותי אותי במבצעים ולאחר מספר המתנות נוספות והתיעצות של הנציגה בין היתר עם התמיכה הטכנית קיבלתי אסמכתת ניתוק מהנציגה(הניתוק הפיזי יתרחש לאחר גג עד48 שעות). כבר יצרתי קשר עם בין לאומי ופתחתי שם חשבון.

*בשיחה שלי עם קשרי לקוחות ברגע שהצגתי את הסיבה המפורשת לא היה לנציגה מה להגיד והבנתי שאני ממש לא היחידי שהתקשר לגביי הנושא היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת להתנתק מהם כבר הרבה מאוד זמן אבל לצערי אני כל פעם מחדש התחייבות אצלהם ואני לא יודע האמת למה אני עושה את זה :kopfpatsch:

פשוט לא ידעתי שכל פעם שאני מעלה מהירו תאני עושה התחייבות חדשה.. שנגמרת ההתחייבות הזאת אני ישר עף מהם ועובר לבזק (014) עם מהירות של 5 מגה ניראה לי אני יעשה..(עכשיו יש לי 3.. עם אפלואד של 155 חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על קויי-זהב. אני מניח שלקוחות זהב עדיין מזוהים ככאלו כי האיחוד התרחש לפני זמן קצר יחסית.

ד"א, מישהו יודע איפה אפשר למצוא את התנאי השירות של הספקיות השונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...