BioShock - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אין.

וכל אלה ששמים לב יותר מידי לדרישות מערכת... אתם לא יודעים שתמיד מפריזים בהם?! סתקלו ת'מפרט שלי, עבד לי מעולה על הגדרות הכי גבוהות על הרזולוציה הכי גבוה שרק יכולתי לשים (1280X1024).

אגב לא נראה לי שקיצצו בגראפיקה. המנוע מזכיר לי את המנוע של HL2 מהבחינה שרץ חלק גם על מחשבים ישנים יותר. וחוץ מזה הוא נראה נהדר לא יודע מה כמה אנשים פה יורדים עליו, אני אישית לא ציפיתי שהוא יעבוד אצלי חלק על הגדרות הכי גבוהות וגיליתי שכן - מנוע ממש מעולה.

הX1650XT ב10% טוב יותר מה7600GT, סימן שאולי אני גם יכול להפעיל על אותה רזולוצייה כמו שלך, מה הFPS שלך בקרבות ובאיזורים עם הרבה תאורה? תשחק לאורך כל הדמו ותעשה BENCHMARK עם התוכנה FRAPS.

וד"א על כמה הפילטרים שלך? למשחק אין AA, אז כמה AF אתה שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חזרתי עכשיו ממשחק בדמו (כלומר רק בחלק של המטוס והמים, אחרי שעולה השלב (הראשון, זה שרק נכנסים לתוך המגדל של העיר) יצא לי המשחק :-\

יש פיתרון?

הוא עושה לי ארור send\ don't send :-\

עד שסוף סוף הצלחתי להוריד דמו תקין, גם זו לא פועלת :( (את זה הורדתי דרך הסטים)

גם לי זה קורה... בבקשה תעזרו לי (יש לי כרטיס 7950gt 512mb)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותו. מי צריך את ה-CCC המעפן הזה? סתם חרא דבר שסתם מעמיס ולוקח זיכרון שבסך הכל הבנאדם ביקש לשחק ולא לחפור על האפשריות המחורבנות שהדרייברים מציעים.

דרך אגב, אני לא מבין למה אנשים מתלהבים כל-כך מהמים. ב-DoD:Source יש מים שווי ערך לאלה עם כל ההשתקפויות המדהימות של המים והשמש שעוברת דרך המים על החול הנוצץ (HDR).

וכל זה על מנוע בן 3 שנים.

א) אתה רוצה לשחק במשחק תתקין CCC, לא רוצה אל תבוא בטענות.

ב) המים שיש בסורס לא מיתקרבים אפילו למים ב-, הגרפיקה הרבה יותר טובה, וגם המנוע הגרפי מסורס עם כול הכבוד.

אין למשחק אפשרות ל-AA\AF שמה, גם עם תגדיר בדרייבר המשחק לא תומך בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספויילר

הקטע בהתחלה שמגיעים עם המעלית, ואז רואים את הספלייסר שוחט את ג'וני ואז מנסה להגיע אלייך פנימה *ממש* הפחיד אותי... היה נדמה לי שזה לוקח שעה עד שהוא הפסיק עם זה... מאז Undying לא היה לי כזה קטע מפחיד במשחק (בFEAR היו כמה קטעים שהתקרבו אבל לא ברמה של לצאת מהמשחק לMENU כמו שקרה לי עכשיו :smile1:) 'קיצר האווירה במשחק הזה היא חבל"ז, הרבה בזכות הסאונד המעולה.

עריכה: מצטער, זה היה כל כלך מטורף שאיכשהוא שחכתי להוסיף ספויילר... מתנצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) אתה רוצה לשחק במשחק תתקין CCC' date=' לא רוצה אל תבוא בטענות.

[b']ב) המים שיש בסורס לא מיתקרבים אפילו למים ב-, הגרפיקה הרבה יותר טובה, וגם המנוע הגרפי מסורס עם כול הכבוד.

אין למשחק אפשרות ל-AA\AF שמה, גם עם תגדיר בדרייבר המשחק לא תומך בזה.

קשה להשוות את המנועים בגלל שסורס מתבסס על שיידרים ריאליסטים יותר, אתה לא יכול להשוות את הדמויות של ביו-שוק שנראות כמו בובות לדמויות הראליסטיות שיש בסורס.

לגבי המים, אני עדיין חושב שהמים בסורס טובים יותר פשוט אין הרבה אפקטים של תאורה על המים כמו בביו-שוק.

לדעתי המנוע של ביו-שוק בנוי על שיידר חצי CARTOON וחצי ראליסטי כדי לתת את ההרגשה של שנות ה-60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, המשחק נראה נפלא על 8800GTX. ב- 1600X1200 הוא לא יורד מ- 75 (V SYNC)

על 1900X1400 הוא בסביבות ה- 55-60 פריימים בשניה.

חבל שבדמו אי אפשר להפעיל AA בכלל, (הגדרתי דרך הדרייברים החדשים, ועדיין - כלום...)

אבל, יש לי שאלה אחרת:

אם אין לי ויסטה, אין שום דרך שאוכל להפעיל את המשחק על 10 ?

כלומר גם אם אני ממש ארצה, כל עוד לא אתקין , לא אוכל לראות משחקים ב- DX10

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בגלל המשחק ישירות.

כנראה הייתה לו בעייה במחשב עוד מקודם שמאמץ של ה CPU / ספק / כרטיס מסך גרם לקריסה.

לי היה מצב דומה, שלא שיחקתי שום משחק איזה חודש, והרגשתי שהמסך שלי לא עובד 100%,

אבל לאינטרנט ול WORD הוא היה בסדר גמור.

איך שהפעלתי משחק שהיה עם טיפה גרפיקה, המסך נשרף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...