גזענות בפתח-תקווה? כנראה שלא - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות בפתח-תקווה? כנראה שלא

אלימלך אגוז

Recommended Posts

אפרופו ניאו נאצים......אתה שמה לב לדיבור שלך......???

אני מדבר איתך בכלליות ואת פונה אליי בנימה אישית ופגענית...לדעתי מי שיקבל פה באן זו את ולא אני.אני לא מעליב אותך ולא יורד עליך בשום צורה.את לעומת

זאת בכל תגובה מוצאת לנכון להשוות אותי לכל צוררי העולם ורק משום שלי יש גאווה לאומית ושייכות מה שלך כניראה אין.מעבר לכך אני לא שונא אותך כמו שאת

מבטאת בדברייך...אני מעריך אותך כאדם ואילו את משוואה אותי לפסולת אנושית.

את צריכה לשבת עם עצמך ולחשוב מאיפה יש לך כל כך הרבה שנאה :screwy: :screwy:.

דעות מנוגדות יש בכל מקום אבל לא מביאות חברי פורום לכזו רמה כמו שאת מדברת וחבל.האלימות המילולית שלך סתם מכערת את הת'רד וזה מיותר

אולי יש לי דעות שונות אבל בחיים לא תמכתי בקיצוניות שאת מייצגת בדברייך. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה דעתך להפסיק כבר את העניין עם הרגשי נחיתות שלך???

אני לא שונא אותך ולא את אמא שלך - פשוט כבר נמאס לי לריב איתך על דפי הפורום.מספיק כבר !!! :pissed: :pissed:

אני לא מנסה להצטדק אני מנסה להפסיק את המריבה הוירטואלית המפגרת הזו.קחי את כל האנרגיות שאת משקיעה פה ולכי לעזור לנזקקים בחג :yelclap: :yelclap:

במקום לזרוק עלי כל כך הרבה שנאה לכי לתת אהבה לילדים של משפחות מצוקה.חלאס.אני לא מבין למה את חותרת בכלל. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך לעזור לילדים בחג, ואתה לך תקבל מכות מנאצים בחופשה בשוויץ.

למה הוא עוד לא קיבל באן? :nixweiss:

כי אני לא מאחל לחבר פורום שיעבור התקפת אלימות כמו שאת מאחלת לי 8)

לי לפחות יש אמות מוסר במה שאני כותב מה שאת צריכה קצת לאמץ....את פשוט ההפך הגמור שלי...אני כותב את דעותי בצורה מעודנת ואת שופכת את השנאה

שלך בלי חשבון.שנה טובה ידידתי לפורום וחתימה טובה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליתי מרוסיה בשנת 91. כל משפחתי יהודים. אחרי התמוטטות ברית המועצות הייתה לנו אפשרות להגר לאוסטרליה, אבל הורי בחרו לעלות לארץ כי זאת מדינת היהודים. מצד שני לארץ עלו מאות אלפי רוסים עם קשר דליל ביותר ליהדות. הם לא רואים את עצמם יהודים ולא רואים זיקה למדינת .

למה אני במדינת היהודים צריך לשמוע באוטובוס בני נוער מדברים רוסית ומקללים יהודים? למה במדינת היהודים אני צריך לראות צלבי קרס מרוססים על בתי כנסת? למה במדינת היהודים אני צריך לראות רוסים מסרבים ללמוד עברית כי מבחינתם זו סתם שפה נחותה שלא מתקרבת לרמה של רוסית העליונה? למה בצבא הייתי צריך לסבול רוסים שאין להם שום זכות להיות בארץ צוחקים על שם משפחתי יהודי-אשכנזי? למה אני צריך לראות ברחובות עבריינים רוסים עם צלב על החזה? למה אני צריך לצאת בערב ולראות את תרבות השתייה הרוסית בפעולה? איפה לעזאזל אני חי, ברוסיה של שנות ה-30? אני חי במדינת יהודים ובגלל אותם רוסים אני מרגיש כאילו אני לא חי במדינת יהודים. לדעתי צריך להתחיל לגרש את אותם רוסים לכל הרוחות ולהקשיח את חוק השבות. לארץ יעלו רק יהודים, לא כאילו "יהודים" רק בגלל שסבא מצד אבא היה חצי יהודי.

