הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

סדרת HD3800 מקדמת מG92 רק בתמיכה ב DX10.1 ,לדעתי לא משמעותי.

אם אתה רוצה,אתה מוזמן לחכות לHD3800. ההמתנה לHD2900XT פשוט הרגה אותי

לא אמרתי שאני אחכה ל HD3800, אמרתי של ATI יש תכנולוגיה הרבה יותר מתקדמת והיא לא מנצלת אותה (בגלל זה הכרטיסים שלה פחות טובים).

התכליך יצור של ATI יותר מתקדם משל , ה G80 מיוצר בתהליך יצור של 90NM, ה HD2900 מיוצרים ב 65NM, ה G90 מיוצר ב 65NM, ה HD3800 מיוצר ב 55NM.

יש עוד כמה יתרונות כאלה אבל ATI לא מצליחה לנצל אותם כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק לי כל העניין הזה נראה לא רציני?

אני רגיל שבסדרות הקודמות של הGTS יותר חזק מהGT ומתקרב לGTX אחרי OC.

אני רגיל שהכרטיסים של ATI לעומת פחות משתלמים (הHIGH END), לפחות הסדרה האחרונה.

אני רגיל שכרטיס שעולה 1600 שקל גם יותר טוב מכרטיס של 1400-1300 שקל...

מה שאני רואה פה זה בדיוק ההפך, הGT יהיה יותר טוב מהGTS בהרבה

הוא יהיה פחות טוב, לפי מה שאתם אומרים, מהסדרה החדשה של ATI

והGTS יהיה יותר יקר ממנו?

נראה לי שיש פה איזה קץ'..

ד"א, הGTS יהיה יותר טוב לOC ויעקוף את הGT (עם OC או בלי)?

אני רוצה לקנות בחודש הקרוב מחשב חדש, שווה לי לחכות לסדרה 9XXX של או ל3800 של ATI או שעדיף לי לקנות את זה וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם תשים לב בבאנצ'ים, תראה ש GT משתווה ל GTS בפילטרים.

בכל מקרה, תוציא גירסאת 8800GTS חדשה עם 128 מעבדי סטרים ,יש מצב לעוד ROP ומבוסס G92 כמו אחיו (8800GT)

ואז זה יהיה GTX>GTS>GT

אין סדרת 9XXX כרגע, HD3800 תגיע ב15 בנובמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז.. דיברתי עם הנציג מ IQPC שמשמה הזמנתי אתמול את המחשב.. אמרתי לו שבינתיים "יקפיא" את הכרטיס מסך וימשיך עם המפרט הרגיל. אני רוצה לחכות לעוד תגובות וביקורות לגבי הכרטיס. דבר אחרון.. הטמפרטורות באמת יהיו על 80 ו.. במאמץ ו 60 ו.. במנוחה? זה קצת מדאיג העניין הזה לא? מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אמרת לו להקפיא, תחכה עוד כמה ימים ל29 באוקטובר ותראה מלא ביקורות ותחליט.

למה דווקא ל29? מה יקרה באותו יום? אני לא רוצה לחכות הרבה זמן.. הוא אמר שהוא צריך לחזור אליי ולהגיד לי מתי יהיה לו את הכרטיס בחנות.. אם הוא יגיד לי שכבר עכשיו יש לו את זה אני לא רואה שום סיבה למה לא לקנות.. אם אני אקנה את ה GTS אני ארגיש אחר כך שיצאתי פארש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HUHXD מה שאתה עושה לעצמך זה עוול וחסר כל מחשבה הגיונית! יש לך כסף לGTS? זה אומר שכסף לא חסר לך, תעשה כמוני תקנה HD2400PRO מסריח ב230 שקל של (מ SKYPC) ותשמור תכסף וברגע שתמצא את הכרטיס הנכון לDX10 שבאמת יהיה שווה ת1500שקל תזמין לך אחד למה להיות לחוץ לעשות הכל עכשיו... חבל אתה יכול להידפק חזק אם ה8800GT יהיה חלש יותר מGTS בסופו של דבר... או אם הHD2950 יהיה עדיף על כל הכרטיסים הללו? לכן אני ממליץ לך לחכות עם הכרטיס מסך, הרי זה הדבר היחידי שבחודשים הקרובים יישתנה ברמה של לקנות חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HUHXD מה שאתה עושה לעצמך זה עוול וחסר כל מחשבה הגיונית! יש לך כסף לGTS? זה אומר שכסף לא חסר לך, תעשה כמוני תקנה HD2400PRO מסריח ב230 שקל של (מ SKYPC) ותשמור תכסף וברגע שתמצא את הכרטיס הנכון לDX10 שבאמת יהיה שווה ת1500שקל תזמין לך אחד למה להיות לחוץ לעשות הכל עכשיו... חבל אתה יכול להידפק חזק אם ה8800GT יהיה חלש יותר מGTS בסופו של דבר... או אם הHD2950 יהיה עדיף על כל הכרטיסים הללו? לכן אני ממליץ לך לחכות עם הכרטיס מסך, הרי זה הדבר היחידי שבחודשים הקרובים יישתנה ברמה של לקנות חדש...

