מסך מחשב לגיימר - עד 3000 ש"ח - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב לגיימר - עד 3000 ש"ח

consults

Recommended Posts

מאיפה אתה יודע שהוא בחדר חשוך כל עוד הוא עובד?

הוא אמר מסך למשחקים לא לעבודה

אני בדרך כלל עובד בחדר די חשוך לפעמים מאוד חשוך

לא היתה לי בעית ישתקפות באסוס גם שהחלון פתוח בבוקר

אבל החדר אף פעם לא מואר לחלוטין

סך איכותי באמת בכלל לא צריך ציפוי בשביל להיות איכותי, והעובדה הזאת מאירה את ה- באור מאוד לא טוב

עשיתה כרגע סטנדרט מוד ברקע שחור

תנחש מה ?

שחור אמיתי

בגלל זה הציפוי

תנסה את זה בדל וניראה איך השחור יראה

בכלל תיראה משחק במסך כולל משחקים ישנים באמולטורים ותבין איך המסך מעולה לדברים העלו

ותיראה את C3PO בסירטי מלחמת הכוכבים ותיראה את כל האפקטים של האור בצורה מגניבה ביותר

20061029_249475.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה ברור

אבל כן צריך לתת לו לעשות מול

ולא ישר להחליט

לכל מסך היתרונות שלו וזה שבפורום הרבה מבטלים תאסוס בגלל הגלוסי ניראה לי מטומטם

כי כל אחד והטעם שלו והתנאי תאורה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שה-ASUS נופל מה-Dell, אם זה בצבעים הביזיוניים שלו, אם זה בזוויות הצפייה הצרות ואם זה בציפוי הגרוע שלו.

http://www.behardware.com/articles/619-1/updated-survey-13-lcd-20-5-6-8-16-ms.html

קרירין יכול להכחיש את זה כמה שהוא רוצה, בסופו של דבר אפשר לראות את כל הבעיות הללו בביקורת המקצועית והאובייקטיבית הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, אני לא ראיתי את האסוס בחיי.

קרירין, אני לא יודע מאיפה הבטחון המופרז הזה.

אבל לא קראתי מאמר על האסוס או ביקורות נוקובות,

כך שאיני בקיא בהתמודדות של הדל מול האסוס המדובר .

ראיתי פעמים רבות את הדל,

ואני יכול להעיד בחום רב שמומלץ לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד ליקרוא את כל השורות-

We like the design of the Asus, the very intelligent zero dead pixel warranty but the glossy panel disturbs us. If this effect isnt a problem for you, it is a good monitor that would have ended up in our favourite monitors if it would have had a mat panel.

זה היה אחד מהמסכים המומלצים אם היה לו מסך מט

זה מה שהם אומרים

הם לא אוהבים תגלוסי וזה הכל

אני יכול להוסיף מצלמה ורמקולים מחורבנים אם אתה חייב חסרונות

אבל במשחקים וסרטים המסך מצוין מנסיון ואין בעית זוויות

אולי באור מלאה יש בעיה כזאת אבל לא ניסיתי באור מלאה

לאומת זאת תיקרא גם ביקורות אחרות ולא אותה ביקורת כל פעם

שזה טעם אישי בקשר לגלוסי

The good: Excellent overall image quality, from text to photos to video; wide array of video connections, including component; fast 8-millisecond pixel-response rate; stable base.

http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/asus-pw201/4505-3174_7-31932299.html

הורידו ציון על מחיר ומצלמה

Asus's PW201 is well suited for use at work and play. It provides the usual business amenities and adds several entertainment features--even a built-in Webcam. Moreover, it excels at both text and graphics, showing no real weakness on any of PC World's image quality tests.

http://www.pcworld.com/article/id,125926-page,1-c,monitors/article.html

As with any high-end monitor, the primary concern is image quality. ASUS do not disappoint in this regard, with the 20in, 1680 x 1050 pixel PW201 exhibiting excellent results in almost all of our tests. When running Displaymate Video Edition, we noticed some minor noise in our greyscale charts which did detract from the quality of the image. However aside from that our pictures were clean and sharp, with no aberrations visible either when playing games or viewing movie content. Edges were well rendered and text was clear, with no visible stepping and only very minor pixel fluctuations that were small enough to be virtually invisible.

There was a little backlight bleeding noticeable around the edges, particularly running along the bottom, but this is only evident when the screen is showing extremely dark material and isn't as bad as we've seen on some other units. The PW201 has a fairly standard brightness rating of 350cd/m, but we were impressed by the 800:1 contrast ratio. Our test footage showed excellent differentiation between areas of light and dark, and overall, the PW201's handling of high contrast material was some of the best we've seen. With an 8ms response time, it also exhibited very little visible ghosting or streaking during our gaming tests, making it a great all purpose entertainment display for movies and video games.

Overall the ASUS PW201 is a great entertainment display. While the speakers aren't particularly impressive and the webcam is buggy to say the least, the image quality, multitide of connections and the ability to rotate it to portrait mode make the PW201 a great product.

http://www.goodgearguide.com.au/index.php/taxid;1549691195;pid;2448;pt;1

תאמין לי קראתי בזמנו טונות של ביקורות לפני הבחירה

אז תפסיק ליצמד לביקורת אחת ותיעדכן

בתור מנהל הפורום אני מצפה מימך להיות יותר פתוח לדעות אחרות

במיוחד בתחום שקשור הרבה לטעם כמו מסכים

יש בעיה אחת אפשרית ועוד 2 קימות באסוס 201

1-

2-רמקולים

ובעיה לאנשים מסוימים מסך גלוסי אבל יש לו גם יתרונות ולא רק חסרונות ככה שזה עניין של טעם ותאורה

גם ככה מי שקונה מסך במחיר כזה לא בונה על ורמקולים פשוטים

הגלוסי זה עניין של טעם אני מאוד אוהב אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמה של האתרים האלה מזכירה את הרמה של הביקורות מ-YNET על מסכי LCD - "המסך יפה ומעוצב ועל האריזה כתוב 2ms זמן תגובה...".