אם זה הופך אותי לגזען אני גזען גאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני במדינת היהודים צריך לשמוע באוטובוס בני נוער מדברים רוסית ומקללים יהודים? למה במדינת היהודים אני צריך לראות צלבי קרס מרוססים על בתי כנסת? למה במדינת היהודים אני צריך לראות רוסים מסרבים ללמוד עברית כי מבחינתם זו סתם שפה נחותה שלא מתקרבת לרמה של רוסית העליונה? למה בצבא הייתי צריך לסבול רוסים שאין להם שום זכות להיות בארץ צוחקים על שם משפחתי יהודי-אשכנזי? למה אני צריך לראות ברחובות עבריינים רוסים עם צלב על החזה? למה אני צריך לצאת בערב ולראות את תרבות השתייה הרוסית בפעולה? איפה לעזאזל אני חי, ברוסיה של שנות ה-30? אני חי במדינת יהודים ובגלל אותם רוסים אני מרגיש כאילו אני לא חי במדינת יהודים. לדעתי צריך להתחיל לגרש את אותם רוסים לכל הרוחות ולהקשיח את חוק השבות. לארץ יעלו רק יהודים, לא כאילו "יהודים" רק בגלל שסבא מצד אבא היה חצי יהודי.

ההתנהגות הזו לא מקובלת בכל מקרה, ללא קשר אם הם רוסים או לא, יהודים או לא. אני לא חושב שההתנהגות הזו דינה גירוש אבל בהחלט מצריכה טיפול .

ישנם פשעים קשים יותר שנעשים בארץ לאו דווקא ע"י רוסים או ע"י לא יהודים שדינם קל מגירוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליתי מרוסיה בשנת 91. כל משפחתי יהודים. אחרי התמוטטות ברית המועצות הייתה לנו אפשרות להגר לאוסטרליה, אבל הורי בחרו לעלות לארץ כי זאת מדינת היהודים. מצד שני לארץ עלו מאות אלפי רוסים עם קשר דליל ביותר ליהדות. הם לא רואים את עצמם יהודים ולא רואים זיקה למדינת .

אם זה הופך אותי לגזען אני גזען גאה.

מסכים עם כל מילה ,

חבל שאי אפשר לגרש אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא השיחה הוא לא ילדים מפגרים שמשחקים בניאו-נאצים, נושא השיחה הוא שיש אנשים במדינה הזו שלא רוצים שילדים שלהם ילמדו לצד רוסים ואתיופים ומרכזים אותם ב"גיטאות" בכוונת תחילה. כמו כן, לא רוצים ש"ילדים עניים קנאים" ילמדו איתם ובכלל, רוצים היו לעשות להם מדינה נפרדת כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אלא אם אתה רוצה שיגורו פה אך ורק יהודים (כמו שניאו-נאצים לא רוצים יהודים במדינות שלהם, למה זה בסדר בשבילך אבל לא בשבילם?) ואתה עושה זאת אך ורק בגלל ש"התמזל מזלך", אך אם נגיד אמא שלך לא היתה יהודיה והיית מקבל יחס כמו של זבל, היית מבין על מה לעזאזל אני מדברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע עכשיו אני מבין........ :yelclap: :yelclap: :yelclap:

את לא יהודיה ולכן כל הרעש...... :kopfpatsch: :kopfpatsch:.וואו עכשיו הבנתי..אז בגלל שאת פה זה אמור לתת לגיטימיציה להעלות כל מיני שרצי

שרצים לישראל??.כמו שאת רואה גם VAS Chymes בדעותי..אז את החלטת לייצג את המיעוט הלא יהודי שאינו שייך כביכול למדינה אינו מזדהה איתה ואינו

אוהד אותה.אבל מה העיקר לזרוק אותי לניאו נאצים זה את יודעת לצרוח בקולי קולות...אם היית יורדת לסוף דעתי היית מבינה שאני אומר דבר פשוט - אני לא

אומר להרוג אף אחד ! אני אומר אם אדם לא מזדהה עם מדינת שלא יבוא אליה מטעמי רווחה נטו!!!.אנחנו לא כפר רווחה עולמי.אנחנו מדינה מתוקנת

ולא יעזור לך לצרוח עליי :P :P

אני רואה שאני כבר לא מיעוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך היית מרגיש אם גם אותך לא היו מקבלים בשום מדינה אחרת בגלל שאתה יהודי?

אני לא מתנגד שיחיו פה לא יהודים, אבל שיהיה סינון: בהתאם ליכולת הקליטה, בתנאי שהם לא נאצים או אנטישמים. כמו כן לא לתת סל קליטה לכל אחד (כמו ברוב המדינות האחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירן היקר

גם אם הייתי במדינה אחרת (גרמניה צרפת אנגליה )

לא הייתי מנסה להתבלט כיהודי והייתי מנסה להשתלב באוכלוסיה הקיימת ולא להתבדל.ויטניר מדברת כאחת שמראש מבודדת את עצמה וצורחת על כולם על זה.

לי אין מה לחפש בעולם כי לי יש גאווה לאומית.ויטניר כרוסיה לא מרגישה ככה ולכן מתוסכלת על כולם ככה.אם יש לה גאווה לאומית כרוסיה אדרבא שתחזור

"הביתה" למדינה שהיא מרגישה שייכות ורק לא תצרח לנו פה כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...