עדכונים ותמונות וקצת מודינג : (עודכן שוב) - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכונים ותמונות וקצת מודינג : (עודכן שוב)

maphisto

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם באמת לא חושבים שאתם מתחילים להגזים ?

יש גבול ל"ביקורת בונה" . בשלב מסויים זה עובר להכפשה , זלזול , ונושא לצחוק .

אז זה לא מושלם כמו העבודות שלך , כמו הבלוקי מים שלך , כמו הLCDים למיניהם , והרמה היא לא ה"רמה" שלך , זה לא אומר שאתה צריך לתת לכל שאר הפורום והמשתמשים כאן הרגשה שהם נחותים ממך , כי הם לא .

אתה כאן לא פחות ולא יותר אלא משתמש מהשורה , ואין לך זכות , עד כמה שאני רואה את זה , להטיח בפני שאר המשתמשים את האי יכולת שלהם ( שמוגבלת על ידי אלוהים יודע מה , אם זה גיל , גישה לציוד , כישרון , או סבתא גוססת שמסרבת למות ) בפניהם .

אז חלאס .

אנחנו לא מושלמים , גם אתה לא . תשלים עם זה ותפגין קצת כבוד כלפי שאר המשתמשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בדיון ההוא עשית את אותו דבר ועניתי לך באותו אופן

ותודה שהוכחת את הנקודה שלי .

גם באותו דיון אתה ושאר יפי הנפש (איזה כינוי יפה) עשיתם את אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת לא חושבים שאתם מתחילים להגזים ?

יש גבול ל"ביקורת בונה" . בשלב מסויים זה עובר להכפשה , זלזול , ונושא לצחוק .

אז זה לא מושלם כמו העבודות שלך , כמו הבלוקי מים שלך , כמו הLCDים למיניהם , והרמה היא לא ה"רמה" שלך , זה לא אומר שאתה צריך לתת לכל שאר הפורום והמשתמשים כאן הרגשה שהם נחותים ממך , כי הם לא .

אתה כאן לא פחות ולא יותר אלא משתמש מהשורה , ואין לך זכות , עד כמה שאני רואה את זה , להטיח בפני שאר המשתמשים את האי יכולת שלהם ( שמוגבלת על ידי אלוהים יודע מה , אם זה גיל , גישה לציוד , כישרון , או סבתא גוססת שמסרבת למות ) בפניהם .

אז חלאס .

אנחנו לא מושלמים , גם אתה לא . תשלים עם זה ותפגין קצת כבוד כלפי שאר המשתמשים .

אמת.

אני מפרגן ועוזר לכל מי שאני יכול, אבל מי שלא מסוגל לשמוע שום בקורת ... חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הינה בו נקבע שאני לא רוצה ולא מעוניין לשמוע \לראות את הביקורת שלך

אז תתנהג בבגרות כמוני ואל תגיב לדברים שלי כמו שאני נוהג ולא מגיב בדיונים שלך .

תודה מראש .

הכוונה לדבייטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות שלך במקרים שמתייחסים למישהו מאוד ספציפי בפורום הן לא בגדר ביקורת .

ואתה עושה את כל המאמצים האפשריים כדי לגרום לאותו בן אדם ספציפי לצאת מהכלים מההערות העוקצניות והמיותרות כל כך שלך .

יש לך משהו אישי נגדו , ישב את זה מולו , אני לא רואה שום סיבה להשפיל מישהו בצורה בוטה כל כך , כמו שאתה עושה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה באמת המצב פה הגיע מתחת לכל ביקורת.

דבר ראשון בהחלט ניתן לתת ביקורות שליליות כמו שנותנים פה ביקורות חיוביות אבל לא בצורה כזו, כל ביקורת שלילית ניתן לנסח בתור ביקורת בונה או לפחות שלא תהיה כזו עויינת, מה זה גן חיות כל אחד נובח על השני,אחד לא מדבר עם השני, חשבתי שאתם מספיק מבוגרים לכל השטויות הללו.

הבנאדם ישב ואני מאמין שקרה את התחת שלו ולא יום אחד בשביל לעשות את המערכת מים הזו וכל המוד אז לפחות על זה מגיע לו הערכה ו ח"ח.

אז במקום להגיד שזה נחמד והכל ולתת כמה ניקודות לשיפור את יורדים וקוטלים אותו :bash:.

גם דעות אישיות ניתן להביא בדרך אינטלגנטית ומוסרית יותר.