חוץ מזה, למה לבזבז תקציב יקר על ורמקולים, כשאסוס יכולה להשקיע את התקציב שיתפנה בלעדיהם באיכות המסך תכלס? הרי זה לא מסך מעאפן למשרדים, זה מסך HIGH END, למשתמשים תובעניים שממילא יהיה להם ורמקולים (או אוזניות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסובך לקרוא את כל השורות ולראות שאם היה לו ציפוי מט אז אולי הוא היה אחד מהמומלצים, אבל העובדה היא שאין לו ציפוי מט.

בנוגע לזוויות הצפייה, המצלמה לא משקרת. אתה לא אובייקטיבי בגרוש, לדעתי אתה סתם מטעה אנשים.

בנוגע לאתרים כמו CNET ו- World, אם זה מה שנחשב בעינייך מקצועי אז אתה באמת בצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי כרגע תמסך בזוויות מוזרות רק להיות בטוח

ואתה זה שמטעה אנשים כי אתה כניראה לא ראיתה תמסך בפועל

כל זווית מוזרה שראיתי המסך הראה תמונה איכותית

אולי בחדר אם הרבה אור המצב שונה ולפי התמונה זה ניראה ככה

בחדר חשוך אין בעיה כזאת בכלל

ואתה יודע מה כרגע ראש השנה יש לי זמן

רוצה אתה מוזמן לקפוץ לרעננה לעשות בדיקות -מה אתה אומר?

קפה עלי תוכנות אליך

אם אתה רוצה אתה מוזמן להביא איזה 360 או מחשב נורמלי לבדוק במשחקים

ככה לא תלכלך על המסך סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

McFly מה אתה אומר על ההזמנה

מוכן לבדוק פעם אחת במציאות תמסך?

ודרך אגב קבל את אור כהן בכבודו ובעצמו

שלום לכולם :hi:

רכשתי את המסך 2007FP, וכשאני מפנה קצת את הראש שלי ברקע שחור\אפל המסך הופך לסגול\סגלגל.

אני יודע שככה זה הפאנל, אבל שמעתי על אנשים שעשו כיול למסך, וכך הפחיתו את התופעה אבל הורידו את הנגדיות.

בכל מקרה, אני רוצה לעשות גם כך, אשמח אם מישהו יוכל לתת את ההגדרות שלו ב2007WFP\2007FP שהורידו את בעיית הסגולויות.

בתודה רבה,

אור כהן :xyxthumbs:

ב201 יש סטיה מאוד מאוד קטנה באור שאתה זז

לא דבר שמציק ובכלל לא מורגש אם לא מנסים לימצוא את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שהכותרת אומרת " מסך מחשב לגיימר " .

ולא מסך מחשב לגרפיקאי .

אמנם, נכון, האיזו איכותי באופן קיצוני, אך הוא הבחירה האידיאלית לגרפיקאים .

טעות בידך. אכן יש להם סדרה שמיועדת לגרפיקאים, אבל גם למשתמשים מין השורה. כאחד בעל מסך שלהם אני רוצה לומר שהם פשוט ליגה אחרת.

לא ולא שמל, תצפה בסרטים במסך שלהם וגם במשחקים ותבין על מה אני מדבר. שלא לדבר על גרפיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא יוציאו מעל 2500 ש"ח על מסך 19,

כאשר הם יכולים לקנות בסכומים נמוכים יותר מסכי 20 .

אני מזדהה עם כל מילה שאתה אומר.

אם היה לי כסף מיותר, לא הייתי מהסס לרגע.

ישבתי מספיק זמן מול איזו (האמת שזה היה לפני יותר משנה)

כדי להבין בעצם באיזו רמה מדובר. ליגה אחרת. איכות אחרת. סוג של מותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה קשה לקרוא את כל התגובות בשעה כזאת.. במיוחד שישנתי 5 שעות :x

לי יש את הDell 2007FP ואני חייב לציין שזאת הרכישה הכי משתלמת שהייתה לי בחיים, המסך הזה הוא פשוט יצירת אומנות.

לפני כחודשיים בערך אחי קנה את המסך של שדובר עליו פה, אני ואחי עשינו השוואה וראינו שהמסך שלי פשוט יותר טוב..

שאני מסתכל על האסוס מול הדל כל החסרונות של האסוס מופיעים, זויות הצפיה, הצבעים שעוותו בגלל הציפוי מט הכל כך מציק הזה..

הדל מתעלה עליו בהכל, במיוחד במשחקים, בדל יש מצב מיוחד של , אני לא בטוח מה המצב הזה עושה אבל זה נראה שהמסך מבהיר את הצבעים הכהים ביחד לצבעים הבהירים שזה עוזר בהרבה במשחקי FPS.

המצבים המיוחדים באסוס לא שימושיים בכלל לפי דעתי, חלק מהמצבים גורמים לחוסר התאמה בין התאורה של המסך וזה דיי מאכזב בשביל מסך בסכום כזה.

היתרון היחיד שיש לאסוס על הדל הוא בסרטים וקצת במשחקים כמו NFS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...