גזענות בפתח-תקווה? כנראה שלא - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות בפתח-תקווה? כנראה שלא

אלימלך אגוז

Recommended Posts

אתה מדבר שטויות וחי בבועה וחושב שכל מה שקורה מסביבך זה מה שמתרחש בכל הארץ.

אז מה שהמלצת לעשות הוא לבודד ילדים עניים עם עניים, ואת העשירים עם העשירים לא כך? מאוד חכם.

וזו לא זכותו המלאה השל כל הורה, זאת גזענות, אנשים גזעניים - בדיוק כמוך.

אני לא מבין רועי, יש מלא ת'רדים מפוצצים בפוסטים גזעניים, ובאן אחד עוד לא ראיתי, מה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם תיתן למזרחי כלים להצלחה רוב הסיכויים שהוא ישאר ערס כמו כל המשפחה והחברים שלו.

יש לי "חברים" מזרחיים בבצפר, יש להם כסף, יש להם הכל והם עדיין נשארים טמבלים שמחפשים מכות כל היום....

בקיצור תראו, מרוקאים חיים פה נגיד משנות ה50? תראו שרובם עדיין מפגרים אחרי האשכנזים, אולי זה החינוך המזרחי שגורם להם להשאר מאחור....

ד"א, אני מזרחי-צבר, מזרחי ריאלי :)

בצורה כזו או אחרת אני מסכים איתך.

אבל הכל תלוי בחינוך מהבית.

אני למשל למדתי בתיכון אשכנזי אמריקאי, ואני רחוק שנות אור מלהיות אמריקאי בגנים, אבל בכל זאת הצלחתי להשיג ציונים יותר טובים משאר האשכנזים שלמדו איתי.

גם אני שונא את התרבות המזרחית, את המראה המזרחי או כל מה שקשור למזרחיים.

אבל לא הייתי אומר שכולם ככה, ישנם מזרחים מאוד מוסרים, הכל תלוי בחינוך מהבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם אני לא בחתך גילאים של כמה מהאנשים פה אבל בכל אופן אני רוצה שתבינו כולם מה הולך פה

לפי מיטב הבנתי הבעיה בפ"ת זה לא בתי הספר אלא הגטאות שנוצרים פה

אני גר בשכונה בשם יוספטל שהיא נחשבת שכונה חלשה בפ"ת , וב 10 שנים האחרונות התחולל מהפך בהרבה שכונות חלשות בפ"ת אבל ביוספטל במיוחד

הרוב המוחלט היום בשכונות החלשות בפ"ת ויוספטל בפרט הינו רוב מזרחי\רוסי\אתיופי . כאשר ביוספטל הרוב הוא אתיופי .

לי בתור תושב השכונה מזה הרבה זמן כואב לראות את השכונה שלי נהרסת לא בגלל האתיופים או העלייה אלא בגלל הגטאות שנוצרו פה .

יוצרים פה אזורים מוגדרים שיהיו בעתיד בעיה עבור החברה שלנו .

לצורך העניין לדוגמא העליה המזרחית לארץ במקום ליצור אינטגרציה בין העולים ממדינות המערב המזרח והצברים . יצרו גטאות

וזה יצר כבייכול בעיה של כמה עדות שלא התאקלמו כמו שצריך .

רק היום כמעט 50 שנה מאוחר יותר אנחנו רואים התחלה של התאקלמות של העדות האלו ז"א במקום לזרז את ההתאקלמות הזאת דחינו אותה מדור אחד לשני דורות .

המצב עם האתיופים הוא יותר קשה בגלל הצבע של העור שלהם יהיה להם יותר קשה להתאקלם והבעיה פה היא לא עיריית פ"ת

אלא משרד הפנים שהוא אחראי על רכישה של דירות לעולים חדשים .

מה עשה משרד הפנים כדיי לחסוך כסף קנה דירות בזול בשכונות חלשות ושיכן שם את האתיופים (צעד חכם מבחינה כספית אבל טיפשי באופן כללי)

אני מודה שאני עובר בשכונה שלי וקשה לי עם הרוב האתיופי שאני רואה זה דוחה אותי . ואני הייתי מצפה מעצמי שזה לא יפריע לי היות והחברה האחרונה שלי היה גם שחורה (אמנם לא אתיופית אבל נראית אתיופית) .

מה לעשות זה האופי שלנו כבני אדם לפחד מהשונה מאיתנו .

