משחקים שאתם מכורים אליהם!!! - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים שאתם מכורים אליהם!!!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

המשחק שאני מכור עליו כבר די הרבה זמן אפשר להגיד מאז שהוא יצא זה BF2 זה המשחק המקורי היחיד שקניתי ואני חורש עליו עד היום ולא מוצא תחליף למשחק הסוס הזה

כרגע אני משחק ב DiRT ו Tom Clancy's Rainbow Six Vegas שגם זה משחק חזק אני אוהב את סדרת Tom Clancy's אבל רק אחרי GHOST RECON ADVENCED WARFIGHTER כול השאר נראו לא טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לצערי, יש היעדר משחקי מכות למחשב שלא כל כףך בצדק, זה מטריד את הנשמה שלי מדי פעם וזה למה אחד המשחקים הטובים ביותר זה הWWF95, אני חורש עליו 7 שנים כבר ויודע הכל עם כל אחד וזה פשוט משחק קטלני, אפילו שאין לו גרפיקה הוא כל כך מצחיק וכיפי, בעיקר כשאתה משחק עם האלוהים UNDERTAKER נגד השמן המעופף YOKOZUNA ומזיין אותו בבעיטות, בנגחות ועושה לו COMBO חזק בסוף(לUNDERTAKER יש את הCOMBO הכי חזק במשחק) ואז מוציא ארון קבורה ושולח אותו במהירות האור לבית הקברות, אם כי במציאות רק לגלגל אותו לארון היה לוקח כמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, יש היעדר משחקי מכות למחשב שלא כל כףך בצדק, זה מטריד את הנשמה שלי מדי פעם וזה למה אחד המשחקים הטובים ביותר זה הWWF95, אני חורש עליו 7 שנים כבר ויודע הכל עם כל אחד וזה פשוט משחק קטלני, אפילו שאין לו גרפיקה הוא כל כך מצחיק וכיפי, בעיקר כשאתה משחק עם האלוהים UNDERTAKER נגד השמן המעופף YOKOZUNA ומזיין אותו בבעיטות, בנגחות ועושה לו COMBO חזק בסוף(לUNDERTAKER יש את הCOMBO הכי חזק במשחק) ואז מוציא ארון קבורה ושולח אותו במהירות האור לבית הקברות, אם כי במציאות רק לגלגל אותו לארון היה לוקח כמה שנים טובות.

נכון שיש קצת משחקי מכות לPC. בונאה לשחק 7 שנים אותו משחק זה גנוב. אני לא מסוגל לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכור כבר שנים ל Ultimate Mortal Kombat 3

'>http://www.2send.us/"]784ca5c279.jpg

ו כמובן ל WWF: Wrestlemania

שלפותח התרד זה השם שמלא שלו ;)

אני משחק אותם בעיקר ב KAILLERA ברשת.

משחקי אקשן זה

Half-Life 2 Deathmatch

Return to Castle Wolfenstein

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכור כבר שנים ל Ultimate Mortal Kombat 3

'>http://www.2send.us/"]784ca5c279.jpg

ו כמובן ל WWF: Wrestlemania

שלפותח התרד זה השם שמלא שלו ;)

אני משחק אותם בעיקר ב KAILLERA ברשת.

משחקי אקשן זה

Half-Life 2 Deathmatch

Return to Castle Wolfenstein

כן אני יוד שWWF WRESTLEMANIA זה השם המלא, בכל אופן זה האחד המשחקים הטובים ביותר בעיקר כשאתה עם אנדטייקר יודע את כל השיטות אתה בלתי מובס, הייתי רוצה לעשות טורניר בזה נגד מישהו היה יכול להיות מעניין אם מישהו היה מארגן מפגש פורום עם ועליו המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...