הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 60 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

דניס, שום דבר לא יציל את Aurora Engine הוא פשוט גרוע.

לא סתם יש רק שני משחקים שמשתמשים בו.

אני מאמין שG3 יציג ביצועים דומים אך נחותים טיפה יותר מoblivion כי G3 מעמיס יותר על המעבד מאשר oblivion.

NOD 32 - שמעת פעם על היצע וביקוש?

תתבגר ותספיק להספים פה.

שאלתי על NWN 2 כי הוא משחק ה - DX9 הכי כבד (תהיה הסיבה לכך אשר תהיה) ומעניין לבדוק את הכרטיס החדש שם.

גוטיק 3 כבד יותר משמעותית מאובליביון.

תפסיקו לבלבל את המוח.

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=40000048&Description=8800GT&name=Video+Cards

שימו לב שאין אפילו שום כרטיס במלאי.

ו50 שקלים זה לא רווח לחנות. (ומי שם אותכם להחליט כמה החנות צריכה להרוויח)

לא נראה לכם המחיר? אז אל תקנו - אבל אל תתבכיינו.

באמת לא ראיתי שם שום חנות עם מלאי אבל מחירים טובים דווקא יש, תראה - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=297291.msg2628394#msg2628394

ו - Dr. Ron Paul אתה באמת מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשחנות מחשבים מזמינה ארגז של 50 כרטיסים הם לא מקבלים כל אחד ב250 דולר, הם מקבלים בהרבה פחות כי זה בסיטונאות. (לפחות ככה זה עם מוצרים אחרים בשוק העולמי, לא יודע אם זה נכון על חומרת מחשב ותקנו אותי אם אני טועה)

אם תחשבו מיסים, מע"מ ורווח לחנות, זה לא צריך לעלות יותר מ1350-1400 ש"ח כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחנות מחשבים מזמינה ארגז של 50 כרטיסים הם לא מקבלים כל אחד ב250 דולר, הם מקבלים בהרבה פחות כי זה בסיטונאות. (לפחות ככה זה עם מוצרים אחרים בשוק העולמי, לא יודע אם זה נכון על חומרת מחשב ותקנו אותי אם אני טועה)

אם תחשבו מיסים, מע"מ ורווח לחנות, זה לא צריך לעלות יותר מ1350-1400 ש"ח כרגע.

אתה מכיר חנויות שמזמינות 50 כרטיס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי על NWN 2 כי הוא משחק ה - DX9 הכי כבד (תהיה הסיבה לכך אשר תהיה) ומעניין לבדוק את הכרטיס החדש שם.

גוטיק 3 כבד יותר משמעותית מאובליביון.

באמת לא ראיתי שם שום חנות עם מלאי אבל מחירים טובים דווקא יש, תראה - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=297291.msg2628394#msg2628394

ו - Dr. Ron Paul אתה באמת מטומטם.

מה הכוונה "שום מלאי"? יש חנויות (למשל TMS) שיש להם כבר 3 סוגים במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישל - קבל את התנצלותי באלף סליחות, טעות שלי, עצבים חינם [מדבר NOD32] ואם אני אזמין כ.מסך היום תוך כמה זמן הוא יהיה אצלי בבית? :silly:

לגבי זמן מדוייק אני יוכל לומר לך רק מחר כשאני יהיה בחנות...

אבל כמו שאמרתי כדאי להקדים להזמין כדי לשמור לעצמך כרטיס כי למשל אם מזמינים 10 אנשים כרטיס וההזמנה שלך היא ה11 וישנם רק 10 כרטיסים אז אתה תצטרך לחכות עוד....בגלל זה חשוב לשריין כרטיס כמה שיותר מוקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אתכם אנשים, למה אתם באים בטענות לחנות בגלל שהמחיר שהם קבעו לא נוח לכם? :s07:

זכותם למכור אותו באיזה מחיר שהם רוצים, ואתם לא תבואו בטענות. סה"כ הם עושים לנו טובה שמוכרים לנו במחיר כזה טוב למרות הביקוש הרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שחבורה של מטומטמים מספימה את הת'רד הזה, בסוף לא מוצאים שום מידע רלוונטי.

לכל ה"חשבים" כמו ש LAZY אמר יש היצע ויש ביקוש וכל חנות תיבחר את התימחור שלה, אנחנו בתור לקוחות נבחר מה טוב לנו

והתחרות תעשה את שלה-מה אתם רוצים מהנציג של IQPC הוא מסביר לכם עם כל הסבלנות ובמקום להבין ולהסכים או לא יורדים עליו :bash:

בכל מקרה המחיר של 250$ הוא מחיר צרכן, סיטונאי קונה ב שליש או חצי(בהנחה שזו קניה מסודרת ביבוא ישיר או דרך יבואן מורשה)

בדרך יש מיסים, יבוא וכו' וכו' אז תפסיקו לעשות חשבון לחנויות ופשוט תחכו טיפה שהשוק ירגע ואז המחירים יהיו פחות או יותר שווים אצל כולם.

פשוט תתאפקו ותנו לחנויות להזמין את המלאי ברגע שהמלאי "יושב" כמה ימים בלי הזמנות המחיר מתחיל לרדת אבל אם יש הזמנות כבר מראש לסחורה שעוד לא הגיע כל מחיר הוא לגיטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה - אם יש לי 8800GT SSC - כבר הזמנתי! זה ענק! =]=]=]=] ואני שם הגדרות הכל על הכי הכי הכי הכי הכי גבוה עם רזולוציה 1024*768 זה יילך חלק חלק ב-CRYSIS ואם לא אז כמה FPS אתם משארים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא הכי כבד, הוא מתוכנת הכי גרוע.

אין שום טעם לעשות בנצים עם המנוע הזה כי הוא פשוט תת רמה ובאופן כללי די שבור.

אם אתה ממש מתעקש אז תבקש בנצים עם The Witcher למרות שהוא משתמש בגרסה שעברה המון שינויים מהגרסה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה - אם יש לי 8800GT SSC - כבר הזמנתי! זה ענק! =]=]=]=] ואני שם הגדרות הכל על הכי הכי הכי הכי הכי גבוה עם רזולוציה 1024*768 זה יילך חלק חלק ב-CRYSIS ואם לא אז כמה FPS אתם משארים?

יש לי אותו ו-Crysis רץ אצלי על 1280X1024 הכל על הכי גבוה כולל AA ורץ חלק לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...