הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 52 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה:

5. רגע, קניתי לפני חודש8800GTS/HD2900XT זה אומר שנידפקתי/אני פרייאר כי לא חיכיתי חודש?

תשובה:

5. לא, השוק כל הזמן מתחדש, ואם תחכה אף פעם לא תקנה מחשב. יש לך כרטיס מסך מצוין שיחזיק משחקים נהדר .

אוקי זה באמת דפוק :P

חוץ מזה התשובה לא נכונה זה סתם בשביל לנחם התשובה האמיתית:

כן יצאת פרייאר אבל עזוב שטויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

היו גם שאלות על: OC, צריכת חשמל ורעש.

וגם על התאמת גופי צד שלישי לכרטיס.

עודכן.

אוקי זה באמת דפוק :P

חוץ מזה התשובה לא נכונה זה סתם בשביל לנחם התשובה האמיתית:

כן יצאת פרייאר אבל עזוב שטויות...

למה אתה חושב ככה? אם אני קונה 8800GT ועוד חודש יוצא כרטיס חדש שעוקף אותו בביצועים ובאותו מחיר ואפילו פחות. יצאתי פרייאר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עודכן.

למה אתה חושב ככה? אם אני קונה 8800GT ועוד חודש יוצא כרטיס חדש שעוקף אותו בביצועים ובאותו מחיר ואפילו פחות. יצאתי פרייאר?

זה כבר עומד ביחס ישיר למטרה שלך בקניית כרטיס מסך זה או אחר ורמת הביצועים שאתה דורש ממנו.

כרגע הפעלתי את CRYSIS על ה 8600 GTS שלי ו . . . טוב בואו לא נדבר על זה . . . ב 1680 על 1050 זה רץ סבבה. אבל . . . עם 1920 על 1200 . . . לא נעים ;D

וזה מה שאני בא לומר. מי שדורש ביצועים נגיד בCRYSIS עם מסך גדול מ 20 אינץ' רחב, זה לא הכרטיס בשבילו ואם הוא יקנה אותו בגלל כל הHYPE כאן בלי לחשוב פעמיים - הרי שייצא פראייר בחזקת . חכו עוד פאקינג שבועיים ליציאת 8800GTS G92 או כל הנפצה אחרת שלהם ואז באמת נראה ברזל לברזל מה שווה לקנות.

שלא תגידו שלא אמרנו לכם, אני , דניס ו TERJEN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח מילה שלי - תבדוק - תתקשר לכל חנות פוטציאלית בטווח הקנייה שלך ותשאל את המוכרים. לקוחות שלי כבר נפלו ככה על כרטיס מסך בלי כלום מסביב, והם לא היו בעניין של לחסוך כמה שקלים.

יש כאלה שמוכרות את הכרטיס OEM מששמע רק הכרטיס בשקית אנטי-סטטית על מנת להוזסיל מחירים ללא הבאנדל והשטויות שלו.

הרוב מוכרות RETAIL שזה עם הכל.

חוץ מזה שאתה צריך לשאול מה מהגיע בפנים, תשאל האם זה בכלל מגיע . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה להזמין אותו

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814130302

הם עושים מישלוחים לארץ?

ואם כן כמה אתם יהיה המחיר הסופי הכי גבוהה שיכול להיות בשקלים אני מתכוון כבר שאני יצטרך לשלם על הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם אני חדש ויש לי שאלה !

יש לי תקציב של 3500-3600 שקל להחליף כרטיס מסך ! שיריץ לי הכול על VERY HIGH ובמיוחד דגש על Crysis שאלתי להרבה חוות דעת ואמרו לי שכעת לא שווה לקנות את ה-Geforce 8800GTX כיוון שיש עכשיו את ה-8800GT אז אחרי מליום בירורים החלטתי לעשות דבר כזה :

להחליף את הלוח אם שלי שעכשיו הוא P5B DELUX שתומך במערך CF ואין לו ללוח אם שכן תומך ב- ולקנות שתי כרטיסי 8800GT ואז זה יהיה קטלני פשוט...

עכשיו :

1.אני צריך שתעזרו לי לבחור מתאים !

2.לפי דעתם זה טוב מה שאני עושה? (וזה יריץ לי את Crysis על VERY HIGH ?)

3.המעבד שלי הוא :E6600 ויש לי 2 גיגה בראם וספק כוח- אין לי מושג ..

*טוב חפרתי חחחח ;D בבקשה תעזרו לי זה ממש דחוף !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוג'יק ממש הגזימו עם המחיר :screwy:

יש לי תקציב של 3500-3600 שקל להחליף כרטיס מסך ! שיריץ לי הכול על VERY HIGH ובמיוחד דגש על Crysis שאלתי להרבה חוות דעת ואמרו לי שכעת לא שווה לקנות את ה- 8800GTX כיוון שיש עכשיו את ה-8800GT אז אחרי מליום בירורים החלטתי לעשות דבר כזה :

להחליף את הלוח אם שלי שעכשיו הוא P5B DELUX שתומך במערך CF ואין לו ללוח אם שכן תומך ב- ולקנות שתי כרטיסי 8800GT ואז זה יהיה קטלני פשוט...

עכשיו :

לך על הלוח הזה - http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=103

לא תהיה לך בעייה למכור את הלוח שלך במחיר טוב, המחיר הכי זול של ה - P5B DELUXE בחנויות הוא 965 ש"ח (והוא עדיין לוח מעולה).

לדעתי של 8800GT זה מקרה נדיר של שלשם שינוי באמת משתלם.

יהיה מומלץ מאד לעשות OC למעבד בשביל למצות את ביצועי מערך ה - SLI.

ספק הכוח חשוב מאד, במקומך הייתי לוקח אחד איכותי עם לפחות 34A ב - 12V, כמו כן צריך שיהיו לו את החיבורים המתאימים (שני חיבורי PCI-E של 6PIN).

נראה לי שהספק הזה יתאים - http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=701

עם מחירת הלוח שלך והתקציב שיש לך זה אמור להיכנס וגם להספיק לקירור טוב למעבד בשביל ה - OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תקציב של 3500-3600 שקל להחליף כרטיס מסך ! שיריץ לי הכול על VERY HIGH ובמיוחד דגש על Crysis שאלתי להרבה חוות דעת ואמרו לי שכעת לא שווה לקנות את ה- 8800GTX כיוון שיש עכשיו את ה-8800GT אז אחרי מליום בירורים החלטתי לעשות דבר כזה :

עכשיו :

*טוב חפרתי חחחח ;D בבקשה תעזרו לי זה ממש דחוף !!

אל תחליף שום דבר!!!

הלוח שלך פצצה, כך גם המעבד...

קודם כל להליף +2 8800GT אתה תחרוג מהתקציב!

ב' כל עוד שבוע - שבועיים יוצאים הכרטיסים החדשים של ATI... יהיה מבחר גם ל-CF!

סבלנות, אחי!!! :nono:;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...