הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 56 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תתאפקו בבקשה-כל החנויות כרגע סתם מעלות ומורידות מחירים כדי לבדוק עד כמה הם יכולים לסחוט את הצרכן.

יותר מ 1300-1400 זו הגזמה וגנבה מצידם, גם אני הולך לקנות את הכרטיס בשביל המשחקים החדשים שאוטוטו יוצאים...

תתאפקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא לקנות את הכרטיס במחיר המופקע שהוא נמכר היום

2.האם הכרטיס מריץ חלק חלק את CRYSIS בויסטה כשהכל על VERY HIGH(עם מעבד Q6600)?

1)הכרטיס נמכר במחיר של 1399 שקל שזה מחיר סבבה אתה לא חייב לקנות את ה שהוא יקר באיזה 300 שקל..

2)כן נראה לי..[אם לא תדמו אז תמלא כמעט בטוח שכן..]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כרגע שום כרטיס שמריץ את קרייסיס על VERY HIGH בVISTA בצורה חלקה, גם לא ה8800 אולטרה.

שמתי לב רק דבר אחד, תמיד יש תקופה בהתחלה שהמחירים גבוהים וזה אפילו בהרבה מקומות בארה"ב, אחרי קצת זמן זה עובר (לפעמים גם חודש). ומה ששמתי לב אליו הוא שיש חנויות שמוכרות במאוד זול רק עם התחייבות זמן אספקה ל18 ימי עסקים, שזה אומר כמעט חודש בפועל. אז כדאי לעשות טוב את שיקול הדעת הכלכלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הכרטיס עם מחשב חדש Q6600,תרגישו חופשי לשאול כל דבר...

היתנתה דמו של NFS או Juiced2?

או TIMESHIFT או Clive Barkers Jericho או COD 4 אם יש לך חלק מהם או לפחות אחד תוכל להגיד כמה FPS יש על ההגדרות הכי גבוההות..

ותתחדש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתנתה דמו של NFS או Juiced2?

או TIMESHIFT או Clive Barkers Jericho או COD 4 אם יש לך חלק מהם או לפחות אחד תוכל להגיד כמה FPS יש על ההגדרות הכי גבוההות..

ותתחדש!!

NFS & juiced

לא בדרך,אבל כל השאר בדרך,שיגיעו אני אעדכן.

כרגע יש לי על המחשב תדמו של אנריל 3,שפועל ב1050X1680 על ההגדרות הכי גבוהות בFPS המקסימלי של הדמו.

קרייסיס שפועל בהגדרות הכי גבוהות,בלי AA בכלל,על הרזולוציה הנ"ל בין 20-30,שחיק.

הכרטיס אכן שקט לגמרי,ממש חרישי,אבל הוא דיי מתחמם,אני אבדוק בידיוק כמה תכף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי שי LCD ז"א אני חייב לעשות 1024*1280 אז נראה לי שהכל יעבוד אצלי חלק. 30FPS ומעלה.

ד"א יש חשיבות למהירות אם יש תוכנות שעובדות ברקע כשמדובר במעבד עם 4 ליבות?

על איזה אתה משחק?

אם ונגיד המשחקים לא יעבדו חלק(כמו הבטן של שלומי סרנגה ;)) אז למה אני יצטרך לעשות OC למעבד או לכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך GOTHIC 3 ו - NWN 2 פועלים על MAX ?

כן, וגם CALL OF JUAREZ (על DX9 ועל DX10).

יש לי NWN מהכרטיס מותקן,תגיד איזה רזולוציה אתה רוצה שאני אבדוק ואני אבדוק בשמחה,מה ה-NATIVE של המסך שלך?

גוטיק אני באמת צריך להשיג,ואין לי אז אני לא יכול לבדוק DX10,יש לי XP64

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NFS & juiced

לא בדרך,אבל כל השאר בדרך,שיגיעו אני אעדכן.

כרגע יש לי על המחשב תדמו של אנריל 3,שפועל ב1050X1680 על ההגדרות הכי גבוהות בFPS המקסימלי של הדמו.

קרייסיס שפועל בהגדרות הכי גבוהות,בלי AA בכלל,על הרזולוציה הנ"ל בין 20-30,שחיק.

הכרטיס אכן שקט לגמרי,ממש חרישי,אבל הוא דיי מתחמם,אני אבדוק בידיוק כמה תכף.

יפה..ד"א CRYSIS על סמתה אותו על VERY HIGH או HIGH?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מסתבר שאני אידיוט,אין לי 64 ביט,אז אם חלק מהמשחקים כמו קרייסיס או כל משחק אחר שאני מפרסם כאן את התוצאה שלו אמור לקבל בוסט מהתמיכה ב64 ביט,תתחשבו בזה.

אני עכשיו הולך לבדוק לך את הנוור ווינטר

על אקספי 32 ביט,שמתי את כל ההגדרות על high,הוא לא נותן לי לשים על וורי,זה נעול בדמו לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...