Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 93 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני לא מצליח להתחבר לשרתים.. כל שרת שאני לוחץ עליו כותב לי SERVER IS FULL אפילו שהוא לא מלא

ואם הוא מתחבר הוא נתקע על SETTING UP GAME ואני צריך לצאת לווינדוס ולסגור את התהליך בשביל לצאת מזה

אני מתכוון לשרתים ישראליים! אני משחק בשרתים האלה כל יום כמעט ופתאום מופיע לי פינג 130+ בשרתים ישראלים .. (מיילא פינג כזה אבל אני לא מצליח גם להתחבר!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש שרתים ישראליים.. למה אתה משחק עם פינג 200? חבל

שרתים ישראלים זה הדבר הכי גרוע בעולם

תחבר את הישראלי הממוצע + לשבת מאחורי מסך מחשב כמו חכמולוג - ויצא לך שחקן מעצבן שקורא לך בן זונה אחרי שהרגת אותו פעמיים

----

נזכרתי בעוד משהו - משום מה 90 אחוז מהישראלים לא יודעים אנגלית ומעדיפים לכתוב

ma kore ahi

ככה שעד שאתה מפענח את ההודעה היא כבר נעלמת (איך באמת אפשר לראות את הצ'ט מההתחלה עד הסוף בלי שיעלם?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט גועל נפש לשחק בשרתים ישראלים.

אני מעדיף לשחק בשרתים מחו"ל עם פינג של 150-200 מאשר לשחק בשרת ישראלי עם אנשים כמו OmerTheKing

שקוראים לך noob ben zona כול פעם שאתה הורג אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את התופעה.

היה איזה שחקן בשם YM92 שקצת חרש על ה-MG וגם "ברוב חוצפתו" התהלל בזה שהיה לו סטריק של 20 איתו.

איזה חכמולוג התחיל לקלל אותו ושינה את הניק שלו ל-YM92 BEN ZONA.

יש מצב שאותו OmerTheKing, דרך אגב.

חוסר ספורטיביות וחוסר נימוסים עד כדי התנהגות גועלית, מאוד משקפים שרתים ישראלים.

יש גם את הקטע הזה בסוף של "I win", מוציא אותי מדעתי.

"50-10", ועוד הרבה דוגמאות של שחצנות של ילדים בני 9.

חבל שההצבעה מבוטלת ברוב השרתים.

ואולי מזל, כי אתמול איזה טמבל החליט אחרי שהרגתי אותו לרשום "Kick Ryan", למה? ככה!

לכו תבינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראלים ברשת זה העם הכי מגעיל שקיים

לא פלא שכל הזמן נותנים BAN לישראלים בשרתים בחול.

אבל עזבו את שזה שהכל הזבל משחק בשרתים ישראלים

הכי גרוע שהזבל עובר לשרתים בחול

ואז אתה רואה אותם מתחילים לדבר ב"עברית" ולקלל שחקנים אחרים מהעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שחקן אחד מישראל שמשחק בשרתים מקוריים (חוץ מהחברים ב-clan שלי) חוץ מפעם אחת שפגשנו שניים והם היו בסדר גמור.

זה קורה רק בשרתים הפרוצים, כי מי שקנה את המשחק לא רוצה להתחיל לקבל באנים בכל מיני שרתים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישראלים האלה זה לא מכה.. זה מגיפה!

אני אצא קצת מCOD4, אבל לא כל כך רחוק.. שיחקתי קצת בCOD 2 ( היתי די חדש, פעם ראשונה שלי בCOD מולטי), נכנסתי לשרת ישראלי.

הרגתי כמה וישר התחילו הצעקות, הקללות והכל. ישר יצאתי ועברתי לשרת אירופאי. הכי טוב... שיחקתי בשקט איזה שעה - שעתיים בלי קללות ובקשות באן מיותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה נחמדה.

חבל שהכתב לא הרחיב שם יותר על המולטיפלייר עבור קוראים שעוד לא שיחקו במשחק.

וגם יש לו שם טעות:

החלטה מוצלחת נוספת היא לנתק את הסדרה ממלחמת העולם הראשונה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חודש או יותר של משחק בשרתים ישראלים אני יכול לומר שבאופן מפתיע עד עכשיו אין את הישראליות הערסית

שעליה דיברתם זו שכולנו מכירים ממשחקים אחרים זה אולי ישתנה אבל כרגע אין את זה

אגב את הסנייפרים יש כולם אוהבים להיות סנייפר משום מה :lol:

והערה לכל השחקנים ישראלים או לא: די לעמוד/לשכב בכניסה/יציאה ומעברים!!!אתם חוסמים ואי אפשר לעבור.תודה.

:cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני קופץ לתר'ד הזה אחרי מאה ומשהו עמודים אבל פשוט אין מצב שאני קורא את כל העמודים רק בשביל להגיב כאן.

בכל מקרה רציתי להגיד שאני מאוכזב מאוד, ולא מהמשחק עצמו שהוא נפלא בעיני אלא למה לעזאזל החברה שהפיקו את המשחק חושבים שמישהו ישלם עליו כשאת הסינגל לוקח לגמור בשני ערבים???

הם פשוט בונים עליו רק כמולטי איך שאני רואה את זה...

שלא תבינו אותי לא נכון, אני מזמין את המשחק כדי שגם לי יהיה עותק חוקי (שיחקתי אצל חבר), אבל זה רק בתקווה שהתופעה של CS לא תחזור עם הערסים הישראליים הידועים לשמצה.

ועוד דבר...הקטע הזה של ניקוד גבוהה מעלה את השחקן ברמה ופותח לו אפשריות חדשות של נשקים באמת שווה את זה ?

כי זה אחד הסיבות שאני מעוניין לרכוש את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...