הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

לTMS יש במלאי, דיברתי איתם היום בבוקר, אמרו שיש ואפשר לבוא ולקחת כרטיס במקום.

לפי מה שהבנתי TMS הם גם היחידים שמוכרים את הכרטיס כמוצר בודד.

שאר החנויות שמחזיקות אותו מוכרות אותו רק בתנאי שתקנה איתו מחשב שלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכי טוב לדעתי עכשיו לקנות ת 8800GT להנות ממנו כמה שיותר בינתיים הוא בהחלט מספיק ואז כבר אחר ישנה אולי פחות אולי יותר כבר לשדרג למשהו..כי כאשר סדרת 9 תצא היא תצא היא תהיה חדשה ממולץ יהיה לחכות עוד איזה חודש עד שהמחירים יהיו סבבה...

האמת שלא, עכשיו שווה לקנות כרטיסים שהיו הכי הכי לפני כמה חודשים, אם תחכו בטח תמצאו אותם במאות שקלים פחות. המשחקים שיש לכם עכשיו ירוצו מעולהוזה יעלה מאות שקלים פות. בקשר לכרטיסים חדשים פשוט תתנו לאחרים להתגלח עליהם. ואם יש משחק מדהים שאתם רוצים לשחק? חכו שנה ואז תוכלו. ובמערכת (לא רק הכרטיס מסך) שעולה הרבה פחות. בקיצור לדחות סיפוקים (במידה סבירה והגיונית) זה טוב, ויותר חשוב זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחת... שמתי לב שהבקר ב 8800GT הוא של 256 וב2900PRO הוא של 512 השאלה שלי היא איזה עדיף?

ואם יש הבדל בביצועים בגלל הבקר הנחות ב 8800GT? ???

הבקר הזה מגביל את הכרטיס ל512MB,ולא צריך יותר מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיקרה ל ה8800GT אני לא חושב שה256 ביט יגביל אותו הרבה

הבעיה ב8800GTS כניראה קשורה לכמות ולא לביט

כי בחלק מהמשחקים\הגדרות רואים איך הGTS-640 מנצח והשינוי היחיד זה הכמות

ופה ניכנסים לבעיה של הGTS-640 וזה המחיר המוגזם יחסית לביצועים

ה8800GT 512 אמור להיות מצוין ביחס עלות תועלת

עולה פחות מי GTS-320 אבל חזק מימנו וצורך פחות חשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אתה צודק בקשר לGTS640 אבל ההבדל במחיר בין ה8800GT ל 2950PRO הוא זניח אם בכלל הוא קיים (שמתי לה ששניהם כרגע על אזור 1400)

השאלה שלי האם לבקר יש השפעה שאפשר לראות בביצועים במשחקים? וגם לפי מה שהנתי תהליך היצור של הPRO הוא קטן יותר...

אז מי מהם עדיף?? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אתה צודק בקשר לGTS640 אבל ההבדל במחיר בין ה8800GT ל 2950PRO הוא זניח אם בכלל הוא קיים (שמתי לה ששניהם כרגע על אזור 1400)

השאלה שלי האם לבקר יש השפעה שאפשר לראות בביצועים במשחקים? וגם לפי מה שהנתי תהליך היצור של הPRO הוא קטן יותר...

כרגע הכרטיס מסך הטוב ביותר עם הביצועים הטובים ביותר והמשתלם ביותר הוא 8800GT 512MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-RV670 עדיין לא יצא ועדיין לא ידועים הביצועים שלו, לא בסטוק ולא בOC. לכן 8800GT כרגע הכי משתלם, אבל אם יש אפשרות כדאי לחכות ולראות מה RV670 מביא לשולחן.

מזה RV670 בדיוק? ז"א אני יודע שזה כרטיס ש ATI מוציאה.. אבל מה יהיה בו בדיוק? הוא יהיה 65NM? הוא יתמוך ב PCI-E 2? מה יודעים עליו? אם יודעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת2900 פרו קשה להשיג ככה שלך תידע מה יקרה אם תיצתרך אחריות

כי כניראה הוא לא יהיה נפוץ אלה יוחלף בכרטיס אחר בקרוב

בניהם אני היתי מהמר על הGT

כי הGT גם צורך פחות חשמל וכניראה יתן יותר ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה8800GT 512MB מוצע למכירה כבר בIQPC:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=523

הגיוני? איך זה יכול להיות?

דיברתי איתם- הכרטיס נמצא במלאי אבל בכמות מאד מוגבלת, והם נותנים עדיפות למזמיני מחשבים.

שאלתי לגבי קניה מרוכזת של מספר כרטיסים- מבחינתם אין להם עדין מספיק כרטיסים בכלל בשביל מכירה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...