מסך מחשב לגיימר - עד 3000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב לגיימר - עד 3000 ש"ח

consults

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המסך נועד למשחקים ולא לסרטים.

האם רק מסכי באיכות גבוהה? האם מסך רחב עדיף למשחקים על מסך ביחס 4:3? אם 20 אינצ' האם לא כדאי לחסוך (כנראה עוד הרבה...) וללכת על 19 אינצ' איכותי (יש כזה? עם פנל איכותי שאיננו TN?), ודבר אחרון - מהירות תגובה של ה - היא 16ms לעומת חלק מהמסכים של '19 וגם '22 שמגיעים עם זמן תגובה של 2ms? האם ההבדל לא קריטי למשחקים מהירים.

תודה על ההתיחסויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך נועד למשחקים ולא לסרטים.

האם רק מסכי באיכות גבוהה? האם מסך רחב עדיף למשחקים על מסך ביחס 4:3? אם 20 אינצ' האם לא כדאי לחסוך (כנראה עוד הרבה...) וללכת על 19 אינצ' איכותי (יש כזה? עם פנל איכותי שאיננו TN?), ודבר אחרון - מהירות תגובה של ה - היא 16ms לעומת חלק מהמסכים של '19 וגם '22 שמגיעים עם זמן תגובה של 2ms? האם ההבדל לא קריטי למשחקים מהירים.

תודה על ההתיחסויות

מסך בגדול 19 אינצ', אשר מתפקד טוב בגיימינג ובנוסף בעל פאנל שעדיף הרבה על פאנל TN, הוא VS VP930.

עלותו כרוחה בכמחצית מהתקציב שהזנת בכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך 3000ש"ח לזה - הייתי בפרוש הולך על מסך 20" איכותי, שיעלה 2000 וקצת. יש לו רזולוציה משמעותית יותר גבוהה מאשר ב-19". במשחקים מסוימים ובסתם עבודה מול המחשב תוכל לנצל את זה. באחרים אולי יהיה כבד לכרטיס מסך שלך, אבל אין שום בעיה לשחק ברזולוציה לא טבעית.

רגיל או רחב זה עניין של העדפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה הרבה פה בפורום שולפים ישר תדל כי הם ישר שוללים תאסוס PW201

בגלל שהמסך אם ציפוי גלוסי וזה מציק לחלק מהאנשים

לי יש תאסוס PW201 לדעתי הוא מצוין למשחקים וסרטים

גם יש לו אחריות על 0 פיקסלים שרופים בהירים בשנה הראשונה ובכללי 3 שנות אחריות

העיצוב שלו יפפה ויש לו מצבים מותאמים למשחקים\סרטים\רגיל\חושך\ועוד איזה מצב

יש לו כניסות לכל מה שצריך

ואם אתה לא פוחד ממסך גלוסי כדי לך לבדוק אותו מול הדל

תדל עוד לא ראיתי אבל קשה לי להאמין שהוא ינצח תאסוס במשחקים

בגרפיקה כן בגלל המסך גלוסי

אבל במשחקים שצריכים צבעים חמים ושחור אמיתי לערכתי לפחות מביקורות שיצא לי ליקרוא האסוס יותר טוב

בקיצור משחקים וסרטים אני מאוד ממליץ על האסוס גם ככה בחדר חשוך אין ישתקפויות מהמסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך איכותי באמת בכלל לא צריך ציפוי בשביל להיות איכותי, והעובדה הזאת מאירה את ה- באור מאוד לא טוב :cool2:

חוץ מזה, אני ליד חלון, אז אם כבר אני אקנה מסך חדש (הגיע הזמן להחליף את ה-CRT שלי), אני אקנה מסך בלי ציפוי, בשביל שלא ישתקף בציפוי הזה האור מהחלון. בשבילי רק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...