BioShock - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי כאן בפורום הולך לקנות אותו חוקית

אני הולך ליקנות מפריק, עוד כמה דקות אני יתקשר לישאול מתי מגיע להם המשחק ואז אני יבוא ליקנות אותו.

תגידו יש למישהו את העלילה עצמה אני רוצה ליקרוא מעט,יש כמה דברים שלא ממש הבנתי.

האנשים האלה שהם זומבים, איך הם הגיעו למצב הזה, העיר שניבנת שמה, מי יצר את הרובוטים, למה כול האנשים והביג דאדי מתחיל להישתגע וכוליי ולהרוג.

לא יודע כול דבר כימעט חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רקע והסיפור

Bioshock הוא משחק שמעורר בקרב השחקנים ששיחקו בו שתי תחושות, האחת היא זיכרון של משחק מופלא ומדהים, השניה היא צמרמורת עמוקה שמתחילה בעמוד השידרה, ממשיכה להרגשה קלסטרופובית ומסתיימת בצעקה מודחקת ובמבטים חודרים שסוקרים את הסביבה הקרובה. ואם אתם חושבים שאתם יודעים למה אני מדבר על System Shock אז אתם צודקים, חברת Irrational Games המדהימה, שאחראית לכמה יצירות מעולות נוספות כמו Swat 4, Tribes vengeance ויצירת הפאר Freedom Force חוזרת למקורות, הנה מגיעה לה צמרמורת מס' 2.

ב- תזכו לחקור את העיר Rapture מיד לאחר שפקד אותה אסון נורא. Raptor היא עיר תת ימית אליה עברו מיטב המוחות האנושיים כמו גם כל האנשים היותר יפים ועשירים, עיר רגועה ובטוחה מתחת למים שבה הם חיו להם בשלווה ..... עד שמישהו גילה את היכולת לבצע שינוי גנטי בגנום האנושי באמצעות חומר שנקרא "Adam". כל אותם יפים ויפות, עשירים ועשירות, גאונים וגאונות החלו להשתמש בשינויים הללו על מנת לשפר עוד יותר את גופם ומוחם, שגם כך היה נעלה על רוב בני האדם. ואז הכה האסון ....

האסון החריב את העיר והפך אותה מעיר שוקקת חיים, למעטפת ריקה. רבים מתושבי העיר הפכו ליצורים מבעיתים שמכונים ספלייסר (Splicer), ויחד עם השינוי הגיע גם מעגל חיים מוזר בו הספלייסרים מחפשים את אותו חומר גנטי, אספניות צעירות בדמות "האחיות הקטנות" (אין דבר יותר מפחיד מילדה קטנה ותמימה שמסתובבת חופשי באזור שומם ומפחיד) אוספות את אותו החומר הגנטי מגופות פזורות בשטח ואיתן יחד מסתובבים האבות הגדולים ("Big Daddies"), חיילים עצומים בגודלם, חזקים מאד, וחמושים!

(קרדיט לאתר פריק)

מתוך ההודעה הראשונה בת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה העלה טענה שהנשקים לא מספיק "כאסחניים" ואין לו מושג עד כמה הוא צדק.

יריתי עם הטומי-גאן או מה שזה לא יהיה וזה היה פשוט עלוב. הסאונד לא היה חזק ואימתני מספיק, ולא נתן לי הרגשה שאני יורה בנשק, אלא באקדח מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף הצלחתי להפעיל את הדמו.

לא חשבתי שהמשחק יזוז על המחשב המעפן שלי (A64 3200,GF6600 256MB,512RAM)

אבל על רזולוציה 800-600, HIGH DETAIL, שיידרים פועלים וMAP SHADOW

פועל חלק חוץ מקצת תקיעות בקטעים מתוסרטים והאמת שהוא לא נראה כל כך גרוע.

בכל מקרה לא שמתי לב לשום דבר מיוחד ב , האם מישהו שיש לו את המלא יכול להגיד האם הוא באמת כזה חדשני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס מאיפה לעזאזל הבאת את האתר הזה?

הוא ממש גרוע בזיהוי חומרה....

"Close, but no cigar - your computer does not meet the minimum requirements. "

huhoj2.jpg

מפרט אמיתי בצד.

חחח אתה מסתכל על התוצאות שלו

זה התוצאה שלי:

http://www.yougamers.com/gameometer/10181/?gameId=10181&sysInfoId=168259

תלחץ על זה בשביל הבדיקה האמיתית:

http://www.yougamers.com/gameometer/10181/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...