הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תוך כמה ימים ה 8800GT יהיה ברוב החניות?וגם תוך כמה זמן הוא יהיה אם חברות שונות?(כי יש עכשיו בIQPC רק של GIGABYTE.)

לגבי הספקה.. כרגע אני יודע שיש ב IQPC PANDAS TMS - בכולם המחירים נעים בין 1440 - 1490, ניתן לקנות את הכרטיס כבר עכשיו (ביום שישי או ראשון אני מקבל) אבל יכול להיות שיגידו לך שרק עוד שבוע וחצי ככה (כמו שאמרו לי ב TMS) בגלל שתאריך ההשקה שלו עדיין לא הגיע (29) אבל אני הצלחתי לקנות כבר עכשיו משום שקניתי מחשב שלם לכן הוא נתן לי. לגבי החברות אני יודע שיש של . ברגע שיש אני כבר רגוע, לדעתי החברה הטובה ביותר לכרטיסי מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואף אחד לא נראה לי פה מתייחס לעובדה של הפחות ננומטרים חוץ מזה שזה אמור להתבטאות בירידה משמעותית של החום (למרות שמשהו דפוק בגוף הקירור הזה בעובי דף..)

זה מתבטא בירידה של החום אך ורק אם מדובר בדיוק באותו המעבד (ליבה) שעובד באותה המהירות, במיקרה הזה הGT הוא יותר מורכב ועובד יותר מהר, אז ההשוואה שלך לא במקום (אלא אם כן זה נאמר בשם הלוגו שנמצא בניק שלך ;) ).

ונראה כאילו רק בישראל תרד כזה יהפוך לתרד "איך דפקו אותי" \ "איך דפקו אותכם". מגיע דור חדש, יוצאים כרטיסים יעילים ומהירים יותר שעולים פחות ביחס של עלות מול ביצועים - מה חדש ומה לא הגיוני פה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חושבים שחברות אחרות (Leadtek,Albatron,EVGA) ימכרו תכרטיס במחיר יותר זול?

עריכה:פשוט חסרים לי איזה 90 שקל ככה בשביל הכרטיס בגלל זה אני שואל..

90 ש"ח זה הסיפור שלך? נו באמת. אני משוכנע שגם חברות אחרות יוציאו את הכרטיס אבל לא בהבדל ממש משמעותי. גם ככה הכרטיס זול לביצועיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל ההודעות של ה"נדפקנו" אני פשוט לא מבין.

זה שיצא כרטיס חדש זה אומר ששלכם נהיה עכשיו פחות טוב? לא. אתם בחרתם לקנות אותו כי הוא כרטיס טוב, והוא ישאר טוב.

מה רציתם שNvidia יוציאו כרטיס פחות טוב כדי שכל בעלי הGTS לא יתבאסו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הלחץ שנוצר פה.. עוד כחודש יוצא לשוק כרטיסי ה-9XXX של שאמורים לאכול את ה8800GT ואתם עוד מתבכיינים שנדפקתם עם הGTX למינהם.. חבר'ה תתעוררו אנחנו חיים בעידן שכל יום יוצא משהו חדש, אז לא להתבאס.. גם ככה את אנחנו מחליפים כרטיס מסך פעם בשנתיים שלוש, תהיו בטוחים שהGTX וה-2900 יחזיקו מעמד לפחות בשנתיים הקרובות ועוד בכבוד!

dont go crazy, be easy :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTS 320MB נמצא בשוק יותר מחצי שנה.. מה אתה רוצה, שהכרטיס תמיד ישאר HIGH END? תמיד באים מחליפים ובמחירים זולים יותר

לא זה לא קשור לכמה זמן זה נמצא בשוק....ואם כבר אתה מסתכל על זמן, תראה את הכרטיס X1950XTX..כבר כמה שנים בשוק ונחשב עדיין לאחד הכרטיסים הטובים שיש

אז כן ,גם 8800 320 נמחשב HIGH END

בלי קשר לזמן הוא פשוט כרטיס טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק' date=' אבל מצד שני, תיראה ה-GTX לא ניראה לי יחזיק הרבה זמן בשוק, וזו טעות הייתה ליקנות כרטיס דור ראשון שתומך DX10, כי עדיין הוא הראשון בתחום.

[/quote']

כמה זמן הוא כבר בשוק? בערך שנה אם לא יותר והוא בטופ של הטופ. בתור כרטיס HE שנוטים דווקא להתחלף מהר הוא היה בטופ הרבה זמן יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הלחץ שנוצר פה.. עוד כחודש יוצא לשוק כרטיסי ה-9XXX של שאמורים לאכול את ה8800GT ואתם עוד מתבכיינים שנדפקתם עם הGTX למינהם.. חבר'ה תתעוררו אנחנו חיים בעידן שכל יום יוצא משהו חדש, אז לא להתבאס.. גם ככה את אנחנו מחליפים כרטיס מסך פעם בשנתיים שלוש, תהיו בטוחים שהGTX וה-2900 יחזיקו מעמד לפחות בשנתיים הקרובות ועוד בכבוד!

dont go crazy, be easy :xyxthumbs:

מי אמר לך עוד חודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון רלוונטי לדיון הזה וגם לפי בקשת הגמל המעופף בפורום מפרטים :

התקשרתי ובדקתי - הכרטיס זמין בארץ למכירה 8800GT 512MB ב TMS

לינק למוצר :

http://tms.co.il/product_info.php?products_id=4622

תתפרעו לכם, אני לבנתיים אשאר עם ה GTX שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...