בנצ'ים רשמיים ראשונים לברצלונה - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'ים רשמיים ראשונים לברצלונה

Nemesis

Recommended Posts

כבר שאלתי את זה אני גם בבעיה אם בחירת מעבד וכרטיס מסך

לפי מה שהבנתי זה יוצא בנובמבר בגירסאות הראשונות

אני מעריך לפי זה שבדצמבר כבר יהיה זמינות סבירה בחנויות בארץ

מה יוצא בנובמבר? הפנרין וסידרה 9 של נבידיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הוא יחכה לאישור ממנו הוא רק יגיד לו שאלו המעבדים הכי גרועים עלי אדמות שהם מיושנים דפוקים ועלובים שלא מספקים ביצועים ושייחכה לברצולנה 2 שיהיה יותר טוב מהברצלונה של עכשיו ב60 אחוז (מקודם הוא אמר 40 אז מי יודע) ושהוא ייצא ב2032 וגם אז יתברר שהוא מביא שיפור של 10 אחוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו תקופות טובות היו! אף אחד לא אומר שלא היו אבל הצורה העכשווית מאכזבת בצורה מחפירה...הR600 כישלון חרוץ (ולא יעזור מה תגידו! רעש-חום-ביצועים=כישלון חרוץ!)

ועכשיו זה...מה אני יגיד פשוט בושה כול מה שקורה כאן...וקיוויתי באמת שקיוויתי שAMD יפתיעו (אני יכול לחפש ולצטט את עצמי אפילו) אבל הם איכזבו בגדול..

עוד בדיחה מבית שבזמן האחרון פשוט מאכזב ברצף.

בוא תביא לי טמפ" של 8800 אחרי חצי של בדיקה ב ATI TOOL ונראה על כמה טמפ" הוא עובד :bash:.

בבקשה ה 2900XT שלי אחרי חצי שעה של בדיקה:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תביא לי טמפ" של 8800 אחרי חצי של בדיקה ב ATI TOOLS ונראה על כמה טמפ" הוא עובד :bash:.

בבקשה ה 2900XT שלי אחרי חצי שעה של בדיקה:

אין לי 8800 אבל אחרי ששמעתי את שניהם אני יכול להגיד בוודאות שהכרטיסים של ATI יכולים לחפות על מטוס ממריא...

טמפרטורות אני בטוח שלא זוכר למה יש לי עוד דברים בחיים ובראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא זוכר מה שאני רוצה פשוט אני לא זוכר מספרים חמוד...ממש לא זוכר טמפרטורות של כרטיס מסך של חבר שלי ושל חבר אחר שלי...אני לא זוכר את הטמפרטורה של המעבד שלי מלפני יומיים ואני חייב לרשום כדי לזכור מה לעשות מתמטיקאי דגול אני לא יהיה....

אני זוכר בבודאות מוחלטת שהATI רועש בצורה ניכרת מאוד מעל ה8800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא רועש יותר וגם אין לו סיבה כי הוא קריר יותר גם במהירות מאורר נמוכה!

ב8800 אתה צריך מהירות מאוורר גבוהה גם במנוחה כדיי שלא יעבור את ה63 מעלות, ה 2900 לא עובר אתם גם במאמץ של הבדיקה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה כולם פה מגיבים כאילו שזה דבר פשוט להתחרות מול אינטל ולפתח מעבד ארבע ליבות טבעי , אז קצת להרגיע.

לפעמים חברה חייבת לקחת סיכון אם הם רוצים להישאר במשחק וזה מה שעשו .

יש להם יצירתיות אבל אם נתייחס לסיכון אז הם לקחו סיכון אדיר עם הברצלונה ועם הרכישה של ati ולכל הצער שבדבר אינטל עומדת להכות שוק על ירך את אי אם די ולא ההפך .

כדי להתחרות באינטל מעבדים מבוססי ברצלונה צריכים לתת תמורה מצויינת למחיר וכדי לעשות את זה הביצועים של המעבדים הללו צריכים להיות יותר מכמה אחוזים בודדים (מה שגם לא נראה) כי בעתיד כפי הנראה לא תוכל לתת תחרות בתחום המחירים מול אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא רועש יותר וגם אין לו סיבה כי הוא קריר יותר גם במהירות מאורר נמוכה!

ב8800 אתה צריך מהירות מאוורר גבוהה גם במנוחה כדיי שלא יעבור את ה63 מעלות, ה 2900 לא עובר אתם גם במאמץ של הבדיקה!

מה שתגיד אחי! במקרה בשמיעה אני מיצטיין מאוד ואני בנאדם עם שמיעה מאוד רגישה...יכול ליהיות שבאותו רגע ששמעתי את הATI המדובר הישתבשה שמיעתי בצורה קשה הכול אפשרי..ואוליי ככשמעתי את ה8800 URIB בא ושם על האוזניים שלי מסנני רעש...גם אפשרי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 2 מסקנות:

1. המעבד הזה בתכנון שלו כוון לשוק שרתי ה- Blade וזה נראה בבירור. ולכן נקודת החוזק שלו (וכך הוא תוכנן) היא ביצועים לצריכת חשמל. אני בכלל חושב ש- וויתרה על רצון להתחרות באינטל ב- RAW Performance. עדיפות יכולות הייצור של אינטל גדולות כ"כ שזה מאבק בטחנות רוח.

