עדכונים ותמונות וקצת מודינג : (עודכן שוב) - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכונים ותמונות וקצת מודינג : (עודכן שוב)

maphisto

Recommended Posts

אני לא בא לעליב חס וחלילה... זאת ביקורת בונה...

אבל המערכת נראית חובבנית א ועד ת

ממיכל המים שהוא קומבינה... גם אם רצית מיכל חיצוני יכולת לעשות זאת בדרך יפה ונקיה ולא איזה דלי או קופסאת פלסטיק...

הרדיאטור החובבני שאני מאמין שאם היית מביא ראדיאטור טוב היה לך ביצועים יותר טוב....

הקירור מכוער ואני חייב לציין היותר לגמרי לגשר הדרומי...

ועוד ועוד דברים שיכלו להעשות בדרך מקצועית יותר...

אתה מרוצה ממה שיש לך? זה העיקר... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתם בסדר??!!!?

זה כל העיניין של לעשות מכלום משהו

לא חוכמה לקנות הכל מוכן להרכיב ולהגיד "עשיתי מודינג"

בכל אופן אחלה מערכת מים ואז מה עם המיכל הוא מפלסטיק וסלוטייפ הוא עושה את העבודה!!!!

בכל אופן אחלה מוד ובהצלחה באוברקלוקינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר שזו מערכת מים, יש כאלו שלא אכפת להם איך זה נראה ואני בטוח שהמערכת של מפיסטו מקררת מצויין ולא אכפת לו ממש איך היא נראית, ולטעמי היא נראית בסדר גמור. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי דבר ראשון מה המצב??????

אז ככה דוגרי לא ממש חשוב מי נגד מי פה אבל ככה!

כולם צודקים למה בשביל אחד מוד זה לקחת את כל מה שיש בבית .כורסא מהסלון פיגמה של אמא רדיו של סבא והשיניים של סבתא ולעשות מזה מחשב על P6.3 3GB וכמובן 250000 נק ב3D MARK וכמובן שב2003 אבל בשביל האחר זה דווקא לקנות את הקנוי הבטוח ולהתקין אותו לבד במחשב עד עכשיו אין שום בעיה הכל טוב ויפה אבל דוגרי למה לריב מה כולם פתאום פה עבריינים?? עוברים להשמצות אחד על השני עזבו אותכם שטויות תהנו ממה שעשיתם אתם יודעים שעבדתם על זה שעות וחברה מי שבאמת לא נראה לו אני באמת חושב שזה ממש לא צריך לעניין אף אחד... :AR15: אז פורום יקר בואו נמשיך בכיף לעבוד ולמדמד והדבר היחיד שנריב איתו זה הביוס המז***ן שלא נותן עד קצת...

יום טוב לכולם!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לקבל את מירב הביצועים, אתה יכול להשתמש במיכל מאלומיניום . לפי מה שראיתי אתה אוהב להשתמש בדלי כמיכל, אז על דאגה יש דליים גם מברזל. בכל אופן לדעתי אתה צריך לקמבן משהו יותר איכותי . יש את המערכות הקירור מים האלה שכל הקירור נמצא על גג המארז, אז אתה יכול לנסות לבנות איזה מיכל שיהיה על גג המארז בצורה שתוחה כזאת. ראיתי פעם של מערכת כזאת, אבל אין לי מושג איפה בדיוק. לדעתי זה יכול לשמש כתחליף טוב לדלי שלך, כי על גג המארז יש מספיק מקום בשביל מיכל גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם אמא שלה היתה חיה היא היתה מתה" (הגשש החיוור- חתונת הדמים).

אסתטי - "יפה ,נאה ,נעים ,עשוי בטעם טוב ,הגורם הנאה לרואה."

פוקוס - "מוקד ,הנקודה שבה מתרכזים קרני האור."

(א. אבן שושן)

ובכן חבוב אין לך לא מזה ולא מזה....... חבל.

באחת התגובות שלך ציינת שכך בדיוק רצית שזה יראה ....טוב בשבילך ,אבל למה להראות לנו טרפה ?

אם אתה לא יכול\רוצה לעשות דברים כמו שצריך אולי כדאי שתקנה מוכן.

או אולי יש אתר OC ערבי שבו יעריכו עבודה ערבית.

באהבה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Maphisto,

דרך איפה אתה מוציא את הצינורות של המים מחוץ למארז? אם לא עשית את זה כבר, אז אני ממליץ לך להוציא את הצינורות דרך אחד מחריצי הPCI הלא משומשים.

ככה או ככה, אני מת על המערכת הזאת :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם אמא שלה היתה חיה היא היתה מתה" (הגשש החיוור- חתונת הדמים).

אסתטי - "יפה ,נאה ,נעים ,עשוי בטעם טוב ,הגורם הנאה לרואה."

פוקוס - "מוקד ,הנקודה שבה מתרכזים קרני האור."

(א. אבן שושן)

ובכן חבוב אין לך לא מזה ולא מזה....... חבל.

