BioShock - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

טוב אני לא כל כך מצתצא בחומרה של מחשבים אז רק תגידו לי אם הבעיה היא בהגדרות או בחומרה שיש לי.

יש לי כרטיס מסך X800 GTO2 זיכרון של 1 גיגה מעבד 3200. הורדתי את הדמו , התקנתי את העידכון של ATI, המחשק מתחיל בזה שהמטוס מתרסק.. וזהו...

אני רואה מסך שחור מפוקסל, הדמות אני מבין שהיא בתוך המים... לפעמים אני רואה אש משסביב.. אבל רב התמונה מפוקסלת בצורה מטורפת.

יש פתרון או שהסיבה לכך היא החומרה שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משער שניסית להתקין מחדש את המשחק נכון? (אם לא אז תמחק, תעשה ריסטרט למחשב, תתקין, ותחזור עם תוצאות. בהצלחה.)

אגב לגבי הFIXים לכ.מסך - לא התקנתי אותם ועובד מעולה. או שזה FIXים לכרטיסי DX10?

ניסיתי פעמיים....גם זה לא עוזר.....וזה ממש מוזר כי בהתחלה הסאונד עובד בסדר גמור וזה כל פעם מפסיק בדיוק באותו קטע(כשהלוגו של ביושוק נעלם ואתה מתחת למים...).הסאונד כאילו נכבה לגמרי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסק הדין של גיימספוט - 9/10

הציון הכי "נמוך" שהמשחק קיבל.

התואנה - בעיות טכניות .

טוב,הם חייבים להפגין ייחודיות אל מול כל המבקרים שעולם...

http://www.gamespot.com/pc/action/bioshock/index.html?tag=result;title;1

The Good

* Absolutely amazing atmosphere and visual design

* Lots of character customization options to play around with

* Great voice cast really sells the storyline.

The Bad

* Suffers from some fairly nasty technical issues on some PCs, up to and including a total lack of in-game audio

* Lack of death penalty keeps things fun, but also keeps things a little too easy.

זה המבקר המניאק הזה שלהם הוא ביקר עוד כמה משחקים ואנשים לא מתו על הציונים שלו

ובכלל זה גם בגלל מערכת הדירוג החדשה והדבילית שעד עכשיו אני לא מבין אתה קטע שלה :bash:

וכל הבאגים והבעיות האלה שהוא מדבר עליהם,זה בעיקר למשתמשי ,ובגלל זה גם הדמו נדחה כל כך כי הם לא הספיקו להכין דרייבר ראוי

אני אישית לא נתקלתי בבאג אחד בכל הדמו,אני מאמין שגם במלא יעבוד בלי בעיות,וראיתי רק משתמשי שמתלוננים על באגים,

קצת מצחיק לאור העובדה שהמשחק כביכול מיועד לכרטיסים שלהם, פישלו הפעם בקטע הזה.....

והמבקר של המשחק לא צריך לקרוא לזה חיסרון שבחלק מהמחשבים יש באגים,אז שהיו מביאים חומרה אחרת.... :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תוריד נקודות על כאלה באגים, תקבל מצב שבו לשני משחקים בעלי בדיוק אותה איכות - אבל באחד יש באגים ובאחר אין - לשניהם יהיה אותו הציון. זה לא נראה סביר, לכן מוצדק להוריד על זה נקודות.

כמובן, כל עוד הביקורות שלו כל כך קטנוניות באופן קבוע, מי שמכיר יודע להבין מה הציון אומר על האיכות של המשחק. כנראה שאצלו 9, זה ממש מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי פעמיים....גם זה לא עוזר.....וזה ממש מוזר כי בהתחלה הסאונד עובד בסדר גמור וזה כל פעם מפסיק בדיוק באותו קטע(כשהלוגו של ביושוק נעלם ואתה מתחת למים...).הסאונד כאילו נכבה לגמרי.....

נראה שהבעיה בסאונד זאת בעיה במשחק בחלק מהמחשבים:

The Bad

* Suffers from some fairly nasty technical issues on some PCs, up to and including a total lack of in-game audio

* Lack of death penalty keeps things fun, but also keeps things a little too easy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש את הבאג הזה(קישקושים בצד)?

יש לי את זה לאורך כל המשחק(אגב מדהים, נראה כמו הסרטים הפוסט אפקולפטים של שנות ה70, כמו THE BOY AND HIS DOG BLOOD OF HEROES וכו')

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Bad:

אתה לא היחיד

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...