ואף אחד פה לא יגיד לי שהוא יותר טוב ממני ואין לו בעיה עם זה , כולנו בני אדם לכולנו אותם חסרונות ויתרונות.

הבעיה שלי ולדעתי הבעיה של כל המדינה שלנו היא חוסר היכולת של המדינה והאנשים העומדים בראשה להסתכל לעתיד ולחשוב קדימה .

עד שלא נתחיל לחשוב בצורה סוצייאלית אנחנו פשוט ניתקע באותם מנהגים שראיתי גם פה בפורום שאנשים מחלקים מחמאות אחד לשני .

שיהיה לכם יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לסיור בכמה שכונות ולראות את ה"רוב" צועק מלכלך ויורק...

המלצה אישית לבוא לאשדוד רובע ט ח (שם זה לפי אותיות)....

ולך יש בעיה שלנו האשכנזים יש כסף והרבה כסף להקנות חינוך טוב וסביבה טובה לילדנו???

מי את שתקבעי??? ואם אנחנו רוצים שהילדים יהיו בסביבה חמה ותומכת ולא מאיימת עם קנאה מילדה אחרים.עם ילדים אלימים ממשפחות ענייות.ילדים צריכים

לגדול עם ילדים כמוהם שיבינו אותם שתיהיה תקשורת.ואם לא מתאימ להורה שהילד\ה שלו יגדלו עם אותם ילדים מסוג מסויים של אוכלוסיה זו זכותו המלאה.

לך אין זכות לכפות על אף אחד את תפיסת העולם שלך "האהבה העולמית על פי דריה"

RK - סליחה על הדבל פוסטינג אני לא יודע איך מצטטים פעמים.תודה.

וואו, עכשיו אני חושבת שאם נחפש את המושג "אשכנזי מנייאק" בוויקי, אנחנו נמצא את הפורטרט שלך מתנוסס בראש הערך. אתה גזען, אליטיסט ומעורר חלחלה. אני סופרת את הימים עד שתקבל באן / מכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לסיור בכמה שכונות ולראות את ה"רוב" צועק מלכלך ויורק...

המלצה אישית לבוא לאשדוד רובע ט ח (שם זה לפי אותיות)....

בלי קשר לדיון: בתור אשדודי לדעתי אשדוד עיר מטונפת. ישבתם פעם בפארק באשדוד או הלכתם ברחובות באזורים "העמידים"? גועל נפש מה שהולך שם. פארקים מטונפים. פשוט מטונפים. חרא של כלבים בכל מקום, בקבוקי בירה וודקה זורקים על הספסלים, זבל בכל פינה (נייר, עטיפות, שקיות) ועל הרחובות אני בכלל לא מדבר. אפילו ת"א עיר יותר נקייה מאשדוד, למרות שבת"א יש פי כמה וכמה יותר תושבים על כל מטר רבוע. שונא את אשדוד ומקווה לעבור דירה בשנים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהכללה,

אם תיתן לרוסי כלים להצלחה רוב הסיכויים שהוא יצליח.

אם תיתן למזרחי כלים להצלחה רוב הסיכויים שהוא ישאר ערס כמו כל המשפחה שלו ........

ד"א, אני מזרחי-צבר, מזרחי ריאלי :)

אז לפי דבריך אתה ערס כמו כל המשפחה שלך ?

פחח רוב הסכויים , תעשה לי טובה , צא מהבית , לך למכללה\אוניברסיטה\פסיכו\השלמת בגרויות ותראה כמה מזרחיים יש שם

ותחזור עם הזנב בין הרגלים......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבו , שום פעם אתה מנמק בשטויות , במקום להודות שצריך לשנות את חוק השבות

ושלתת סלי קליטה כל כך גדולים לאנשים שהולכים לזרוק בקבובי וודקה באשדוד , זה בזבוז , וזה יכול לקרות רק במדינה מפגרת כמו ישראל

איפה ש"ס בכל הסיפור הזה ? רק מול מצעדים של הומואים הם יודעים להפגין , במקום בעיות רציניות.

ומה היה כל כך קשה בעליה מרוסיה בסל הכל אתה מוכר את הבית שלך ברוסיה , ככה שאתה לא מפסיד כלום ועוד בא לפה ומקבל מענק של 120 אלף

הנחה ברכישת רכב , זה לא שזרקו אתכם בקראוונים כמו האתיופים , או בדרום כמו את המרוקאים , אולי ההסתגלות הכי קשה למזג אוויר :-X

ותפסיקו כבר עם השטויות על המזרחיים , בתור בן אדם חצי אשכנזי וחצי עירקי , אני יכול להגיד לכם שאבא שלי וכמעט כל הדודים שלי

הם בכלל בנקאים ואנשים שעוסקים באלקטרוניקה והנדסה ,

הכל תלוי בחינוך שהם קיבלו.

