השינוי שנוצר בנוער של היום ובכלל - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השינוי שנוצר בנוער של היום ובכלל

aviv00

Recommended Posts

יצאת פעם מהארץ שלא במסגרת נופשון עם אבאמא?

הוראה זה מקצוע קשה, שוחק וכפוי טובה בכל עולם, לא רק בארץ. אבל את עסוקה בחירבון על המדינה וחושבת שבחו"ל הכל ורוד ומצופה זהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוראה זה מקצוע קשה, שוחק וכפוי טובה בכל עולם, לא רק בארץ. אבל את עסוקה בחירבון על המדינה וחושבת שבחו"ל הכל ורוד ומצופה זהב.

תשמע - הארץ פה פשוט חרא, בלי ציפוי.

בחו"ל אולי זה חרא - אבל לכולם נראה שלא, אז זה לא "ורוד מצופה זהב" אלא "חרא מצופה זהב". ;)

בתכלס - אני בטוח ב-100% שבחו"ל יותר טוב, גם אם זה בשינוי של 20% מפה - אני בטוח ששם יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, כרגיל, אתם חושבים בקטן ומוגבל.

על איזה חו"ל מדובר ? אפריקה שילדים מסתובבים עם תתי מקלע ? שאסור לך להפליץ בלי אישור ממשלתי ? ארה"ב שקטונתי מלמנות את דפיקותיה אבל שברוב המדינות שלה יש עוצר לילה שאסור לילדים להסתובב בחוץ אחרי שעה מסויימת בלילה (הידעתם ?) ?

אתם מדברים על מדינות מוסלמיות ? על מדינות עולם שלישי ? לאט לאט עם החו"ל הזה... הייתי מחליף את המילה חו"ל באירופה וגם אז בעירבון מוגבל מאוד... על האלימות הגואה בצרפת שמעתם ? על הניאונאציזם ?

עם כל זאת אין ספק בליבי שישראל היא אחת הדפוקות בגלובוס :-P

בוא נניח שיש בעיה, איך הייתם פותרים אותה ? חקיקה קיצונית יותר ? קצת יותר בטחון ברחובות תמורת הפרטיות והחופש שלכם ?

חינוך ? איך תעודדו חינוך טוב יותר ? דברו פרקטי... לזרוק סיסמאות זה ריק מתוכן.

לדעתי אין פתרון כמו שאין ממש בעיה, יש התפתחות, שינוי אם תרצו, בהלך הרוח של הדור הבא וכמה שהדור הבא יהיה קיצוני כך הדור שאחריו יהיה שמרני.

כמו שאנחנו דור החנונים ואחרינו דור המאגניבים :-P

I say never be complete, I say stop being perfect, I say let... lets evolve, let the chips fall where they may

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נובע מזה שלא אכפת לנו כבר מעצמנו-אם זה ההורים כלפי עצמם או כלפי הילדים שלהם או הילדים כלפי החברים שלהם, והכל קשור אחד בשני, מה שההורים והמבוגרים מראים ככה הילד קולט-אם זורקים אותו לראות ולשחק במחשב כדי שלא יציק זה מראה על חוסר אכפתיות, אם זה שאין ארוחות בבית מסודרות שכל המשפחה באה, שאין משמעת שצריכה להיות מגובה גם ממשרד החינוך וגם מצד ההורים שקשה להם מאוד כי הם לא מבינים למה הילד שלהם לא מקשיב, ואיך הוא יקשיב? אם כל מה שהם מראים זה שלא אכפת להם?

ובסוף יש לכם אנשים שמצדיקים עבריינות-

הבנאדם 30 שנה על הכביש ונוהג פי כמה וכמה מהנהג הממוצע, עבירת תנועה(שדרך אגב היא יכולה להיות גם קלה ביותר) בחודשיים זה כלום.

ואת זה עוד אומרים אחרי שהוא הרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, כרגיל, אתם חושבים בקטן ומוגבל.

על איזה חו"ל מדובר ? אפריקה שילדים מסתובבים עם תתי מקלע ? שאסור לך להפליץ בלי אישור ממשלתי ? ארה"ב שקטונתי מלמנות את דפיקותיה אבל שברוב המדינות שלה יש עוצר לילה שאסור לילדים להסתובב בחוץ אחרי שעה מסויימת בלילה (הידעתם ?) ?

אתם מדברים על מדינות מוסלמיות ? על מדינות עולם שלישי ? לאט לאט עם החו"ל הזה... הייתי מחליף את המילה חו"ל באירופה וגם אז בעירבון מוגבל מאוד... על האלימות הגואה בצרפת שמעתם ? על הניאונאציזם ?

