השינוי שנוצר בנוער של היום ובכלל - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השינוי שנוצר בנוער של היום ובכלל

aviv00

Recommended Posts

יכול להיות שמערכת ענישה לא מספקת בארץ, אבל מצד שני, תראו את ארצות הברית עם מערכת ענישה מהמחמירות בעולם, ואחוז הפשיעה מהגבוה בעולם.

לעומת זאת, תסתכלו על קנדה...

בארצות הברית זה תלוי בעיקר במקום כי למשל בסן פרנסיסקו אין כמעט פשע.

גם בקנדה זה תלוי באיזה צד. שמעתי שבווקובר יש הרבה פשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אסור לצעוק - מותר, נו באמת.

זה ממש עוזר. הילדשם פס(=זין). ישלי ילד בכיתה שצועקים עליו כל 3 דקות בממוצע, והוא ממשך לדבר, לירוק ניירת על אחרים, לזיין למי שלידו בשכל ולשיר דברים מוזרים.

אנילא חושב שזאת אשמת הממשלה. האשמה היא ברובה, אם לא כולה בהורים.

אני מסכים עם כל דבר שאמרו פה על הורי .

ההורים שלי(למזלי) לא כאלה, ואני מכיר אנשים שההורים שלהם מפנקים אותם כאילו הם איזה חתול פרסי שמן(ד"א אחד מהם שמ יותר מחתול פרסי מפונק מאדן).

לילדים האלה יש את רמת המשכל הנמוכה ביותר שראיתי, הם האנשים הכי לא אמפתיים שראיתי מעולם ומתנהגים כאילו העולם שלהם .

אחר כך כולם שואלים את עצמם למה איכות האנשים במדינה הזאת ירודה.

אני לא אומר שאין אנשים טובים, להיפך, יש אנשים טובים ויש הרבה מהם.

שה פשוט שגם אחוז קטן בחברה שהוא דפוק, זה הורס לשאר ומוריד את הרמה של כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש עוזר. הילדשם פס(=זין). ישלי ילד בכיתה שצועקים עליו כל 3 דקות בממוצע, והוא ממשך לדבר, לירוק ניירת על אחרים, לזיין למי שלידו בשכל ולשיר דברים מוזרים.

לא אמרתי שזה עוזר, אבל היא אמרה שזה אסור, תמיד אפשר לתת לו עונשים כמו שעה שביעית-שמינית-תשיעית-עשירית + עבודה למשך שבוע, כל יום - לא?

אני לא חושב שזאת אשמת הממשלה. האשמה היא ברובה, אם לא כולה בהורים.

אמנם היא לא אשמה בזה שהילדים מפגרים ופשוט - חארות, אבל החלק בממשלה שנקרא "משרד החינוך" אשם על העובדה שאין ממש מה לעשות נגדיהם.

אבל תאמין לי, יש המון דברים שאפשר להאשים את הממשלה בהם.

אני מסכים עם כל דבר שאמרו פה על הורי .

ההורים שלי(למזלי) לא כאלה, ואני מכיר אנשים שההורים שלהם מפנקים אותם כאילו הם איזה חתול פרסי שמן(ד"א אחד מהם שמ יותר מחתול פרסי מפונק מאדן).

לילדים האלה יש את רמת המשכל הנמוכה ביותר שראיתי, הם האנשים הכי לא אמפתיים שראיתי מעולם ומתנהגים כאילו העולם שלהם .

אחר כך כולם שואלים את עצמם למה איכות האנשים במדינה הזאת ירודה.

אני, למען האמת - הייתי ילד מפונק ומעצבן.

פשוט חשבתי שהעולם שייך לי ושמותר לי לעשות הכל - לצעוק, לקלל, לא לחלוק, לא לעזור, כאילו אני המלך.

למזלי יש דבר שנקרא 'אינטרנט' ודבר נוסף שנקרא 'חיי חברה' שעזרו לי לצאת מזה. :]

אני לא אומר שאין אנשים טובים, להיפך, יש אנשים טובים ויש הרבה מהם.

שה פשוט שגם אחוז קטן בחברה שהוא דפוק, זה הורס לשאר ומוריד את הרמה של כולם.

פה זה ההפך, אחוז קטן בחברה הוא לא דפוק - אבל האחוז הגדול שהוא דפוק מוריד לכולם את הרמה.

אל תשכחו שהיו כאלה אנשים בדורות שקדמו לנו - וכעת הם מנהלים את המדינה, או סתם עובדים במקום כלשהו - הם עדיין שם, והם עדיין דפוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב מקרים מסויימים שולחים ילדים מופרעים לפנימייה צבאית, כדי שייצא מהם משהו. מכניסים בהם קצת משמעת, מאמץ פיזי וכמובן, שבירה נפשית והם כולם עומדים יפה בשורות ואח"כ גם בשוחות. כאן, אי אפשר לחייב ילד מופרע ללכת לכיתה טיפולית/חינוך מיוחד. ההורים באמת, כמו בקישור שהבאתי, מפחדים יותר מהסטיגמה שהילד שלהם מופרע מאשר שלא ייצא ממנו כלום, אולי תושב באבו-כביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה אחת והיא נערים ערסים ממוצא מזרחי (מרוקאים,כורדים וכו')...

