עדכונים ותמונות וקצת מודינג : (עודכן שוב) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכונים ותמונות וקצת מודינג : (עודכן שוב)

maphisto

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצ'יפ סט זה הצפוני , לא?

אז הדרומי זה הסינק אם המאוורר התחתון (הדרומי) בלוח

והריב הזה שיש כאן לא נראה לי שמקומו בפורום בכלל, וזה בכלל לא מתאים מה שאתם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והריב הזה שיש כאן לא נראה לי שמקומו בפורום בכלל, וזה בכלל לא מתאים מה שאתם עושים.

זה לא ריב , אלו תגובות , מה לעשות שהוא לא בדיוק שבע רצון מהן , הוא הופך את זה לריב , הוא וכל הASS KISSERS הקבועים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ריב , אלו תגובות , מה לעשות שהוא לא בדיוק שבע רצון מהן , הוא הופך את זה לריב , הוא וכל הASS KISSERS הקבועים....

יש חשש גדול מאוד שהתגובות האלו הן על רקע אישי. עשיתם מספיק רעש ובלאגן והצלחתם להרוס ת'רד יפה. כשתביאו הוכחות שאתם מסוגלים ליותר נראה ונדון בהן. ביניתיים שבו בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובות - יש חיוביות ויש שליליות ולא בסמכותך לקבוע אם אנחנו רשאים או לא להגיב ואיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חשש גדול מאוד שהתגובות האלו הן על רקע אישי. עשיתם מספיק רעש ובלאגן והצלחתם להרוס ת'רד יפה. כשתביאו הוכחות שאתם מסוגלים ליותר נראה ונדון בהן. ביניתיים שבו בשקט.

שב שב יא רעשן - זה שלא ראית את מה שהיצגנו לא מצדיק דיבור כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות שלנו זה אחרי שהפקנו והצגנו דברים שמכבדים את עצמם בניגוד לעניין פה.

חוקי הפורום אוסרים על משתמשים להעליב או לפגוע במשתמשים אחרים. אני מציע שתשב ותקרא אותם לפני שאתה מפרסם עוד תגובות תפלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדבר אליי עוד פעם ככה ותורחק לצמיתות !

מי אתה חושב שאתה.

אתה לא תביע דעה על אף בן אדם בפורום !

תגיד מה שאתה רוצה (בגבול הטעם הטוב ) על דברים ספציפיים !

חצוף וחסר חינוך בסיסי.

דיי לא רוצה להתעסק בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...