עריכה:משתמשים חדשים בקהילה רואים אוכתם כאנשים שאפשר לשאול אותם ולקחת דוגמא כי אתם הם הוותיקים פה. אז זו בעצם הדוגמא שאתם נותנים לאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאד.

אבל לא מוצא חן בעיני כל העניין שהמערכת מחוץ למחשב.... למה להשתמש במשאבה טבולה ?!

טוב, בבקשה, אבל אני לא מתאר לעצמי את זה בחדר שלי :lol:

אני קניתי משאבה טבולה, ואז התחרטתי וקניתי משאבה לא טבולה, לאחר שראיתי את ה"יעילות" של המשאבה הטבולה.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט נדהם - קורא תשטויות של כולם כאן - וחלילה בלי להעליב - ממש נהיה כאן פחד כי כל אחד נעלב כמו ילד בכיתה א' -

מה קרה אז משהו אמר שהמוד מכוער - אז מה ?? כל דבר אתם קופצים - די שירדו עליכם ותרדו עליהם - זה חלק מהכיף.

ולמה לומר שאתה לא מעוניין לשמוע את הדעות שלו - אולי אחרים כן ??

אם אתם מעוניינים לשמוע דעות של אנשים פרטניים אז תשאלו אותם בפרטי - אם אתם שואלים כאן תקבלו גם תגובות של מכוער -

לא מקצועי ומגעיל תחת ... (ממש SORRY על המילים ה"קשות")

אז יללאה CHILL OUT חברים זה הכל בסבבה.

(אגב - אני אהבתי תמוד - למרות שלי אין אומץ להכניס מים לתוך המחשב ... :jump: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" אין כמו המראה המלבב של הסלוטייפ המודבק בצורה מקצועית על הציידנית שנראית עוד יותר טוב...איפה הדלי? D: "

" עופר, אין לך את זה. "

" דוד , רצית תגובות ,קיבלת :> יחי בסילוטייפ , היית מגדיל לעשות אם היית משתמש במסקינטייפ :> "

אני רואה את הביקורת, אבל איפה החלק של "בונה" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט נדהם - קורא תשטויות של כולם כאן - וחלילה בלי להעליב - ממש נהיה כאן פחד כי כל אחד נעלב כמו ילד בכיתה א' -

מה קרה אז משהו אמר שהמוד מכוער - אז מה ?? כל דבר אתם קופצים - די שירדו עליכם ותרדו עליהם - זה חלק מהכיף.

ולמה לומר שאתה לא מעוניין לשמוע את הדעות שלו - אולי אחרים כן ??

אם אתם מעוניינים לשמוע דעות של אנשים פרטניים אז תשאלו אותם בפרטי - אם אתם שואלים כאן תקבלו גם תגובות של מכוער -

לא מקצועי ומגעיל תחת ... (ממש SORRY על המילים ה"קשות")

אז יללאה CHILL OUT חברים זה הכל בסבבה.

(אגב - אני אהבתי תמוד - למרות שלי אין אומץ להכניס מים לתוך המחשב ... :jump: )

אין לאף אחד בעיות עם תגובות שליליות, אבל כמו שמינימייזר אמר צריך להיות משהו בונה, משהו עם מחשבה חיובות והצעות לשיפור, אבל מה שיוצא פה זה רק הערות עוקצניות.

זה הדיון השלישי שהריב הזה נמשך בו, אתה יכול לקרוא ולראות שלא הרבה השתנה

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=8;action=display;threadid=26392;start=0

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=31919;start=30

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא אהבתי את המוד (אני אומר את זה ככה כי אני מנסה להיכנס לאנשים שמגיבים בצורה בונה...).

אתה פשוט צריך לעבוד על מיכל קטן יותר ואסטטי יותר ולהשקיע קצת מחשבה בזה ואז יצא סבבה ... אתה יודע למי מראים חצי עבודה, אז לדעתי אתה הזה שמזלזל בנו . מקווה שלא נעלבת :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את האנשים והקטע עם המיכל

אני רוצה כזה מיכל בדיוק בנפח הזה ובדיוק במידות האלה ושיהיה מחוץ למארז .

למה זה קשה לקבל .

ככה אני רוצה ,ככה זה נותן לי ! ביצועים הכי טובים עם הסיכון הכי קטן .

בתוך המארז יש 1 סמ של צינור מיים ,זהו

ככה זה טוב לי ועוזר לי לישון בלילה בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיבי צודק, בלי שטויות, תתנו למפיסטו עצות ולא משפטים כמו - "אין לך את זה", זה סתם שטויות והצפה, תכתבו הודעות

עניניות ולא סתם משפטים בלי קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...