גם אני נער ממוצא מזרחי (אבל בחור טוב חיחי יחסית :-X) ואני מוכרח להודות שהערסים הם בעיה ענקית - וכל הערסים הם מזרחיים.

זה מתחיל מהבית ומהסביבה שאתה גר בה, אם אחים שלך היו ערסים גם אתה תהיה ערס ואם החברים שלך הם ערסים אתה תהיה כמותם.

פשוט מאוד צריך לעשות חוק כזה, לא פחות ולא יותר!: הרבצת למישהו ? תשלם על כך בתיק פלילי חמור + עבודות שירות + תצטרך לשלם כנס ועוד.

בנוסף לכך אני חושב שפשוט צריך לשלול מהורים מסויימים (שאני נאלץ להודות שלרוב הם מזרחיים) לא להביא ילדים או שתציב להם תנאים חמורים ולאוו דווקא שקשורים כלכלית אלא יותר במישור החינוכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכי מעצבן אותי בנוער של היום זה שכל איזה צוציק בן 10 - 13 איכשהו משיג סיגריות ומעשן כמו ייצור כדי להיות "מקובל".

ובכלל הכי מרתיח זה לראות את אותם ילדים קטנים שיכורים עד למצב שהם לא יכולים לעמוד או לדבר..

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואט דה פאק ? ג-ד'?

מה שאתה אומר זה ילדים שאפילו לא יכולים להעמיד את הזין כמו שצריך - כבר מעשנים?

הם בקושי יודעים כפל וחילוק [נו, למרות שגם הערסים של ז'-י"ב בקושי יודעים כפל וחילוק] וכבר מעשנים?

לצאת מהארץ בדחיפות \ לשנות את זה - ומהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לכך אני חושב שפשוט צריך לשלול מהורים מסויימים (שאני נאלץ להודות שלרוב הם מזרחיים) לא להביא ילדים או שתציב להם תנאים חמורים ולאוו דווקא שקשורים כלכלית אלא יותר במישור החינוכי.

לא יתפוס. לא אפשרי. יגרום לסערה ציבורית-ולאו דווקא לטובה.

מה שאתה מציע כאן(במשפט הראשון) זה לשלול מיצור חי את מה שהוא צריך לעשות. יצור חי צריך להוליד ילדים.

זה עצוב, אבל זה כל התפקיד שלנו בטבע.

ההצעה השניה שלך יותר ברת ביצוע אבל קשה ביותר לאכיפה. כמעט בלתי אפשרית לאכיפה.

להתקין לבנאדם בבית כדי לראות מה הילד עושה? חדירה לפרטיות!! אסור!!(=תלונות הציבור).

כן. גם אני התפלאתי, ואז פתאום הבנתי, זה הכי הגיוני בעולם.

מה הגיוני לך בזה? זה נכון, אבל לא הגיוני בכלל. איך ילד מגיע לסיגריות(לפעמים גם סמים, למרות שלאחר כשנה) בגיל 8??!!

זה נראה לך הגיוני? לי לא.

עכשיו הבעיה היא שהמוכרים בפיצוציות נותנים לילדים את הסיגיות!!

אם כבר חקיקה, צריך לחוקק חוק שבעל חנות שנתפס מוכר לקטין סיגריות, ישלם קנס או יכנס למאסר מסויים. נראה מי ימשיך למכור סיגריות.

אני אישית אעבור ליד כל פיצוציה בעיר ואסתכל אם מוכרים למשהו מתחת לגיל 16 סיגריות וילך למשטרה אם יהיה כזה חוק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבעיה היא שהמוכרים בפיצוציות נותנים לילדים את הסיגיות!!

אם כבר חקיקה, צריך לחוקק חוק שבעל חנות שנתפס מוכר לקטין סיגריות, ישלם קנס או יכנס למאסר מסויים. נראה מי ימשיך למכור סיגריות.

אני אישית אעבור ליד כל פיצוציה בעיר ואסתכל אם מוכרים למשהו מתחת לגיל 16 סיגריות וילך למשטרה אם יהיה כזה חוק!!

:

כבר יש חוק כזה לאלכוהול (ולסגריות אני מניח).

אבל...למה שיהיה למוכר אכפת אם אף אחד לא יתפוס אותו? :nixweiss

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה אחת והיא נערים ערסים ממוצא מזרחי (מרוקאים,כורדים וכו')...

גם אני נער ממוצא מזרחי (אבל בחור טוב חיחי יחסית :-X) ואני מוכרח להודות שהערסים הם בעיה ענקית - וכל הערסים הם מזרחיים.