לכן כל מה שתעשה זה ליצור מעבד אטרקטיבי ביחס למחיר. וכך הוא יהיה. מלך הביצועים, שם הוא לא יהיה.

2. מנסה עכשיו לגשש המון גישות שסוטות מהנתיבים המרכזיים. הפלטפורמות שלה קיצוניות לכיוונים מסויימים. אם ההימור שלה יתברר כנכון היא תיקח הכל, אם לא...

ד"א, המעבד הזה הרבה יותר תלוי משל אינטל בניצול נכון של הפלטפורמה.

בניצול ריבוי ליבות, עבודה מול זיכרון ראשי ואופטימיזציה של קוד.

כלומר ישנו סיכוי שהתוצאות הללו רחוקות בהרבה ממיצוי המעבד.

מה עוד, שאפילו מעבד בטווח 5-10% מביצועי הפנרין מספיק טוב ל- .

תחשב שהיא תוכל לשווק אותו זול יותר.

ובמחיר כפלטפורמה תוכל לספק מאיץ גרפי בילט אין חזק יותר (ATI) הרי שבתוצאה הסופית הפלטפורמה שלה תהיה טובה יותר בממוצע.

צריך לזכור שרוב הצרכנים לא כמוכם, שולטים בכל נתון רוצים כל טיפת יכולת מהמעבד.

יכול להיות שהמעבד הזה כפלטפורמה (ולדעתי זה מה שמעכב באמת את הפנום) ייתן תמורה הרבה יותר גבוה מאינטל.

יהיה מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המעבד הזה בתכנון שלו כוון לשוק שרתי ה- Blade וזה נראה בבירור. ולכן נקודת החוזק שלו (וכך הוא תוכנן) היא ביצועים לצריכת חשמל. אני בכלל חושב ש- וויתרה על רצון להתחרות באינטל ב- RAW Performance. עדיפות יכולות הייצור של אינטל גדולות כ"כ שזה מאבק בטחנות רוח.

לכן כל מה שתעשה זה ליצור מעבד אטרקטיבי ביחס למחיר. וכך הוא יהיה. מלך הביצועים, שם הוא לא יהיה.

יש רק בעיה אחת בכל התיאוריה שלך.

AMD בעצמה הודיעה שיש לה מעבד שלוקח את כתר הביצועים.

לא רק בעבר אלא גם ברגעים אלו ממש מפרסמת תוצאות של מבחנים (הזוים באמת) שהמעבדים החדשים שלה מכסחים את מעבדי אינטל.

ואם זה מה שאתה חושב, אז כדאי שתפסיק להתנחם ותווכח לעובדה ש- איכזבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק בעיה אחת בכל התיאוריה שלך.

AMD בעצמה הודיעה שיש לה מעבד שלוקח את כתר הביצועים.

לא רק בעבר אלא גם ברגעים אלו ממש מפרסמת תוצאות של מבחנים (הזוים באמת) שהמעבדים החדשים שלה מכסחים את מעבדי אינטל.

ואם זה מה שאתה חושב, אז כדאי שתפסיק להתנחם ותווכח לעובדה ש- איכזבו.

אכזבה הן מול המטרות.

ולא אני ולא אתה יכולים לדעת בוודאות מה היו מטרות קבוצת התכנון של המעבד.

ובוא נפריד בין מחלקת השיווק לצוות הפיתוח.

מה אתה רוצה, שחברה תצא עם מוצר ותאמר שהוא פחות טוב.

איכותו נקבעת מול אחוז הביצוע מול תכנון, ושוב לדעתי הוא לא נבנה לנצח את C2D בביצועים נטו.

צריך לכוון פירסום למאזין.

מה שאני יכול להבטיח לך (תקרא חומר מקצועי על המעבד הזה, Arstechnica תהיה התחלה טובה) שמראש הוא נבנה עם מגבלות כאלה שהוא ינצח ב- HPC אבל במבחנים שולחניים הוא לא יוכל לעמוד במבחן RAW Performance. הוא מעבד הרבה פחות רחב, הרבה פחות אגרסיבי. בנוי יותר אלגנטי ויותר לפשטות.

אין סיכוי שמהנדסים באמת תכננו שהוא פשוט ב- 2 GHZ ינצח במחבנים כאלו את ה- C2D.

לעומת זאת, קל להבחין באסטרטגיה של .

היא פונה לתחום ה- HPC שם יש יתרון ליכולות תכנון יותר מאשר יכולות ייצור.

שם הפלטפורמה שלה (ובראש HT) עדיפה.

בנושא המחשב השולחני בבירור היא הולכת על ניצחון כפלטפורמה ולא כמעבד. אין לה סיכוי לייצר מעבד שיינצח את לאורך זמן במבחן ביצועים כאלה בלי טעות קולוסאלית של .

מהר מאוד היא תדחוף למעבד משולב מעבד גראפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...