דיון מרוכז- קריעת תמונה, V-Sync ונפילות FPS - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז- קריעת תמונה, V-Sync ונפילות FPS

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 284
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זהו סיימתי עם העריכות. נראה לי שזה מכסה את כל הנושאים הרלונטים (+ העשרה), בצורה ברורה וצבעונית ;)

קצת ארוך אך סוגר פינות. שבת שלום וחג שמח לכולם :xyxthumbs:

לחץ לקריאה

אגב, צפייה ב- קצת מחבלת באסתטיקה (בוז!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אצלי יש בעיה אחרת..ואולי זה בעיה בעיניים שלי אבל במשחקים ואני מדבר על כל סוגי המשחקים מPES ועד CRYSIS ..שאני זז עם השחקן אז התמונה נראת מרוחה כאילו... לא חלקה ..אבל לא מתחלקת ל2 כמו שאתה מביא בדוגמאות ..שאני אומר לא חלקה אני מתכוון שזה קשה להתפקס על זה וזה מציק בעין ...

קשה לי להביא לתופעה שם מוכר אבל זה מה שאני חש.. על המסך שלי WFP2407 עם כרטיס מסך HD4870 TOXIC ..

ישמתי את שינויים שאתה מציע פה.. וזה לא ממש פתר את הבעיה :/ גם ניסיתי לשחק במינימום הגדרות של המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי אם אני לא טועה ה GHOSTING זה שאתה רואה צללית אחרי הדמות

אבל אני מדבר על תנועה לא חלקה ... בלי צלליות כפולות ..

|: אף קשה להסביר את זה בדיוק אבל אפילו בDESKTOP אם תתפוס חלון ותגרור אותו אותו ימינה ושמאלה...התנועה שלו לא חלקה ואי אפשר להתפקס על הכתוב בתוך החלון (נניח הדפדפן) ... עכשיו בעוד בDESKTOP זה לא ממש מפריע במחשחקים זה ממש מפריע...ותהיתי אם יש לזה איזה תרופה או הגדרה שצריך להגדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי אם אני לא טועה ה GHOSTING זה שאתה רואה צללית אחרי הדמות

אבל אני מדבר על תנועה לא חלקה ... בלי צלליות כפולות ..

|: אף קשה להסביר את זה בדיוק אבל אפילו בDESKTOP אם תתפוס חלון ותגרור אותו אותו ימינה ושמאלה...התנועה שלו לא חלקה ואי אפשר להתפקס על הכתוב בתוך החלון (נניח הדפדפן) ... עכשיו בעוד בDESKTOP זה לא ממש מפריע במחשחקים זה ממש מפריע...ותהיתי אם יש לזה איזה תרופה או הגדרה שצריך להגדיר.

נו זה בדיוק ghosting, במיוחד לאחר התיאור של תזוזת החלון על ה-desktop (ככה אני בודק ghosting במסכים :) )

הצלליות שאתה מדבר עליהן הן בעצם ה-ghosting \ מריחות (צללית על צללית על צללית...)

אתה הרי לא תראה את ה"צלליות" עצמן (את זה אפשר לראות רק בהשוואות מסכים \ stills),

מאחר וזה קורה מאוד מהר מה שאתה רואה זו תמונה מטושטשת כאשר בתזוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי..עשיתי תמונת סטיילס ..כן בהחלט יש שם שתי ואפילו קיצוני :-\ או שנסחפתי קצת במהירות גרירה

בכל אופן.. חפרתי באינטרנט וברוב הפורומים אומרים שהמסך שלי לא סובל מבעיות GHOSTING ידועות

יש מצב שכרטיס מסך יהיה הגורם לGHOSTING ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע... :nono:

אתה לא יכול לתפוס ghosting של מסך ב-screenshot, אם כבר אז אתה צריך לצלם את המסך עם ...

אם החלון שבתמונה הוכפל בזמן תנועה זה כבר נראה לי איטיות של המחשב (כאילו בזמן הלכידה הוא עדיין לא הספיק למחוק את החלון מהפריים הקודם)

ניסיתי לשחזר את התופעה ולא הצלחתי :errrr:

בכל אופן אתה מוזמן לפתוח אשכול חדש ע"מ לדון בעניין. זה כבר לא קשור לנושא הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...