זה מתחיל מהבית ומהסביבה שאתה גר בה, אם אחים שלך היו ערסים גם אתה תהיה ערס ואם החברים שלך הם ערסים אתה תהיה כמותם.

פשוט מאוד צריך לעשות חוק כזה, לא פחות ולא יותר!: הרבצת למישהו ? תשלם על כך בתיק פלילי חמור + עבודות שירות + תצטרך לשלם כנס ועוד.

נמאס לי מאנשים כמוך.

"כל הערסים ממוצא מזרחי" - אתה דפוק? חסרים ערסים ממוצאים אחרים?

אין אף סטטיסטיקה של הלמ"ס שקובעת את זה, כל הדברים הדפוקים שאתה רואה הם מהסביבה הקרובה לך או שקבעת אותם ע"פ מה שראית בטלוויזיה.

"הורים שהם לרוב מזרחיים" - אל תשגל לי את השכל. איך מחנכים? דוחפים להם שווראמות סיגריות ודרבוקות מגיל קטן? אתה מפגר?

זה מזכיר לי סיפור שלי עם חבר שלי.

הלכנו לאכול שווארמה, הוא אמר לי " ***, אתה עיראקי, אתה יודע איך לאכול שווראמה" - בהתחלה חשבתי שהוא צחק, אח"כ ראיתי שהוא רציני.

שאלתי אותו אם הוא חושב שהלכתי לאקדמיה ל"אכילת שווארמה" בגיל קטן?! מה הוא דפוק?

שונא סטראוטיפים. אין באן קבוע על גזענות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהירות, חפירה (למי שדואג מזה...).

לי נראה שהכול קשור לחינוך בבית, לטלוויזיה ולח?ברה שלנו.

דבר ראשון - החינוך: משום מה לאורך השנים ההורים מפסיקים להתעניין בחינוך הילדים שלהם והילדים סתם זרוקים בבית ובחוץ כל היום (תאמינו לי, יש לי איזה ילד בן 5-6 במושב שכל היום מסתובב עם תחתונים...). ואז הם לומדים מה שהם לומדים, אבל בכל מקרה הם לא מחונכים טוב (וכשהם יהיו הורים המצב יהיה הרבה יותר גרוע).

כבר הראו מחקרים שהורים שמטפלים בילדים שלהם ומקריאים להם סיפור, עושים איתם חוברות עבודה לפני הבי"ס וסתם נמצאים איתם ומשחקים איתם עוזר מאוד להתנהגות שלהם בעתיד ולחוכמה שלהם.

דבר שני - הטלוויזיה: רוב הסדרות שהילדים רואים הן סיניות - והם עושים הכול רק כדי להרוויח כסף, גם אם זה אומר לעשות 999999 סדרות אותו דבר. וזה באמת ככה - יש מיליון סדרות, כולן מצוירות באותה דרך, כל פעם יש סיפור אחר (פוקימונים\דיג'ימונים\כוחות קסם וכ"ו) אבל העיקרון תמיד אותו דבר - להיות הכי טוב בעולם והכי חזק ולנצח את כולם. ככה היום 90% מהסדרות. וכשילדים רואים את זה כל הילדיות שלהם הם גדלים עם זה (ואז כבר מתחילים הריבים ואני יותר חזק ממך ואז מתחילים לאבד מהביטחון העצמי ולהתחיל לקלל ולא להקשיב לחוקים ואז אתם יודעים למה זה מגיע...).

והחברה: הנוער של היום (וגם כל הגילאים) כל הזמן מדברים זה עם זה ומשפיעים זה על זה. וההתנהגות שתהיה בכיתה ז' בשנה הזאת תעבור הלאה לשכבות שאחרינו וכולם יתנהגו אותו דבר. בקיצור, אני מתכוון לכך שהיום רווחת ההשערה (במיוחדד בכיתות ז'-ח') שאם אתה מפריע ומפר את החוקים והולך מכות פעמיים בשבוע אתה מקובל וכמה שיותר תעשה נזק יהיו לך יותר חברים "מקובלים" כאלה שעושים נזק כולם ביחד. מכיתה ט' והלאה זה מפסיק עם הזמן (אבל יש כאלה שנשארים עם זה כל החיים...). והילדים המפגרים האלה, שלרובם יש אחים קטנים, מעבירים את ההתנהגות הזאת אליהם וכבר רואים בילדים בגן שהם מתחילים לקלל ולהתנהג בצורה מגעילה...

וגם - בקשר לענישה - השיטה של היום היא חרא לגמרי, ממש לא משפיעה. יכול להיות מישהו שישבור את הכיתה ורק אולי יזמינו את ההורים שלו או משהו... וגם אף פעם לא מרחיקים מהבי"ס. למשל אצלנו יש מישהו אחד גורילה כזה שמאיים על כולם ומעיף שולחנות, הוא היה מעורב כבר כמה פעמים עם המשטרה והוא נשאר הצלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...