אל תשכחו שלפני 50 שנה כל המזרחיים חיו במעברות ולא רכשו השכלה , ככה שהבנים שלהם בגלל המצב הכלכלי גם לא הלכו לאוניברסיטה

ככה שיוצא היום שיש מלא מזרחיים שההורים שלהם גם לא אנשים שלמדו באוניברסיטה , וגם אנשים בלי אמצעים , אז גם הדור הנוכחי

סובל מחינוך פחות טוב , וגם גר בשכונות עוני , מה שגורם להם פחות להשקיע בבית הספר ,

ובמקום לגלוש ב hwzone ולהיות שמכינים שיעורי בית..אז התרבות שלהם מתבססת על איסיקיו וכל הכוכב נולד וכל החרא שהם רואים בטלווזיה

אלימות וכל מיני , אז אלו התוצאות,

אבל יחסית לעלייה של 50 שנה , לאט לאט המזרחיים הולכים ושוברים את המונפול האשכנזי על המשק , יש יותר ויותר סטודנים וצעירים שדווקא כן מצליחים

אז תפסיקו לדבר שטויות ולהכליל , כמו שיש ערסים מזרחיים יש גם כנופיות של רוסים מפגרים וכל מיני חרא מכל עדה שהיא ,

והאתיופים בכלל העידה הכי תמימה , הם עלו לפה בתור אנשים שומרי מצוות בכלל והם היו מכבדים את ההורים שלהם והכל , ואיך שהם עלו

זרקו אותם לפנימיות של ש"ס וקראוונים והגזענות הישראלית , אז זה מה שהצעירים שלהם למדו..להחזיר מלחמה..

ויקח עוד איזה דור שניים עד שהם ישתקמו , אבל אני עדיין חושב שהתהנגות של אתיופי עדיפה מהתנהגות של ערס או איזה רוסי בריון שמלכלך את אשדוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או. קיי.

אז יותר קל לעלות מרוסיה בעת זמנינו ביחס ל-50 שנה לפני כן, איזה פשע עצום.

מה הפואנטה שלך? סבבה, היה לי יותר קל לעלות, ו?

אתה יודע, אלו תקופות שונות! מה אתה רוצה שנקשה על העלייה בכוונה?

כנראה שמאסת כאן בשלטון ישראלי ואתה מוכן כבר לקבל עליך את האיסלאם אה?

אני בספק שלך יש בכלל טיפת שכל בראש, אחרי שחטפת מכות מבריונים רוסים

כל החיים שלך.

זה שאכלת כאפות בבית ספר(מרוסים כנראה), לא אומר שאתה צריך להתבטא בצורה כזאת גזענית

בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, עכשיו אני חושבת שאם נחפש את המושג "אשכנזי מנייאק" בוויקי, אנחנו נמצא את הפורטרט שלך מתנוסס בראש הערך. אתה גזען, אליטיסט ומעורר חלחלה. אני סופרת את הימים עד שתקבל באן / מכות.

תאמיני לי אני לא מבין מה יש לך עם המסע צלב שפתח נגדי :nixweiss:.

אולי אנחנו בדעות מנוגדות אבל אני לא מאחל לך שתקבלי מכות או נידוי בפורום.אז אלה דעותי.וכניראה את לא יודעת לכבד דעות של אחרים.אני לא סופר את הימים

נגדך ואין שוב דבר אישי.חבל שאת לוקחת כל דבר ללב ונעלבת במקום לדון על נושא ברמה בוגרת.זכותו של אדם לשאוף לחברה כראות עינייו ואף אחד\אחת לא

מחזיק את הזכות למנוע זאת ממנו.לפי דברייך כולנו צריכים לאהוב את כולם אבל אנחנו עם דעות שונות ולפעמים מקוטבים.אז צר לי שזה הורס לך את ההרמוניה

אבל העולם לא ורוד ולא כל אחד מתקבל בברכה ב"אליטה" כדברייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליטה אתה בטח לא, כי אתה לא נשמע משכיל במיוחד, אבל אליטיסט, שחושב שהוא "היי סוסייטי" ויותר טוב "מהשחורים האלו" או "מהרוסים המסריחים האלו". אז פלא שמישהו יפתח מסע צלב נגד גזען מגעיל כמוך שאומר שאנשים כמוני צרייך להחזיר לרוסיה, וגם את כל מי שאין לו חשבון בנק מנופח ודם כחול. יש לי רעיון, אולי תעלה לארץ גרמנים כי הם כאלו אריים, חכמים, יפים ומוכשרים...

