דיון מרוכז- קריעת תמונה, V-Sync ונפילות FPS - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז- קריעת תמונה, V-Sync ונפילות FPS

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 284
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

In other words, with triple buffering we get the same high actual performance and similar decreased input lag of a vsync disabled setup while achieving the visual quality and smoothness of leaving vsync enabled.

לפי מה שהבנתי הוא מתכוון שה-input lag של triple buffer ללא vsync יהיה דומה לזה של double buffer + vsync, ושלא ממש צריך

vsync עם triple buffer כי triple buffer "לבד" יתן תמונה חלקה (בלי קריעות תמונה קשות) כמו double buffer עם vsync.

בקיצור... אם הבנתי נכון הוא אומר תפעיל triple buffer ותכבה vsync.

אני אישית לא משתתף בהמלצה הזאת. לדעתי יש מספיק קריעות תמונה כש-triple buffer פועל ו-vsync כבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו גם אני חשבתי ככה אבל נראה שאנשים בתגובות אומרים את אותו הדבר: vsync+triple buffering תמונה חלקה ופחות אינפוט לאג

ואיך אפשר בכלל להפעיל טריפל באפר בלי VSYNC? בWOW למשל זה מראה את הטריפל באפור עד שאתה מפעיל VSYNC

דבר אחד נכון בדיון פה זה שpre render/queue size limit 2 זה טוב

3 זה חרא ומיותר לא נותן כלום חוץ מאינפוט לאג וגם זה דיפולט בDX אם לא מורידים את זה בדרייברים

2 זה הכי אופטימלי, פריימים גבוהים וגם אינפוט לאג טוב

1 סתם יפגע בביצועים ומיותר ו0 בכלל דופק לך את כל הקטע של הליבה הכפולה ואז באמת לא הרווחת כלום

עדיף את הערך 2

דרך אגב מה זה הכפתור הזה doublepost, פעם ראשונה מופיע לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי אזכור אחד בכתבה על triple buffer + vsync. הוא כל הזמן מדבר על double buffer + vsync מול triple buffer. לא ברור.

אם ראית משהו כזה תצטט. ועזוב את התגובות, ראיתי גם תגובות שאומרים שמרגישים יותר lag עם triple buffer. תגובות משתנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את רוב המשחקים כותבים ל-double buffer. אתה יכול להפעיל vsync ואתה יכול לא להפעיל. המשחק עדיין פועל עם double buffer

כשאתה מפעיל vsync אז אתה נתקל במגבלה\חסרון של double buffer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם כבר לא יודע מה הוא רוצה שם בכתבה המחורבנת שלו. נראה לי הוא עשה שם סלט ירקות קצוץ דק דק.

הכי פשוט תנסה רק triple buffer ותראה אם יש לך קריעת תמונה שמפריעה לך לשחק (כי אולי יש אבל פחות קריטי מאשר עם דאבל באפר?).

אם יש וזה מפריע - תפעיל גם vsync, שמור על prerender limit 2 ושכח את כל מה שקראת באננדטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאני עם 1900xt ובדרייברים של הרדאונים אין pre render ל open GL

ולך תדע אם זה לא על undefined...

אבל יודע מה? יש לי שאלה שאני חייב לשאול אותך בקשר לאינפוט לאג

במשחקים של מנוע אנריל 3 שזה אנריל 3 או אמריקס ארמי 3 יש לי אינפוט לאג מטורף בתפריט ואני חושב שגם במשחק עצמו

זה רק אצלי? אצל כולם? ממה זה נגרם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף פרופיל לקובץ ההפעלה של media player classic ותבחר לו NONE ב-application detection level.

אם אני לא טועה אמור להיות כבר פרופיל כזה, וודא שאתה עם גרסא אחרונה של התוכנה (מגיעה עם rivatuner 2.24)

בעיקרון ישנם עוד משחקים ותוכנות שעלולים לקרוס או לעשות בעיות עם זה, פשוט מוסיפים להם פרופיל וקובעים שלא יתבצע שום שינוי עליהם.

לחילופין אפשר לקבוע בגלובלי שלא יעבוד, ולהפעיל רק לפרופילים מסויימים שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...