באחת התגובות שלך ציינת שכך בדיוק רצית שזה יראה ....טוב בשבילך ,אבל למה להראות לנו טרפה ?

אם אתה לא יכול\רוצה לעשות דברים כמו שצריך אולי כדאי שתקנה מוכן.

או אולי יש אתר OC ערבי שבו יעריכו עבודה ערבית.

באהבה. :)

מה הקשר? לכל ההגדרה הזאת יש מובן סובייקטיבי! לי מאד כיף לראות כזאת מערכת ואני מאד מעריך את הבנאדם על המערכת הזאת כי היא בנויה מכלום! הרוב (חוץ מהבלוק) מאולתר ונראה מאד טוב לדעתי!

ושוב, שכל החברה פה ירגעו קצת כי כמעט כל מי שנתן פה "ביקורת בונה" שכח את החלק הבונה! תנו עצות לשיפור אם יש לכם כאלה או שאל תגיבו בכלל. אלו הם חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיבי אני לא רוצה להתדיין איתך על כלום !

אבל אתה מפספס נקודה קריטית !

זה לא משנה אם זה עשוי מחרא של עיזים זה צריך להראות טוב (ואני ממעיט פה ) !!!!

מובן.

חרא מנגבים לא שמים על המדף !

ד"א כל זה משליך לרמה (הירודה)שאליה אתם מידרדרים כשאתם נותנים לזה גיבוי .

אם זה לא עשוי טוב זה לא כלום.

בוא נתחיל כולנו לעשות מערכות מגעילות נראה שהוא ינצח ביג טיים ! (אז באמת זה יהיה הפורום המפורסם בעולם ).

חלאס בולשיט תהיו ריאליים !

(כל הכבוד שזה נבנה מחומרים פשוטים אבל אין לזה שום קשר לגימור !)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה נכנס לו לעניינים? הוא אמר שהוא מרוצה מהמראה וכך זה אמור להיראות! הביצועים מצויינים והעלות סופר נמוכה.

אתה יכול לגמר מה שבא לך אני חושב שהוא עשה את זה יפה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם אתה רוצה תייפה את זה אם לא ואתה שמח אז תשאיר כל עוד זה נותן ביצעוים טובים אין תענות וגם לא יהיו כי זה שלך לא שלי!!!

על האנשים לא יודעים לתת ביקורת

במקום להגיד מכוער אין לך אתזה וכו...

אפשר להגיד: תראה אני לא אהבתי את הגימור לפי דעתי כדאי שתשפר את הגימור של המערכת

זה נותן הרגשה אחרת שלא נדבר על העלעת רמת הפורום, אז בבקשה, בואו נישאר מתורבטים ולא נירד לרמתם של הגורילות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Maphisto,

דרך איפה אתה מוציא את הצינורות של המים מחוץ למארז? אם לא עשית את זה כבר, אז אני ממליץ לך להוציא את הצינורות דרך אחד מחריצי הPCI הלא משומשים.

ככה או ככה, אני מת על המערכת הזאת :-*

זה יוצא מאיפה שיש את המחברים הסראלים והפרללי ,והעכבר ומקלדת

בדיוק משמאל למעבד

היום התמונות יוחלפו לאחר שאני יכייל את המצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בבקשה, בואו נישאר מתורבטים

;D

כל מי שהעיר על האסטתיקה.

יש אנשים שעיקר האהבה שלהם במודינג הינה ההתנסות, השיפור, התגברות על האתגר. יש כאלה שרצון ליותר יופי מניע אותם. הכל כשר ולדעתי מה שמפיסטו עשה הינו עבודה ראויה לשבח, על ההשקעה והתוצאה.

אם המטרה הייתה יופי מעל הכל, אז היה מקום להערות.

המטרה פה הינה פונקציונאליות, ואני חושב שהוא יצא עם משהו מאוד יפה.

ואלה שאומרים שהוא "מעליב" או משהו שהוא מביא חצי עבודה - תגידו לי, השתגעתם לגמרי?? הוא בא, משתף אתכם בעבודה שלו, במאמצים, ואתם עוד באים בטענות?? זהו רק מבורך שבאים ומשתפים בהתקדמות, וכאשר נותנים מקום להערות והארות (כל עוד זה במידה כמובן ולא כל פיפס תראד חדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם בסדר??!!!?

זה כל העיניין של לעשות מכלום משהו

לא חוכמה לקנות הכל מוכן להרכיב ולהגיד "עשיתי מודינג"

בכל אופן אחלה מערכת מים ואז מה עם המיכל הוא מפלסטיק וסלוטייפ הוא עושה את העבודה!!!!

בכל אופן אחלה מוד ובהצלחה באוברקלוקינג

הוצאתה לי את האותיות מהמקלדת ;)

מאפיסטו כל עוד אתה מרוצה מהביצועים וגם מהמראה זה מה שמשנה לפי דעתי המערכת טובה והביצועים זה מה שמשנה פחות מהאיסטטיות שלה.

מה שכן אם היא גם בטוחה אז בכלל מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...