בנצ'ים רשמיים ראשונים לברצלונה - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'ים רשמיים ראשונים לברצלונה

Nemesis

Recommended Posts

לא סתם אמרתי במפורש שאנה-טק נאמנים לאינטל.

והינה עוד הוכחה ממקור אחר:

קודם כל תדייק בדבריך. זאת לא עוד הוכחה ממקור אחר, זה המקור היחיד שהבאת עד עכשיו שמראה ייתרון מסויים ל-Opteron ב-PPW.

כמובן, זאת אחת האפליקציות הבודדות בה ה-Opteron מעט יותר מהיר מה-, ומעבר לכך, אם היית טורח לקרוא מה כתבתי קודם ולא סתם לשפוך ערימות של מלל לא קשור, היית רואה שכבר התייחסתי לזה, וחישבתי את ההפרש PPW לטובת ה-Opteron כ-4% בלבד.

לעומת ה-13% יתרון מהם נהנה ה- בבנצ'מרק הקודם.

בקיצור, שוב אתה מחזק את מה שאמרתי קודם, אבל מנסה לסלף את הנתונים ש-"כאילו" יתמכו בעמדתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת... Nemesis אין סיכוי לאינטל ב-PPW עם הגשר הצפוני שפולט חום, שימוש בזכרונות FB-DIMIMS יקרים וזוללי אנרגיה.

והינה עוד באנצ'ים מעולם השרתים בקונפיגורציות 4X4 מרובעי ליבות (16 ליבות).

אינטל: תוצאה 114 מהירות 2.93 ג'יגהרץ

http://www.spec.org/cpu2006/results/res2007q3/cpu2006-20070821-01879.html

ברצלונה: תוצאה 160 מהירות 2.5 ג'יגהרץ

http://www.amd.com/us-en/assets/content_type/DownloadableAssets/CFP2.54P0.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שוב אתה זורק לאויר דברים ללא ביסוס. בינתיים אין לך שום ביסוס לכך שה- טוב יותר מבחינת PPW. גם אם הדבר נכון - וצריך לבדוק אותו, ההבדל לא מהותי.

2. מערכות הבדיקה אינן זהות. למערכת של ישנה כמות כפולה של (32 ג'יגה מול 16 ג'יגה למערכת של אינטל). מעבר לכך, היכן כאן אפשר לראות משהו לגבי PPW?

3. מעבר לכך, אתה כמו תמיד נצמד לבנצ'מרק אחד או שניים שמחמיא לארכיטקטורה מסויימת במקום לתת תמונה שלמה. אתה באמת רוצה שאני אציג 10 בנצ'מרקים שמראים את הברצלונה נדרס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לא נקפוץ למסקנות בינתיים ,מחר יגיעו הרבה יותר בנצמרקים ואז נירא באמת מה השיפור של לעומת אינטל ,ויש כזה .

וכל חברה שתרצה חוות שרתים ,הם כנראה ילכו על מה שפחות חם ,נותן יותר ביצועים וכו ,כלומר PHENOM .

וגם עם הברצלונה אני מאמין יהיה אותו הדבר ,הלקוח יעדיף משהו פחות זולל חשמל ויותר ביצועים ,אני מאמין שגם קהילת ה אוברקלוקרים העולמית ,

תבדוק את האפשריות שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אוברקלוקרים?

AMD לא מצליחה עדיין להעלות את המהירות שלו

ואיפה יותר ביצועים?

הם פחות או יותר אותו דבר במהירויות שעון דומות (רק מראה כמה מוצלחת הארכיטקטורה של אינטל)

אבל לאינטל יש מהירויות שעון הרבה יותר גבוהות... (ומעבדי 45NM עם תוספת של כ5% לביצועים)

שוב אותו סיפור כמו הX2900XT

הרבה הייפ, מתקדמת

ובסוף ההר מוליד עכבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לא נקפוץ למסקנות בינתיים ,מחר יגיעו הרבה יותר בנצמרקים ואז נירא באמת מה השיפור של AMD לעומת אינטל ,ויש כזה .

וכל חברה שתרצה חוות שרתים ,הם כנראה ילכו על מה שפחות חם ,נותן יותר ביצועים וכו ,כלומר AMD PHENOM .

וגם עם הברצלונה אני מאמין יהיה אותו הדבר ,הלקוח יעדיף משהו פחות זולל חשמל ויותר ביצועים ,אני מאמין שגם קהילת ה אוברקלוקרים העולמית ,

תבדוק את האפשריות שלו .