תכלעס, אם נחשוב על זה טוב טוב, אם אתה לא היית נולד יהודי, אתה לבטח היית נאצי שצועק בראש חוצות שהיהודים אשמים בכל תחלואות העולם. אתה לא יותר טוב מהם, גם אם אינך אומר בקול שצרייך לחסל את השונים בגז. תשאיר את הייחולים שלך לעצמך, זה מחליא אותי וגם אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליטה אתה בטח לא, כי אתה לא נשמע משכיל במיוחד, אבל אליטיסט, שחושב שהוא "היי סוסייטי" ויותר טוב "מהשחורים האלו" או "מהרוסים המסריחים האלו". אז פלא שמישהו יפתח מסע צלב נגד גזען מגעיל כמוך שאומר שאנשים כמוני צרייך להחזיר לרוסיה, וגם את כל מי שאין לו חשבון בנק מנופח ודם כחול. יש לי רעיון, אולי תעלה לארץ גרמנים כי הם כאלו אריים, חכמים, יפים ומוכשרים...

תכלעס, אם נחשוב על זה טוב טוב, אם אתה לא היית נולד יהודי, אתה לבטח היית נאצי שצועק בראש חוצות שהיהודים אשמים בכל תחלואות העולם. אתה לא יותר טוב מהם, גם אם אינך אומר בקול שצרייך לחסל את השונים בגז. תשאיר את הייחולים שלך לעצמך, זה מחליא אותי וגם אתה.

אם היית לרגע מפסיקה את המלחמה החסרת טעם שלך וגם קצת פחות מקצינה את התגובות שלך הייתי בהחלט שמח לנהל איתך דיון.אבל "לצעוק" ו"לצרוח" בכל

פעם בשם זכויות האדם ממש לא מוסיף לך כבוד.אם אין לך ולעוד הרבה עולים (לא משנה כרגע איזה) רגש לאומנות וגאווה אז אכן אין לכם מה לעשות פה.

מחפשים חיים טובים??? מי אני שאעצור אותכם אבל מה תמשיכו לשאר העולם....ישראל היא שלי והיא המדינה שלי.לא רוצה לחלוק אותה עם מי שאינו מזדהה

איתה.לך לא טוב פה צר לי יקירתי אז בהחלט יכולה להשתמש באזרחות הכפולה שאני מניח שיש לך ולחזור עם כל ה"מקופחים" שאת אוהבת לייצג לשאר

העולם ולהשאיר לי את מדינת !.מדינת היהודים קמה על בסיס מדינה ליהודים ולא מדינה לאנשים שרוצים חיים יותר טובים כי המדינה המקורית שלהם בבעיות

כאלה או אחרות.

מרבית העולים - כולל חבר דרפור.

כל אלה באו לפה אך ורק בחיפוש אחרי חיים טובים יותר.זכותי לעמוד ולדבר בשם הרבה ישראלים שאוהבים את המדינה שלהם ולא רוצים לחלוק אותה.

מדינה יהודית יש רק אחת לכם יש את כל העולם.

בברכת שנה טובה וחג שמח לך למרות הויכוחים ביננו.(אולי נריב על משהו אחר לשם שינוי.יהיה יותר מעניין לי כבר נמאס...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס. אני חושבת שהקאתי קצת בפה כשקראתי את ההודעה שלך.... אתה לא שונה במאומה מכל הניאו-נאצים, אלא שאתה בטח חלשלוש כזה וסבתא שלי יכולה לכסח אותך עם התיק יד שלה, לכן אתה לא הולך ותוקף אנשים ברחוב. אתה כנראה צרייך לחטוף מכות מניאו-נאצים בטיול בחו"ל כדי שיטפטף לך למוח הקטן שלך שגזענות זה רע, או שאתה תצדיק אותם כי "אופס, זאת המדינה שלהם, מאיפה להם לדעת אם אני רק תייר ולא יהודי שבא להשתלט על העולם?". :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...