הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 57 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אין טעם בכלל לבדוק את הנוור ווינטר,הוא פשוט לא סוחב,בהגדרות הרגילות על הכי גבוה הוא סוחב בלי בעיה,אבל ברגע שאני נכנס לאדוונס ומעלה שמה להכי גבוה,הוא יורד ל8FPS,וזה בלי AA בכלל,פשוט כבד בצורה מטורפת.

ואתה רציני?

קריסיס יקבל לי עוד 20%?

WTF,זה ירוץ לי על מעל שלושים על הכל HIGH? [בלי AA]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שווה להשקיע עוד 100 שקלים ולקחת את גרסת ה-OC של BFG לעומת כרטיס "רגיל" של Sparkel?

:xyxthumbs:

לא ממש שווה כי ה OC ממש קטן וזאת גירסת OC של BFG אבל הם יציאו גירסת OC2 שהי כבר תהיה אם OC יותר חזק..אז אם אתה מתכוון עכשיו לקנות אז תקנה ת SPARKLE כי תוכל לעשות לו OC כמו ב BFG בלי בעיה..(מה שווה להתקין וינדוס 64 BIT בשביל משחקים חדשים?אני לא מעוניין בינתיים בויסטה..ה 64 BIT יעלה לי ת FPS במשחקים חדשים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אין טעם בכלל לבדוק את הנוור ווינטר,הוא פשוט לא סוחב,בהגדרות הרגילות על הכי גבוה הוא סוחב בלי בעיה,אבל ברגע שאני נכנס לאדוונס ומעלה שמה להכי גבוה,הוא יורד ל8FPS,וזה בלי AA בכלל,פשוט כבד בצורה מטורפת.

ואתה רציני?

קריסיס יקבל לי עוד 20%?

התכוונת שהבכל ב HIGH זה רץ חלק ?ו ב VERY HIGH זה כבד?

אם כן ''תזרוק '' את VERY HIGH לזבל כי הוא לא שווה כלום (הבדלים זניחים ביותר שצריך להתאמץ בשביל לראות אותם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכי מעניין אותי איך זה שבכל האתרים הכרטיס קיבל איזה 40 דציבל וכל מי שקנה את הכרטיס אמר שהכרטיס חרשי..!!! למישהו יש הסבר..?

אני גם רוצה לדעת את זה !

40DBA זה פשוט לא הגיוני להיות שקט, או ששקט זה עניין יותר מדי יחסי ליותר מדיי אנשים מלבדנו :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת שהבכל ב HIGH זה רץ חלק ?ו ב VERY HIGH זה כבד?

אם כן ''תזרוק '' את VERY HIGH לזבל כי הוא לא שווה כלום (הבדלים זניחים ביותר שצריך להתאמץ בשביל לראות אותם)

אנחנו מדברים פה על NWN כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הסיכום בעמוד הראשון, ממש יפה ומסודר

יש לי שאלה בנוסף

1 האם שווה לחכות עם קניית הכרטיס עד שיגיע למחיר האמיתי שלו, בסביבות 1200 שקל בארץ ולא המחיר הטיפה גבוה שלו עכשיו בגלל שהוא רק יצא.

לפי דעתי תוך חודשיים הוא יירד

2 מה קורה אם מחכים קצת יותר, כרטיסי 10.1 או משהו יותר טוב מ ATI (סופסוף), האם למרות שהדיל נראה משתלם שווה לחכות קצת ולראות לאן השוק

מתקדם?

3 סתם השערה באוויר - יכול להיות שיש פו איזה קאץ' עם המהלך הזה של Nvidia? רוצים לחסום סידרה מוצלחת של ATI שעומדת לצאת

והם רוצים להציך את השוק בכרטיסי Dx10, סתם מחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה רציני?

קריסיס יקבל לי עוד 20%?

ידעתי שה - NWN 2 כבד אבל לא עד כדי כך :kopfpatsch: עשו עבודה גרועה עם המנוע שלו.

תעדכן אותו לטלאי האחרון ותבדוק אם זה משפר ביצועים (זה אמור).

ולגבי השאלה השנייה, כן.

תראה פה - http://www.techspot.com/article/73-crysis-performance/page8.html

זה שווה לאלה שלא מעוניינים לעשות OC בעתיד ולהתעסק עם של הכרטיס.

לא שווה לשלם 100+ ש"ח יותר על קטנה שלא תרגיש בה ושאפשר לעשות (הרבה) יותר מזה לבד.

אני גם רוצה לדעת את זה !

40DBA זה פשוט לא הגיוני להיות שקט, או ששקט זה עניין יותר מדי יחסי ליותר מדיי אנשים מלבדנו :'(

בטח בדקו את זה ממרחק קצר מאד מהכרטיס.

באתרים מקצועיים בודקים מ - 10CM ואחרי גם מ - 1M אבל בהרבה אחרים לא רושמים מאיזה מרחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס של אמור להגיד עוד שבוע-שבועיים (כך גם שאר הכרטיסים) :screwy: לא ברור למה כל כך הרבה זמן.

חקו עם הקניה המחיר ירד לפחות מ 1400 (ול ירידה של שקל, ממש ירידה).

היו מקומות שאמרו שאחרי ש CRYSIS יצא המחיר ירד ל 200$ שזה בערך 1000 שקל.

המנוע של NWN נוראי :kopfpatsch: זה לא משנה אם הוא יתקין את ה PATCH האחרון, למרות שזה אמור לעבוד לו על יותר מ 8FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הסיכום בעמוד הראשון' date=' ממש יפה ומסודר

יש לי שאלה בנוסף

1 האם שווה לחכות עם קניית הכרטיס עד שיגיע למחיר האמיתי שלו, בסביבות 1200 שקל בארץ ולא המחיר הטיפה גבוה שלו עכשיו בגלל שהוא רק יצא.

לפי דעתי תוך חודשיים הוא יירד

2 מה קורה אם מחכים קצת יותר, כרטיסי 10.1 או משהו יותר טוב מ ATI (סופסוף), האם למרות שהדיל נראה משתלם שווה לחכות קצת ולראות לאן השוק

מתקדם?

3 סתם השערה באוויר - יכול להיות שיש פו איזה קאץ' עם המהלך הזה של Nvidia? רוצים לחסום סידרה מוצלחת של ATI שעומדת לצאת

והם רוצים להציך את השוק בכרטיסי Dx10, סתם מחשבה.

[/quote']

1. לא חושב שזה ירד הרבה, יש ביקוש גדול ואתם רואים אין הרבה כרטיסים בארץ.

2.כן שווה לחכות, אולי גם יגיע מלאי יותר גדול של ה8800GT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...