הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 62 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

קניתי את הבא:

EVGA e-GeForce 8800GT SSC EDITION 512MB- DX10 - RETAIL

ליבה 700 לעומת 600

זכרון 2000 לעומת 1800

שיידר 1728 לעומת 1500

מחיר כולל מע"מ: 1631 ¤

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2727

למה יש לי הרגשה שהוא יהיה יותר חזק \ באותו חוזק של ה-8800GTX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי את הבא:

EVGA e-GeForce 8800GT SSC EDITION 512MB- DX10 - RETAIL

ליבה 700 לעומת 600

זכרון 2000 לעומת 1800

שיידר 1728 לעומת 1500

מחיר כולל מע"מ: 1631 ¤

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2727

למה יש לי הרגשה שהוא יהיה יותר חזק \ באותו חוזק של ה-8800GTX?

בגלל שבסטוק הוא מאוד קרוב ....

חברים כל מי שיש לו שיבדוק\יעבוד עם דרייבר אחר חוץ מ 169.0X , נוידיה קוראת לזה" BUG" שיתוקן , בקיצור אתם מקבלים יותר FPS על חשבון איכות תמונה ירוד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שההודעה לא תחרוג!

אני מחכה שיצא ה8800GTS החדש, כשהוא יגיע לארץ המחיר של 8800GT חיבב לרדת. אחרת אם לשמור על הבדלי מחיר-רמה. ה8800GTS ישווק במחיר 2000 ש"ח. שזה באמת מוגזם. הפער הסביר הוא 300 ש"ח. כמו היום 1700 GTS ו 1400 GT

נ.ב

אני מחכה כבר חודש לכרטיס, והתכוונתי להזמין את המחשב כבר השבוע. אבל אני לא רוצה לצאת פראייר ואני מחכה. ואתם לא יודעים כמה אני מעוצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

motogt, אתה לא יוצא פראייר בכלל.

ה8800GT מעולה, לדעתי אתה לא תתחרט אפילו אם תקנה את זה במקום הGTS, אז הGTS החדש יהיה טיפה יותר טוב, ביג דיל.

לא תמיד צריך את הכי טוב והכי יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא יצא פראייר. יחסית לישראלי שממילא קונה הכל ביוקר.

אבל כשראיתי לפני יומיים מחיר נמוך ב100 שקלים, ואז הם העלו את המחיר סתם כך, זה מעצבן אותי. למה שאני ישלם עוד 100 שקל על אותו הדבר?! זאת סחיטה ורק פראייר ישלם על הסחיטה הזאת.

הGTS עצם היות האות S שם אומרת שהוא יהיה יותר טוב, בכמה? גם אני וגם אתה לא יודעים כי המידע לא שוחרר. וכל עוד אין אין הביצועים של הGTS לא יקרה לי או למישהו אחר כלום אם הוא יתאפק שבועיים ויראה מה הביצועים של הGTS ואז יעשה את השיקולים שלו לקנות או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעה שלי...

שיצא הGTS הוא יתומחר בסביבות ה1900+ ישאירו את המחיר של הGT כמו שהוא עכשיו אולי עם שינוי לא משמעותי כלפי מטה.. כך באמת ישמרו על טווחי מחירים הגיוניים כמו פעם...ה320 בסביבות ה1700 ה640 באזור ה2300 והGTX איי שם במרומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישל אתה באמת נמצא איפה שקובעים. אולי תעשו ניסוי ל 48 שעות בIQPC. תנו לכרטיסים מחיר פגז. יותר זול מהכי זול בארץ כמו שאומרים בערוץ 21.

אם מספר ההזמנות יגדל וכתוצאה מכך הרווח שלכם לא יפגע תשאירו את המחירים כמו שהם. אם תראו שאין עליה בהזמנות תחזירו את המחיר לאיפה שהוא היה.

אם מחיר הכרטיס יהיה 1400-1430 עוד שבועיים. אני מזמין ממכם את המחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאה ביקורת על הDEMO של CRYSIS שהיא הכי תמציתית, ישר ולענייין שראיתי.

יראה לכם לפי גודל המסך, איזה כרטיס מסך שווה לכם לקנות.

כל הזין לי, שאני עם ה27 משחק על 1920 על 1200 (אחרת הכל נראה קצת BLURRED, יעני לא חד) והכי באסה . . . שום כרטיס היום בשוק לא מריץ CRYSIS מספיק טוב בשבילי, אלא רק SLI ולזה אין לי כסף. מילא היה נותן 200 אחוז שיפור הייתי קונה, אבל זה לא.

* שאלה למי שקרא ביקורות SLI:

כמה אחוז שיפור מקבלים עם הדרייברים של היום, כי אני זוכר פעם היו מקבלים רק איזה 20-30% שיפור על משהו שמשלמים עבורו כפליים.

תקראו ותידהמו:

http://www.tweaktown.com/articles/1211/1/page_1_introduction_and_test_setup/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישל אתה באמת נמצא איפה שקובעים. אולי תעשו ניסוי ל 48 שעות בIQPC. תנו לכרטיסים מחיר פגז. יותר זול מהכי זול בארץ כמו שאומרים בערוץ 21.

אם מספר ההזמנות יגדל וכתוצאה מכך הרווח שלכם לא יפגע תשאירו את המחירים כמו שהם. אם תראו שאין עליה בהזמנות תחזירו את המחיר לאיפה שהוא היה.

אם מחיר הכרטיס יהיה 1400-1430 עוד שבועיים. אני מזמין ממכם את המחשב!

לפי המחירים היום לא תהיה חנות שתמכור את הכרטיס במחירים שציינת... (ובוא נשמור את זה ככה בשביל שנשמור על הדיון במסלול כמו שביקשו,אם יש לך עוד הערות,הארות,הצעות אז רק לפרטי :) )

וכדי שזאת לא תהיה הודעת ספאם

אז NOD32

הדברים היחידיים ששינו בכרטיס אני מאמין הם הזיכרנות וכו' כדי שיעבדו בתדרים כאלו...לגבי החום...לא מאמין שהוא יהיה חם משמעותית מהכרטיסים הרגילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...