Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 96 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן הנשקים שאתה מקבל הם מהסינגל.

בנוסף לכך יש תוספות כמו עיצוב של הנשק ויכולות מיוחדות כמו טעינה מהירה, כדורים חזקים יותר, הפלת רימון כשמתים, אפשרות להיות מוסווה מהרדאר וכו'...

הלפטופים שאתה אוסף יאפשרו לך להשתמש בצ'יטים, כבר כתבו פה בדיון לפני כמה דפים את כל הרשימה של הצ'יטים שאפשר להשתמש בהם לפי כמות הלפטופים שאספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז"א שלדוגמא אני אוכל להוסיף סוגי כוונות שונות אבל בגדול יש רק איזה 7 סוגי נשקים...זה קצת מאוד........ :'(

זה נכון שיש יחסית מעט נשקים, אבל גם ככה רוב האנשים משתמשים באיזה 40% מהם...

תגידו יש איזה שהוא סיכוי שהם יעשו אפדייט לתוספות שאפשט לשים על הנשק? אני מפנטז על m14 שקט במולטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש איזה שהוא סיכוי שהם יעשו אפדייט לתוספות שאפשט לשים על הנשק? אני מפנטז על m14 שקט במולטי...

יש M14 עם משתיק במולטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יש M14 עם משתיק במולטי..

ויש המון נשקים (יש גם snipers, machine guns, sub machine guns, shotguns..) לא הכל זה ASSAULT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לשחק עם ה-M14 עם STEADY AIM ואין הרבה הבדל כי הוא חצי אוטומט. הנשק הזה מיועד למרחקים גדולים.

ואם כבר לוקחים חצי אוטומט אני מעדיף את ה-G3. אחד הנשקים הטובים ואין לו כמעט רתע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לקרוא מה Steady Aim עושה....?

רשום שמוריד רתע when firing from your hip, למי שלא מבין זה כאשר אתם לא מכוונים אלא הנשק מוחזק במותן.

זה שימושי לSMGים בלבד מטווח קצר כאשר לרסס עדיף מלבזבז את השניה על "הכוונת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...