עם כל זאת אין ספק בליבי שישראל היא אחת הדפוקות בגלובוס :-P

בוא נניח שיש בעיה, איך הייתם פותרים אותה ? חקיקה קיצונית יותר ? קצת יותר בטחון ברחובות תמורת הפרטיות והחופש שלכם ?

חינוך ? איך תעודדו חינוך טוב יותר ? דברו פרקטי... לזרוק סיסמאות זה ריק מתוכן.

לדעתי אין פתרון כמו שאין ממש בעיה, יש התפתחות, שינוי אם תרצו, בהלך הרוח של הדור הבא וכמה שהדור הבא יהיה קיצוני כך הדור שאחריו יהיה שמרני.

כמו שאנחנו דור החנונים ואחרינו דור המאגניבים :-P

מה ת'חש שאתה דומה לקולין פארל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה קראת בעל זבוב יותר מדי..

כנראה לא קראת מספיק או בכלל.

link=topic=281736.msg2481408#msg2481408 date=1187376615]

תיראי קצת חוסר תמימות ממש לא רעה

אני חושב שילד צריך לצאת מהבועה שהורים המגוננים נותנים לו

לא תמימות כזאת! תמימות בקטעים שילד לא צרייך אוצר מילים של קללות שיגרמו לפרוצה להסמיק, ותמימות כזאת שילד לא יהיה מסוגל לקחת כיסא ולדפוק אותו בראש לילד אחר מהכיתה. תמים זה לא בהכרח טמבל שחיי בבועה, תמים זאת גם הגדרה שאומרת שמישהו או משהו לא מלוכלך, גס וחצוף.

וואו, בטח לימדו אותך לקרוא מחשבות בבי"ס, אז כנראה מצבינו ממש טוב! :screwy:

אבל זה נכון, מערכת החינוך שלנו על הפנים והערכים מתדרדרים והופכים לשוליים וכל עוד נמשיך להכחיש את זה, המצב רק יתדרדר, ולהגיד למי שמזהיר מהמצב שהוא חרא ולא פטריוט ועוכר זה גם לא פתרון. וכן, כנראה לא היית בשום מקום חוץ מנופשון בתורכיה. :lol:

יש לך מושג בכלל כמה מורה בגרמניה מרוויח?! מורה ביסודי שם מרוויחה יותר מאבא שלך! לכל מורה שם יש תואר, ולא רק בפדגוגיה, כי משקיעים שם בחינוך, נקודה. רק פה כל שנה מקצצים בזמן שמעבירים תקציבי עתק לישיבות ולבתי-ספר חרדים, אשר לא מלמדים בהם דבר וחצי דבר מלבד לבערה. אבל לא נורא, העיקר שיש להם כיתות קטנות וארוחות חמות ולך אין, ולילדים שלך יהיה אפילו פחות. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חמוד, אני חושבת שדיברו על ארה"ב, שם משקיעים מלא תקציבים אבל הרמה רק יורדת. זה היה ב-60 דקות. עשו מבחן, כמו מיצב כזה, לתלמידים מארה"ב ודנמרק והדנים זיינו את האמריקאים והשאירו אותם תוהים "'Wow dude, what was that?".

תפתח ביו-טיוב סרטון שקוראים לו Stupid in America. בגרמניה המצב מצויין, ועוד שקרוב למחצית האנשים שמסיימים שם בי"ס ממשיכים לאוניברסיטה, אבל זה בעיקר כי הלימודים האקדמיים שם בחינם, חוץ מתחומים כמו רפואה אבל לרוב גם לזה מוצאים מלגות, או ממשלתיות ויש שם באמת המון רופאים ואתה לא צרייך לחכות חודש לתור לרופא מקצועי, ובקופ"ח שם אין תור כמעט אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מה שמאודד מפריע בישראל (גם בעולם, אבל פה בעיקר) זה חוסר ההשתלבות של עולים בארץ. קחו לדוגמא את עולי אפריקה ה"שחורים" - כל פעם שהם יכנסו לבי"ס מישהו יעיף עליהם מבט, יזרוק עליהם איזו קללה או יצחק עליהם כדי להיראות חזק בעיני חברים שלו (סתם ככה אני בטוח שלא הרבה אנשים ירדו על אחרים, עושים את זה בד"כ רק בשביל הפוזה). גם העולים מבריה"מ - האלימות בקרבם היא הכי גדולה. הם מעשנים, שותים, דוקרים, מבריזים בבי"ס ומקבלים 30+- בתדועה, וזה למה? כי הם לא יכולים בדרך אחרת! רק ככה הם מבנים שיתיחסו אליהם בכבוד.

