כל משתמשי TORRENTLEECH שיש להם שירות אינטרנט דרך קוו&#1497 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל משתמשי TORRENTLEECH שיש להם שירות אינטרנט דרך קוו&#1497

omerha

Recommended Posts

לאריק - ההצעה הכי טובה מבחינתך היא לרשום מייל לתמיכה של האתר, שם תסביר להם את המצב ותבקש שיאפסו את החשבון שלך, מה גם יהיה טוב אם תבקש שבם יבדקו בלוגים של המשתמש שלך וכך יוכלו לראות באמת את הסטטוס שבו היית.

pure gold

זה הרי ברור שהם יכחישו כל קשר לעניין, יגידו שלא יודעים במה מדובר, שאצלם הכל בסדר\שדרוג תשתית ופשוט יזבלו את השכל.

אני מאוד מקווה שבעקבות הפרסמום הזה, שהוא לא הראשון בעניינם, אנשים יתחילו להבין עם מי יש כאן עסק ופשוט ינטשו את החברה הקלוקלת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שאלה מנהלתית: הבנתי שבעתיד Tl הולכים לחסום את Golde lines שזה אומר קווי זהב שזה012 .עכישו אני יודע שאינטרנט זהב רכשו את קווי זהב זה אומר שבעצם יחסמו את זהב? והאם זהב ו012 הם לגמריי אותו דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

כבר יצרתי קשר עם בזק בין לאומי וביום ראשון אני הפתח שם חשבון.

פשוט חבל כי אני לקוח של זהב בסביבות ה10 שנים לי באופן אישי לא הייתה אף פעם בעיה לא הרגשתי שחוסמים אותי או משהו דומה. אבל לנוכח המעשה המלוכלך שלהם שיפגע בי בסופו של דבר באופן אישי ביום ראשון אני התנתק מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה לו חשבון בכל ספקית שרק קיימת אני יכול לומר לך בלב שלם שבזק הכי טובה.

מה זה אומר הכי טובה? לא בהכרח שהיא פאר היצירה אלא פשוט מספקת את מה שהיא אמורה לספק, מהיר,קצב הורדה והעלאה טובים, כמעט ואין בעיות טכניות, וכמובן לא חוסמת שום P2P. ככה חברה צריכה לעבוד בשביל הלקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתנתק מהם היום הבעיה שנשאר לי יום אחד של התחיבות.. אתמול התכוונתי לדבר איתם על חבילה חדשה מזל שלא עשיתי את זה.

יום ראשון אני העבור מהם ונסגור את החשבון שם סופית. חברה של חצופים.

*הגב בכתבה ב YNET כבר הביאו תגובה של בכיר באינטרנט זהב שבאופן מפתיעה הכחיש את הכול. כמו כן יש שם תגובה של אחד ממפעלי TL שבאופן ישיר מאשים את זהב בזיוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שרוצה להתנתק מ 012 עם תשלום קנס מינימלי יכל לנסות ולבצע את הפעולה הבאה:

עד כמה שאני יודע ההתחייבות היא להישאר מחובר לחברה ולא דווקא לחבילה ספציפית, כלומר ניתן לעבור בין החבילות של החברה

אם הגעתם למסקנה שזה יקר לכם מידי או שאתם לא עושים שימוש שמצדיק את רוחב הפס הגדול שלכם.

לכן אתם יכולים לנסות ולעבור לחבילה הנמוכה ביותר שלהם ואם תשאלו מדוע תציינו את אחת הסיבות הנ"ל.

לאחר מספר ימים תבקשו להתנתק מהם.

כך לדוגמא אם אתם מחוברים לחבילה של 5 מגה הקנס עבור כל חודש שנשאר לכם הינו 89 שקלים

חבילה של 750 שהיא הנמוכה ביותר עולה בסביבות ה 35 שקלים לחודש כך שאתם חוסכים 54 שקלים קנס כפול מספר החודשים שנותרו לכם.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לחבילה אחרת (זולה או יקרה יותר) ב-012 גורר התחייבות חדשה לשנה. נלחמתי איתם איזה חודש עד שבסוף שיחררו אותי מהתחייבות בזמנו. בדיעבד היה לי מזל גדול.

אולי על-פי הטוקבק ב-ynet עדיף להגיד להם שקנית PS3 ומאז אי אפשר להשתמש באינטרנט שלהם בצורה נורמלית, לא יודע...

מילא היו מנתקים מורידים כבדים או מזהירים אותם, אבל הם לא רק מונעים מהם להוריד, הם גם מחבלים בשרותים (חלקם בתשלום) שהם מקבלים באתרי ההורדה, ועושים את זה לכלל לקוחותיהם, גם הלא כבדים ביניהם, ואף עושים הכל כדי גם למנוע מהם להשתמש באינטרנט כרצונם, וגם להשאיר אותם בהתחייבות בלי לספק להם את השרותים במלואם. זה כבר לא חוצפה, זה גובל בפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאריק - ההצעה הכי טובה מבחינתך היא לרשום מייל לתמיכה של האתר, שם תסביר להם את המצב ותבקש שיאפסו את החשבון שלך, מה גם יהיה טוב אם תבקש שבם יבדקו בלוגים של המשתמש שלך וכך יוכלו לראות באמת את הסטטוס שבו היית.

יש לך את המייל של התמיכה של האתר?

אני ישמח לכך

או את ה כתובת IRC של הצאט שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתנתק מהם היום הבעיה שנשאר לי יום אחד של התחיבות.. אתמול התכוונתי לדבר איתם על חבילה חדשה מזל שלא עשיתי את זה.

יום ראשון אני העבור מהם ונסגור את החשבון שם סופית. חברה של חצופים.

*הגב בכתבה ב YNET כבר הביאו תגובה של בכיר באינטרנט זהב שבאופן מפתיעה הכחיש את הכול. כמו כן יש שם תגובה של אחד ממפעלי TL שבאופן ישיר מאשים את זהב בזיוף.

הסיכוי שאחד ממפעילי האתר TL הגיב בYNET הוא אפסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר חבר באתר TL מעל ל50 שבועות

ופתאום אני לא מבין למה חסמו אותי

אני לא זייפתי

יש לי חבילה של 1.5/500 במיוחד בשביל זה

היה לי STATUS של 400 העלאה ו370 הורדה ובום

עכשיו אני קיבלתי את התשובה

דרך אגב חסמו אותי במוצאי שבת האחרון

אני הולך להתקשר ל012 בזמן הקרוב ולהתלונן

מוזר.. גם לי יש חשבון ב-TL עם 012 (חבילה של 3 מגה) בכבלים (HOT) ולא חסמו אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...