השינוי שנוצר בנוער של היום ובכלל - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השינוי שנוצר בנוער של היום ובכלל

aviv00

Recommended Posts

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת, חשבתי על רעיון חדש לפשר השינוי.

בעבר, הנוער היה בור אבל רגוע.

העובדה שניתן לראות את השיוי במדינות רבות מעיד על כך שזו לא בעיה של חברה מסויימת, אלא שזה שינוי כלל עולמי שנובע ממשהו עמוק יותר.

הרעיון שלי הוא שגישה לאינטרנט שמספק לילדים ידע בכל נושא שיבחרו גורם להם להיות יהירים ולהאמין שהם יודעים טוב יותר מכולם.

הדבר הזה מוגיל בסופו של דבר לכך שהנוער מתחיל לפקפק במה שהמורים אומרים ומתחילים להתנהג בחוצפה.

עכשיו תקפצו ותגידו: "ומה עם כל המפגרים שלא מבינים בשיט במחשבים? איך הם הפכו להיות כאלה"?

הם הפכו להיות כאלה מהידע שחברים שלהם נתנו להם וכן מלחץ חברתי של אחרים.

אני לא אומר שהאינטרנט אשם בכל, אבל האינטרנט והמחשבים אכן משמשים כזרז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, חשבתי על רעיון חדש לפשר השינוי.

בעבר, הנוער היה בור אבל רגוע.

העובדה שניתן לראות את השיוי במדינות רבות מעיד על כך שזו לא בעיה של חברה מסויימת, אלא שזה שינוי כלל עולמי שנובע ממשהו עמוק יותר.

הרעיון שלי הוא שגישה לאינטרנט שמספק לילדים ידע בכל נושא שיבחרו גורם להם להיות יהירים ולהאמין שהם יודעים טוב יותר מכולם.

הדבר הזה מוגיל בסופו של דבר לכך שהנוער מתחיל לפקפק במה שהמורים אומרים ומתחילים להתנהג בחוצפה.

עכשיו תקפצו ותגידו: "ומה עם כל המפגרים שלא מבינים בשיט במחשבים? איך הם הפכו להיות כאלה"?

הם הפכו להיות כאלה מהידע שחברים שלהם נתנו להם וכן מלחץ חברתי של אחרים.

אני לא אומר שהאינטרנט אשם בכל, אבל האינטרנט והמחשבים אכן משמשים כזרז.

מצד שני האינטרנט גם חושף את האדם להרבה מידע מועיל מאוד אז........

אני מסכים איתך שהאינטרנט משמש כזרז אבל לא יותר מזה

פשוט בגלל האינטרנט הנוער חשוף הרבה יותר לכל מיני דברים שבעבר לא הגיעו לכל כך הרבה אנשים. אם ילד בן 16 רואה ב- מה מקביליו עושים בארה"ב או מדינה אחרת אז גם לו בא לעשות את זה והחינוך של ההורים לא אומר לו שזה אסור ....

מצד שני הרשת גם חשפה אותנו להרבה מידע מועיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי, אתמול בערב ככה נסעתי לי בכפר-סבא וראיתי 5 נערות (אני מניח, לא ראיתי את הפנים) בתוך אוטו ושומעות את השיר המטומטם הזה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=281705.0

ואמרתי לעצמי... WTF? למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, מספיק. אתם מדברים כאילו בגיל הטיפש עשרה לא עשינו שטויות. גם אנחנו עשינו שטויות, התנהגנו כמו אידיוטים ומבוגרים חשבו שאנחנו דור אלים וחסר גבולות. באותה צורה בדיוק אנחנו מסתכלים על הדור הצעיר והם יסתכלו בצורה הזאת על הדור הבא. ככה היה מאז ומעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...