משחקים שאתם מכורים אליהם!!! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים שאתם מכורים אליהם!!!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

מכיוון שרובנו משחקים בהרבה משחקים, תמיד ישנו משחק אחד לפחות שחרשנו עליו הרבה זמן או מכורים אליו ויכולים לשוב ולשחק בו בכל זמן, אז הנה שלושת המשחקים שאני מכור אליהם קשות נגיד(הסדר לא מחייב):

1)WWF95 The Road To Wrestlemania- אני כבר 9 שנים על המשחק הזה, יודע את כל השיטות קומבואים, וה"קסם" עם UNDERTAKER שבסוף שני הסיבובים ניתן לקבור את האויב, R.I.P כמה שהמשחק הזה ישן, זה משחק מכות מצוין למחשב WWF ויש שם המון כיף וצחוקים ומעל הכל יש את THE LORD UNDERTAKER!!!!.

COMMAND AND CONQUER RED ALERT 2+YR XP: ללא ספק יצירת אומנות ע"י חברת WESTWOOD,ז"ל. משחק עם משחקיות פשוטה, גרפיקה דו מימדית אבל מה שכן מה שהוא עושה אי אפשר לעשות יותר טוב, אני מכור למשחק הזה כבר 7 שנים ועדיין הוא נראה לי משחק האסטרטגיה הכי טוב, כל כך פשוט אבל כל כך הרסני וכיפי.

3)F.E.A.R זה משחק טופ שבטופ, קצר אבל מושך מאוד בעיקר בגלל התופעות הפנומרליות, ALMA וכל הסיפור מסביב לזה, והשילוב בין האקשן לבין המתח פשוט נעשה בצורה מושלמת.

אה כן ועוד משהו:

tombstonedkx7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איך אפשר להתמכר ל GRAW2? אני אישית חשבתי שהוא היה מעפן :P

וכשחושבים על זה.. המשחק האחרון שהתמכרתי אליו היה MU (משחק ישן) בזמנו הוא היה ממכר ברמות על, עכשיו הוא סתם מעפן.

אני עוד מחכה לBIOSHOCK, אולי זה ימכר אותי (מקווה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח המשחק הזה שפירסמת (התמונה)

חחח זה היה המשחק הראשון שהיה לי על המחשב :D

משחק חמוד תמיד חיפשתי את השם שלו...

יש מצב לשם המלא כי מה שכתבת בראשון זה לא מוצא לי :\

אני בתכלס לא מכור לכלום :\ חח מחכה ל x1950xt ואז אולי אני יתמכר למשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ENEMY TERRITORY המשחק הכי טוב בעולם (נ-ק-ו-ד-ה)

-המשחק היחיד שהשחקנים בו שואפים לגרפיקה כמה שיותר מחורבנת

-המשחק היחיד שבאמת צריך לכוון בו

-המשחק היחיד שיש בו הכי הרבה צ'יטרים (מתוך משחקים שמשתמשים בPB)

-המשחק היחיד שעוד מעט ימות ואני ביחד איתו :'( :'( :'( :'( :'( :'(

עריכה: כל מי שאומר "עובר משחק ועובר להבא בטור" וכל אלה שאמרו משחקי SP אתם סתם נובים :lol:

אי אפשר להתמכר למשחק בשחקן יחיד, אולי זה יכול להיות משחק טוב, אבל הוא ישעמם עם הזמן כי אין תחרותיות ואין CHALLENGE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהוא יצא... שיחקתי בערך שנה ב Delta Force Land Warrior חח. אחלה משחק.

אחר כך איזה שנה וחצי CS 1.6... ועד לפני כמה חודשים, במשך שנה 2. ואיכס על 2142 :s07:

זהו, מתכונן להתמכר ל Crysis... אולי ל Shadowrun, לא בטוח... צריך לגייס כסף :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...