תשמע אתה צודק אבל ממש אין לי כח לחכות.. לפי מה שרואים פה ה GT ממש מצוין. ה GT נראה לי ממש טוב כרגע ואם אני אקנה אותו אני ארגיש שעשיתי את הדבר הנכון. בקיצור אני אחכה למחר-חמישי ואז אני אחליט מה אני עושה. לפי מה שהנתונים מראים כרגע ה GTS ירד מהראש שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם תשים לב בבאנצ'ים, תראה ש GT משתווה ל GTS בפילטרים.

בכל מקרה, תוציא גירסאת 8800GTS חדשה עם 128 מעבדי סטרים ,יש מצב לעוד ROP ומבוסס G92 כמו אחיו (8800GT)

ואז זה יהיה GTX>GTS>GT

אין סדרת 9XXX כרגע, HD3800 תגיע ב15 בנובמבר.

מתי אמור לצאת הגרסא החדשה לGTS שאתה מדבר עליה וכמה היא תעלה בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב17 בנובמבר, תעלה כ 305$

ב15 בנובמבר יוצא RV670 שגם נראה מבטיח

מי שרוצה להזמין ולקבל את הכרטיס כבר היום: :xyxthumbs:

(אני מציע לחכות לעוד חנויות שיביאו את הכרטיס כדי שירד המחיר,)

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_95_1218_2468&products_id=19239

http://tms.co.il/product_info.php?cPath=50_376&products_id=4622

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GT הכרטיס שמבוסס על הליבה G92 החדשה (65NM, PCIE2) יושק ב29 באוקטובר (עוד שבוע)

הכרטיס יגיע בשני גירסאות: 256MB/512MB ויעלה 199$/249$ לפי בגירסא.

מה ההבדל בין 8800GT לשאר כרטיסי G80?

8800spec_compare.png

חברים יקרים,

אני זקוק לעזרתכם בהקדם, מפני שעליי להודיע בחירתי לחנות עוד היום... ::)

לפני יומיים הזמנתי את כרטיס Sparkle 8800GTS 640MB Retail, האם כדאי לנסות להחליפו בכרטיס Gigabyte 8800GT G92 512MB DualDVI Retail?

לצערי איני בקיא מספיק בפרטים הטכניים שמצוטטים מעל.

לפי הבנתי, יש נתונים הטובים יותר אצל 8800GTS 640MB ויש נתונים הטובים יותר אצל 8800GT G92 512MB, אך אין בידי הידע לבחון מה מהנתונים חשוב / מהותי יותר.

1) איזה כרטיס חזק יותר?

2) האם שניהם לא תומכים ב-DX10.1?

3) חשוב לי שרכיבי המחשב יהיו שקטים (אני מתעסק גם בהקלטה ועריכת מוסיקה). האם 8800GTS שקט יותר מ-8800GT?

4) לפי הסדרות הקודמות GT לא אמור להיות פחות טוב מ-GTS?

במה לבחור? אוכל לשנות הזמנתי עד סוף היום.

אני מודה לכם מקרב לב! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים,

אני זקוק לעזרתכם בהקדם, מפני שעליי להודיע בחירתי לחנות עוד היום... ::)

לפני יומיים הזמנתי את כרטיס Sparkle 8800GTS 640MB Retail, האם כדאי לנסות להחליפו בכרטיס Gigabyte 8800GT G92 512MB DualDVI Retail? Shocked

לצערי איני בקיא מספיק בפרטים הטכניים שמצוטטים מעל. לפי הבנתי, יש נתונים הטובים יותר אצל 8800GTS 640MB ויש נתונים הטובים יותר אצל 8800GT G92 512MB, אך אין בידי הידע לבחון מה מהנתונים חשוב / מהותי יותר.

1) איזה כרטיס חזק יותר?

2) האם שניהם לא תומכים ב-DX10.1?

3) חשוב לי שרכיבי המחשב יהיו שקטים (אני מתעסק גם בהקלטה ועריכת מוסיקה). האם 8800GTS שקט יותר מ-8800GT?

4) לפי הסדרות הקודמות GT לא אמור להיות פחות טוב מ-GTS?

במה לבחור? אוכל לשנות הזמנתי עד סוף היום.

אני מודה לכם מקרב לב! :jump:

שני הכטיסים נראים שווים בביצועים (GT קצת גובר), תסתכל תגובות קודמות בשביל השאלות אחרות...

במקומך הייתי מחליף, הGT הרבה יותר זול מהGTS 640 שהזמנת והוא עולה עליו בביצועים למי מה שאפשר להבין פה..

אם יש לך זמן אז תקפיא את ההחלטה של הכרטיס מסך עד שיצאו עוד ביקורות ואז תחליט.

עד לפני שראיתי את האשכול הזה רציתי לקנות GTS 320 אבל עכשיו נראה שכדאי לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...