Crysis - הדיון הראשי - עמוד 167 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני צריך עזרה, (אל תשאלו למה עכשיו, פשוט נתקעתי לפני חצי שנה איפהשהוא וחזרתי לשחק עכשיו)

הגעתי למין בית קברות שבאים חיילים עם חליפות כמו שלי (פעם ראשונה שאני רואה כאלה) וזה קשה ברמות... כי הם בלתי נראים ויש כמה... ואני לא מבין איך אפשר לעבור את הקטע הזה... מישהו יכול לתת לי טיפ? לשפוך עליהם צבע? אם כן מאיפה? F: חח סתם, עכשיו באמת איך אני אמור להתמודד עם המציקים האלה... שבאים עם עוד חיילים רגילים שגם להם לא חסר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ^^

כמה אגרופים על מצב חוזק אתה הורג אותך וחוסך תחמושת.

מה נו כמה כאלה יש? הם באמת נגמרים מתישהוא? או שזה לפי זמן?

יש לך בערך 4-5 כאלו בקטע הזה...לא רציני

לגבי ההמשך אני לא זוכר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מה תעשה.

כשאתה נכנס לאיזור הזה שהמסוק אמור לנחות בו...יש לך נקודה ירוקה על האמצע של המפה נכון?

לך לשם..ברגע שתתחיל לראות אותם מרחוק..תן יריה ותתחבא באחד העצים המרוחקים..

תנסה לצלוף לאחד מהם בראש כל הזמן עם משתיק..ככה שהוא לא ישים לב אלייך (למרות שזה מחליש את כוח היריה)

לאחר מכן תן להם להתקרב אלייך לאט לאט..שאחד מהם מגיע פשוט תצוץ מולו ותפרק עליו מחסנית שלמה, ולאחר מכן תברח לאחת הפינות מתחת לאיזה עץ ותהיה בלתי נראה...

ככה עשיתי ועבד טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון, הצלחתי :)

עכשיו אני בשלב ASSUALT, אני צריך לפוצץ סוללת אנטי איירקראפט... יעני נ"מ... אבל זה קשה רצח אז נשאיר את זה לפעם הבאה...

אגב, הצלחתי בעזרת שוט גאן.... אין עליו... פשוט להתסער, היה לי פלאשבקים מPOOL DAY בקאנטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווא ווא עד שרשמתי את כל זה הצלחת כבר...חחחחח.

יפה :xyxthumbs:

ממ אני הלכתי עם ה SCAR, השאטגן איטי מדי ולאנוח לי...

אגב אתה יכול לשנות את סוג הירי של השאטגן שלך.. ליריה מכוונת או ליריה מפוזרת מטווח קרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל עם המשחק הזה, אני עכשיו תקוע בתוך ** ספוילר ** החללית של החייזרים הזאת, אני לא יודע לאן ללכת, כבר הרגתי חייזרים שנראים כמו מפלצות כאלה... כחולים כאלה... אני אנסה לתאר לכם את המקום שאני בו - כמו אולם ענק שיש בו קירות שנפתחים ונסגרים כל פעם שקורה הדבר הבא - מין שרוול שיוצא מהקיר ומגיע לצד השני וניסיתי להיכנס לתוכו מה שיש בפנים זה מין חללית קטנה כזאת כמו וחום אדיר שגורם למוות ששוהים קרוב לשם.איך לעזאזל אני אמור לצאת משם?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...