הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 58 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

הרגע נכנסתי לIQPC הם שוב הקפיצו את המחיר לכרטיס של ג'יגה הייט. אתמול הוא עלה 1440 היום הוא עולה 1453... >:( >:(>:(

למי פה באתר יש קשרים טובים עם מנהל החנות, כדי שיגיד לו להוריד את המחירים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חזק יצא גירסת ה SSC של EVGA ב IQPC במחיר סביר יחסית למחיר שיש בנועה עבור ה SUPERCLOCKED

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2727

זה הגיוני כבר, אם מוציאים גרסת OC שתעלה 200 ש"ח יותר מהרגילה אז לפחות שזה יהיה OC משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח כשה משחקים במחשב אתה כולך באקשן יריות והכל אין זמן לקשיב לכרטיס מסך בזמן המשחקים לדעתי לא משנה כמה רעש הוא פולט העיקר כאשר אתה הולך לישון והמחשב מטר ממך הוא יתן לך להירדם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע נכנסתי לIQPC הם שוב הקפיצו את המחיר לכרטיס של ג'יגה הייט. אתמול הוא עלה 1440 היום הוא עולה 1453... >:( >:(>:(

למי פה באתר יש קשרים טובים עם מנהל החנות, כדי שיגיד לו להוריד את המחירים?!

המחירים מתעדכנים על בסיס יומי ...אז לפעמים המחיר עולה קצת ולפעמים יורד קצת...אתה מדבר כאילו העלנו את המחיר 50-100 ש"ח...בסך הכל 13 ש"ח (מנת פלאפל וטרופית) ..אל תשכח שהמחירים גם יכולים לרדת ...

המשך יום נעים

מישל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאתה יודע מה המצב בארץ לגבי הכרטיסים האלו ..פשוט יבש...אבל אני מאמין שהכרטיסים שהכי קרוב שיכנסו לארץ יהיו הALBATRON לגבי כל השאר,יכנסו אבל כנראה יקח להם קצת זמן...לא בדקתי את הנושא אבל יש שמועות שיש מחסור בכרטיס בכל העולם לא רק בישראל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקנות אותו, למכור את המשחק ולקנות .

זה כמובן הימור אבל נראה לי כמו רעיון לא רע.

אני מאמין שאתה יודע מה המצב בארץ לגבי הכרטיסים האלו ..פשוט יבש...אבל אני מאמין שהכרטיסים שהכי קרוב שיכנסו לארץ יהיו הALBATRON לגבי כל השאר' date='יכנסו אבל כנראה יקח להם קצת זמן...לא בדקתי את הנושא אבל יש שמועות שיש מחסור בכרטיס בכל העולם לא רק בישראל...

[/quote']

כן, אני יודע...

חבל שNVIDIA לא מסרה לשותפות שלה יותר ליבות.

מה הצפי למחיר של האלבטרון ? (אני מקווה שזול יותר מה - GB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקנות אותו, למכור את המשחק ולקנות .

כן, אני יודע...

שמעתי שאנוידיה מסרה 50K כרטיסים ביום השקה, כולם נמכרו כזה מהר? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקנות אותו, למכור את המשחק ולקנות קירור.

כן, אני יודע...

באמת חבל על אם כבר לבצע השקה שקטה יחסית שידעו לעמוד בה....

בכל אופן לגבי האלבטרון אני עדיין לא יודע את המחיר משום שעדיין הוא לא הגיע לארץ,אני באמת מעריך שהוא בסביבות הג'יגה בייט,ההגיון אומר שהוא יהיה יותר זול..אני ממש כל יום מנסה למצוא כמה שיותר פרטים על איזה כרטיסים מגיעים כי זה הורג אותנו שאין כרטיסים בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...