BioShock - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי המאמר ששלחו בעמוד הקודם העשן זז עם הרוח ומתנפנף כשנוגעים בו, והמים הרבה יותר מציאותיים, אני לא בטוח לגבי הטקסטורות, וזה גם לא כאלה הבדלים משמעותיים שצריך לקרוא לזה DX10, אבל צריך לראות בשביל להיווכח.

כששיחקתי ב DX 9 העשן גם זז עם הרוח וכשנוגעים בו :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The single most noticeable difference going from DX9 to DX10 is the smoke. Smoke in DX10 is beautiful, acts like it should, get blown around and just hangs in the atmospherefor that perfect eerie mist.

זה הוא שלא בירך...

אני בכלל לא שיחקתי את זה עדיין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המאמר ששלחו בעמוד הקודם העשן זז עם הרוח ומתנפנף כשנוגעים בו, והמים הרבה יותר מציאותיים, אני לא בטוח לגבי הטקסטורות, וזה גם לא כאלה הבדלים משמעותיים שצריך לקרוא לזה DX10, אבל צריך לראות בשביל להיווכח.

לגבי המים - אתה המצאת את זה. אין שם שום אזכור לשום הבדל ברינדור המים, ומה שרואים בתמונות נראה כמו הבדל שנובע רק בגלל שהן לא נלקחו באותה מאית השנייה ומאותה זווית בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא המצאתי את זה שהמצאת את זה! אתה המצאת את זה שהמצאתי את זה שהמצ.. :-X

טוב, כמעט נסחפתי.. :)

אבל אני עדיין מאמין שההבדל שרואים בתמונות נובע רק בגלל שהן לא נלקחו באותו רגע ומאותה זווית בדיוק. שים לב שההבדל היחיד המהותי כאן הוא ההשתקפות של האור על פני המים באיזור של היד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG :o

המשחק הכי מפחיד ששיחקתי.. לכל אורך הדמו היה לי צמרמורת!

גרפיקה מדהימה, בתחילת המשחק (שאתה בתוך המים) הייתי בטוח שזה סירטון. הפה שלי היה פעור למשך כמה שניות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי כל כך מה ההתלהבות, המים במשחק מדהימים, חוץ מזה הגרפיקה ניראת דיי מצועצעת (ושיחקתי על מקסימום ברזולציה טבעית), האוייבים נראים כמו דמויות מצויירות והדם ממש לא קרוב למציאות. אולי התרגלתי ל graw2 ?

בכל זאת, יש לי שאלה, איך אני מפעיל את המשחק שיעבוד עם 9 ? (אני על ויסטה)

חייב להסכים, סה"כ המשחק יפה אבל אין צורך להיסחף...

הדמויות נראות מאוד מצועצעות והם מתנהגות גרוע פיסיקלית, ממש כמו קפיצים.

פירוט הסביבה גם הוא לא גבוהה מאוד ואני משחק ברזולוציה 1280X1024 AAX2 ASX2 בפריימים גבוהים.

ובכלל יש עוד הרבה דברים תמוהים בעיניי...

נקודת זכות הם יקבלו על כך שהמשחק עובד על מחשבים מיושנים לא רע בכלל :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התגובות וגם לפי איך שהמשחק פועל על המחשב שלי כרגע אני די מאמין שהאופציות הגרפיות בדמו די קוצצו לעומת המלא, מישהו עם המלא יכול לאשר את זה אולי?

זה מה שהסברתי לאנשים כאן, אבל הם כל כך בטוחים שהמשחק המלא ירוץ אצלם חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שההבדל היחיד המהותי כאן הוא ההשתקפות של האור על פני המים באיזור של היד.

למען האמת עכשיו אני לא רואה הבדל בכלל, חשבתי שראיתי את השפריצים של המים וגם הקטע של הגלים רק ב DX10-אבל זה דווקא מוזר, כי אמרו שב DX10 כל הקטע של "השפריצים" ואיך שמים מתנהגים במרחב הוא הרבה יותר מציאותי מ DX9...זה אמור להיות יותר יפה באנימציה..אבל כנראה שלא..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת עכשיו אני לא רואה הבדל בכלל, חשבתי שראיתי את השפריצים של המים וגם הקטע של הגלים רק ב DX10-אבל זה דווקא מוזר, כי אמרו שב DX10 כל הקטע של "השפריצים" ואיך שמים מתנהגים במרחב הוא הרבה יותר מציאותי מ DX9...זה אמור להיות יותר יפה באנימציה..אבל כנראה שלא..?

ייתכן שלמשחק הספציפי הזה לא נראה הבדל או שההבדל יהיה זניח, לדעתי המפתחים השקיעו במים באופן שהיופי בהם לא יסתמך על יכולות רינדור מעבר למה ש 3 מאפשר, אלא יותר על התכן (design) האומנותי. כמו שאמרו המפתחים פעם, שלצורך סימולציות מים ריאליסטיות הם גייסו במיוחד אמנים רבים ולא מתכנתי מנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...