מחפםש כרטיס מסך חדש. תודה לעוזרים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפםש כרטיס מסך חדש. תודה לעוזרים

Grim Reaper

Recommended Posts

אני מחפש כרטיס מסך חדש. אני מחפש משהו שאופטימלי למחיר ולא סתם כרטיס מפוצץ והכי טוב ב2500 ש"ח. התקציב הוא 2000 שקל אבל אם יהיו כרטיסים טובים למחיר בפחות אני אשמח.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה לסידרה 9 אני קניתי לפני חודש את הX1950PRO ואני עדיין מחפש משחק שהכרטיס לא יפעיל על ההגדרות הכי גבוהות....וניסיתי את המשחקים הכי כבדים וחדשים שיש היום ..

אני יודע שזה עניין של כמה חודשים עד שהכרטיס יחלש אבל אין לדעת...

בכל אופן לא העזתי להוציא 2500 שקל על כרטיס שאני יודע שסביר להניח שהוא יהיה חלש בDX10 ושיש כרטיסים חדשים באופק באותו המחיר עם שיפורים

משמעותיים.

לסיכום אני יכול להגיד לך שאני נהנה מהכרטיס בכל שניה של משחק וזה אחריי סקר מטורף וביטולים על ביטולים עד שהגעתי לכרטיס זה..

וזה תודות לאחראי הפורום GUARDIAN ANGEL שעזר ויעץ לי לקנות אותו ולא להוציא את הכסף שלי על משהו לא משתלם כמו שכמעט עשיתי, שוב תודה גבר..... :xyxthumbs:

אני אישית מחכה ליום שהכרטיס יחלש למרות שכל המשחקים שאני מריץ חלק על ההגדרות הגבוהות ביותר הם של השנה, ואז אני ישדרג לסדרה 9 החדשה.

(כך בחשבון שאני עם מסך 20" לא יודע איך הוא עובד על יותר מזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש כרטיס מסך חדש. אני מחפש משהו שאופטימלי למחיר ולא סתם כרטיס מפוצץ והכי טוב ב2500 ש"ח. התקציב הוא 2000 שקל אבל אם יהיו כרטיסים טובים למחיר בפחות אני אשמח.

תודה לעוזרים.

AGP8X? PCI-E? מפרט? ספק כוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX1950PRO הוא בממשק PCI-E והוא גם המלצה אישית שלי לא צריך כרגע יותר וחבל לזרוק את הכסף על כרטיסים למוסיפים כרגע מאט ולא ישרדו יותר מכמה חודשים יותר ממנו

תגיד איזה ספק כוח יש לך ונוכל להגיד לך אם הוא מספיק בשביל 1950PRO

המלצה שלי קח 1950PRO ותשאיר את הכסף לקנייה עתידית או סדרה 9XXX או הסדרה החדשה של -ATI שתצא בטח קרוב בזמן השקה לסדרה 9

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני שוקל פשוט כל שנה לקנות כרטיס ברמה של ה1950 כי אני מאוד מרוצה ממנו. וזה גם שיקול של לקנות סידרה 9 שתצא ב3000 שקל

שבעוד 3 שנים תיהיה שווה לתחת בערך, כשאני יכול ב800 שקל לשדרג כל שנה למשך 4 שנים באותו הסכום, שגם ככה אחריי שנתיים שלוש כרטיס חדש ומוצלח כמו ה1950 ב800 שקל יהיה יותר חזק מכרטיס ב3000 ישן של שלוש וארבע שנים וגם יתמוך בDX החדשים ובטכנולוגיה חדשה....

שיקול שכדי לך לקחת לפי דעתי.

(שוב, אם יש לך מסך של יותר מ20" כל מה שאמרתי לא תקף...)

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...