יפה מאוד בדיוק על זה אני מדבר, ומתברר שאתה צודק! כי בסיס בצבא ארה"ב מבינים עניין יותר מכמה פאנבוייס של אינטל פה, הם הזמינו מ-AMD כ-15.000 אלף יחידות של ברצלונה.

חחח... לא לאמין רק יצא המעבד וכבר מתנפלים עליו, כנראה שהלקוח באמת צודק. ;D

http://www.computerworld.com/action/article.do?command=viewArticleBasic&articleId=9035161

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה עכשיו קשורה/לא קשורה

איך זה שAMD עם טכנולוגיה כל כך מתקדמת משל INTEL פשוט נדרסת על ידה לפי הנתונים?

ואיך זה שתמיד אחרי כמה זמן INTEL לוקחת את הטכנולוגיות החדשות של ומיישמת אותן יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי...איי... איזו צביעות מצידם, כשאינטל השיקה את ה-C2D לא היתה להם בעיה לקבל את הבנצ'מרקים של .

אבל עכשיו כשיש מתחרה חדש, פתאום זה לא בסדר. חחח.. למישהו באינטל כואב הלב, נו איך לא אם המעבד בקושי יצא וכבר מזמינים בכמויות במיוחד שמדובר בלקוח צבאי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה עכשיו קשורה/לא קשורה

איך זה שAMD עם טכנולוגיה כל כך מתקדמת משל INTEL פשוט נדרסת על ידה לפי הנתונים?

ואיך זה שתמיד אחרי כמה זמן INTEL לוקחת את הטכנולוגיות החדשות של ומיישמת אותן יותר טוב?

כי תמיד יותר קל לשפר מלהמציא.

אינטל מובילים טכנולוגית אבל לא הנדסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי לא מעניין בנצים כאלו או אחרים

אותי מה שהכי מעניין כרגע זה שיש תחרות במרובעי ליבות אחרי תקופה יחסית

ארוכה לתחום שלא היתה תחרות

מבחינתי זה לא משנה מי מנצח לי משנה מחיר של הQ6600

או מעבד עתידי מתחרה של

ברצלונה מסמלת שהמעבדים הביתים החדשים של מתקרבים ואיתם

מרובעי ליבות חדשים לשוק שהיה בו בעיקר את הQ6600 אם מחשבים רק משתלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי...איי... איזו צביעות מצידם, כשאינטל השיקה את ה-C2D לא היתה להם בעיה לקבל את הבנצ'מרקים של .

כי הבנצ'מארקים לא פורסמו ע"י אלא ע"י עשרות אתרים

ונכון, הסתכלתי באתר של AMD

אין שום קשר בין התוצאות שלהם לתוצאות במציאות

מה גם שבמבחנים שנוח להם הם משווים לXEON ובמבחנים שפחות מתאים להם הם משווים לK8

לסיכום

מעבד נחמד, הרבה יותר מדי הייפ

וחבל רק שהוא מגיע במהירויות שעון כ"כ נמוכות, כך שהוא לא יכול לקחת את "כתר הביצועים"

אולי אם ינסו לייצר אותו ב90NM הם יגיעו למהירויות שעון גבוהות יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אורי טחרת לקרוא את הדיון :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=287272.0

ועוד אתה קורא ל AnadTech "נאמנים לאינטל".... :kopfpatsch:

AMD מזמן איבדה את השוק הגראפי, כאשר כמעט כל השוק נשלט ע"י , ועכשיו בשוק המעבדים.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחבל רק שהוא מגיע במהירויות שעון כ"כ נמוכות, כך שהוא לא יכול לקחת את "כתר הביצועים"

אולי אם ינסו לייצר אותו ב90NM הם יגיעו למהירויות שעון גבוהות יותר ;)

יש להם כבר ברצלונה/פאנום במהירות של 3GHZ, הסיבה שהם לא משיקים עדיין כי רוצה שתהיה לה כמות מסחרית, ועל-פי קצב הביקוש ל-K10 כדאי להם באמת לחכות לכמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, האים לא נראה לכם שהגזמתם בויכוח מול אורי ?

הרי ממש לא נראה לי שבAMD יושבים טיפשים !

לעשות השקה כזאת רועשת ולהציג לעולם מעבד-גולם שלא מסוגל לעמוד בציפיות ? ........... לא נראה לי ולא נשמע לי הגיוני.

בואו נמתין זמן מה, המעבדים יושקו, ואז נראה מה הולך פה, במקום "להכות את אורי שוק על ירך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...