כי החברה שלנו - שרואה כל היום פרסומות של אנשים יפים מאווד עם פנים מושלמות ומלכות יופי, כך גם השחקניות בכל מיני סדרות וכל הזמרים שנראים מושלמים (קחו למשל את כוכב נולד - אף פעם לא ניצח מישהו שלא נרא טוב), רואה את האנשים השונים שנראים מוזר ומדברים מוזר וזה עושה להם מבפנים, באופן רצוני וגם לא רצוני, רצון לא להיות בחברתם ורצון להסתכל עליהם ולבחון אותם (אני מודה, גם אצלי זה ככה, כשאני רואה מישהו "שחור" זה גורם לי להרגיש כאילו הוא משונה, ולמרות זאת אני מתייחס אליו בכבוד. אבל רוב האנשים פשוט מתייחסים בזלזול לאנשים האלה, כמו שהם מרגישים כלפיהם.

והדרך היחידה של העולים לא לסבול פה היא לעשות פוזות על כולם ולהיות "מקובלים" בחברה של האנשים המפגרים והמטומטמים שיורדים על כולם ושמים פס על החוקים - רק ככה הם מרגישים שמתייחסים אליהם בכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי להגיד - וואט דה פאק?! :screwy:

עליתי ביולי 1994 וכל מה שאמרת על העולים מברית המועצות לשעבר - ממש אבל ממש לא תקף לגבי ::)

מצטער אבל הביטוי אבל, אני משתין בקשת על המושג הזה "מקובלים" וכל הפוזות שעושים ממש לא מזיז לי.

כל הקטע של האלימות, שתיה ודקירות - אני לא שותה ועל אחת כמה וכמה אני אדם לא אלים.

מאיפה לעזאזל הוצאת את השטויות האלה?! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עליתי לארץ ב-91, אבל לא חסר עולים מרוסיה שמתנהגים בדיוק ככה. [br]פורסם בתאריך: 18.08.2007 בשעה 13:42:47

אבל זה נכון, מערכת החינוך שלנו על הפנים והערכים מתדרדרים והופכים לשוליים וכל עוד נמשיך להכחיש את זה, המצב רק יתדרדר

בדיוק כמו בכל העולם, תביני את זה כבר, ראבק.

יש לך מושג בכלל כמה מורה בגרמניה מרוויח?! מורה ביסודי שם מרוויחה יותר מאבא שלך! לכל מורה שם יש תואר, ולא רק בפדגוגיה, כי משקיעים שם בחינוך, נקודה. רק פה כל שנה מקצצים בזמן שמעבירים תקציבי עתק לישיבות ולבתי-ספר חרדים, אשר לא מלמדים בהם דבר וחצי דבר מלבד לבערה. אבל לא נורא, העיקר שיש להם כיתות קטנות וארוחות חמות ולך אין, ולילדים שלך יהיה אפילו פחות. ::)

חאלס עם הגרמניה שלך כבר. אתה חושבת שבגרמניה אין אידיוטים? אין פושטקים? כולם מנומסים ומדוגמים בדיוק כמו בסרטי תעמולה נאצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חמוד, אני חושבת שדיברו על ארה"ב, שם משקיעים מלא תקציבים אבל הרמה רק יורדת. זה היה ב-60 דקות. עשו מבחן, כמו מיצב כזה, לתלמידים מארה"ב ודנמרק והדנים זיינו את האמריקאים והשאירו אותם תוהים "'Wow dude, what was that?".

תפתח ביו-טיוב סרטון שקוראים לו Stupid in America. בגרמניה המצב מצויין, ועוד שקרוב למחצית האנשים שמסיימים שם בי"ס ממשיכים לאוניברסיטה, אבל זה בעיקר כי הלימודים האקדמיים שם בחינם, חוץ מתחומים כמו רפואה אבל לרוב גם לזה מוצאים מלגות, או ממשלתיות ויש שם באמת המון רופאים ואתה לא צרייך לחכות חודש לתור לרופא מקצועי, ובקופ"ח שם אין תור כמעט אף פעם.

ראיתי את הסירטון הזה בעבר בהחלט דבר מבדר מאוד :lol:

לימודים אדקמיים חינם? בטח רק למי שיש אזרחות גרמנית..[כבר תיכננתי משהו:S]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...