כרטיס מסך מתחמם-בגלל מערכת ההפעלה? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מתחמם-בגלל מערכת ההפעלה?

Sunny Jim

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו, זה בכלל לא עניינם אם מערכת ההפעלה שלי עם רשיון או לא

הם שאלו את זה כי הם לא יכולים לגעת במערכת הפעלה אם היא לא חוקית.

תנסה שיתקינו לך שם עם רישיון ל 90 ימים או משהו כזה. אפילו תגיד להם שימחקו אחרי הבדיקה ותתקין אחר כך.

כי כמו שזה נראה עכשיו יש התקדמות ושווה לך לנסות ללכת לתפוס את הגל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שאלו את זה כי הם לא יכולים לגעת במערכת הפעלה אם היא לא חוקית.

מאיפה המצאתה את השטות הזו!!! למה אתהה חושב שמעניין אותם אם זה חוקי או לא זה לא המחשב שלהם בכלל :kopfpatsch:

דבר שני זה לא מה שהם אמרו הם אמרו לו שבגלל שזו מערכת לא חוקית זה גורם להתחממות!!!! :screwy:

מה אתה מצדיק אותם?? מה אתה עובד שם?? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחח יווווווווווו זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי בחיים שלי

אז ככה....

1 קודם כל מי הם שיגידו לך עם יש לך חוקי או לא

2 זה כבר אל אחריותך

3 גם עם אין לך אין להם זכות להגיד לך לא נוגעים במחשב שלך כי הוא לא חוקי...

4 תמיד אתה יכול לשחקק אותה ראש קטן ולהגיד להם אתם התקנתם לי בבדרך כלל עם יש להם הרבה ללקוחות אז גם הם לא יזכרו

ומקסימום עם יגידו לך אנחנו חייבים למחוק לך אותו ...

5 יש לך אחריות ... אין ספק בזה כמו שאתה אומר... אז שמע אין דבר כזה אתה בא לשם

אומר להם אני ממש תאחריות שיש לי תחליפו לי תכרטיס מסך...

ברגע שהם יגידו לך לא יש דבר קטן שניקרא בית מישפט לטבעיות קטנות

כאמור אתה תובע את בעל תחנות ולא את מקום המוצר...

6 וכמו שכולם אמרו לך אין ואין ואיןןןןןןןן קשר בכלל בין ארד דיסק לכרטיס מסך

עם היו אומרים לך זה כבר סיפור אחר פה יש נטיה קטנה למקרה של עומס חום

בקיצור תדפוק להם בחנות ותגיד להם אל תבלבלו לי תשכל תחליפו עכשיו ומיד

אתם ם עושים ממני צחוק ואני ידאג לזה שעם משהו יבוא וישאל אותי על חנות מחשבים תהיו בטוחים

שאני ירחיק אותו ממכם דרך הגב ברגע שתגיד לו אני יפרסם אותך בעיתון על זיזול ועל כאמור (גניבה)

וחוסר ידע הוא כבר יתחיל לשקשק... בהצלחה חבוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה המצאתה את השטות הזו!!! למה אתהה חושב שמעניין אותם אם זה חוקי או לא זה לא המחשב שלהם בכלל :kopfpatsch:

דבר שני זה לא מה שהם אמרו הם אמרו לו שבגלל שזו מערכת לא חוקית זה גורם להתחממות!!!! :screwy:

מה אתה מצדיק אותם?? מה אתה עובד שם?? :lol:

לא מעניין אותם אם זה חוקי או לא פשוט הם לא יכולים להתעסק עם הוינדוס אם הוא לא חוקי!! אסור להם!

ואתה לא הבנת מה הוא רשם שהם אמרו! הם לא אמרו ש"בגלל שזאת מערכת לא חוקית זה גורם להתחממות" הם אמרו שזאת בעיה בוינדוס ושיתקין איתם ביחד וינדוס, אבל חוקי, שוב כי אסור להם להתעסק עם לא חוקי!! אם אחיו היה אומר שזה לא חוקי הם לא היו אומרים את זה!

ואני בכלל לא מצדיק אותם, אני לא עובד שם ואני אפילו לא יודע על איזה חנות הוא מדבר!

אני יודע שזאת לא בעית וינדוס כי זאת לא יכולה ליהיות אבל אם כבר הם אמרו שטות אז שיתפוס אותם במילה ושיראו בעצמם שזאת לא בעית וינדוס, ויחליפו לו כרטיס בלי בעיות מיותרות.. מה שאני אומר שזאת דרך עדיפה מאשר ללכת איתם ראש בראש.. פחות סיכויים שיצא משהו ככה.

חחחחחחחחחחחחחחחח יווווווווווו זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי בחיים שלי

אז ככה....

1 קודם כל מי הם שיגידו לך עם יש לך חוקי או לא

2 זה כבר אל אחריותך

3 גם עם אין לך אין להם זכות להגיד לך לא נוגעים במחשב שלך כי הוא לא חוקי...

4 תמיד אתה יכול לשחקק אותה ראש קטן ולהגיד להם אתם התקנתם לי בבדרך כלל עם יש להם הרבה ללקוחות אז גם הם לא יזכרו

ומקסימום עם יגידו לך אנחנו חייבים למחוק לך אותו ...

5 יש לך אחריות ... אין ספק בזה כמו שאתה אומר... אז שמע אין דבר כזה אתה בא לשם

אומר להם אני ממש תאחריות שיש לי תחליפו לי תכרטיס מסך...

ברגע שהם יגידו לך לא יש דבר קטן שניקרא בית מישפט לטבעיות קטנות

כאמור אתה תובע את בעל תחנות ולא את מקום המוצר...

6 וכמו שכולם אמרו לך אין ואין ואיןןןןןןןן קשר בכלל בין ארד דיסק לכרטיס מסך

עם היו אומרים לך זה כבר סיפור אחר פה יש נטיה קטנה למקרה של עומס חום

בקיצור תדפוק להם בחנות ותגיד להם אל תבלבלו לי תשכל תחליפו עכשיו ומיד

אתם ם עושים ממני צחוק ואני ידאג לזה שעם משהו יבוא וישאל אותי על חנות מחשבים תהיו בטוחים

שאני ירחיק אותו ממכם דרך הגב ברגע שתגיד לו אני יפרסם אותך בעיתון על זיזול ועל כאמור (גניבה)

וחוסר ידע הוא כבר יתחיל לשקשק... בהצלחה חבוב :xyxthumbs:

עוד אחד שמדבר מחוסר ידע.. ואני לא דיברתי על לגעת במחשב, אני דיברתי על לגעת במערכת הפעלה. וכמו שנראה אתה לא משחק אותה ראש קטן אלה אתה באמת ראש קטן.. הם התקינו לו וינדוס? יש להם רישום.. חכמולוג.

לגבי האחריות זה נכון שהם אמורים להחליף לו בלי הבלגן הזה אבל אם כבר העניין מתחיל לזוז בדרך הזאת עם הוינדוס אז שינצל את זה!

ואם זה הדבר הכי מצחיק ששמעת (נגיד וזה לא נכון) או שזה בכלל מצחיק אותך אז מצבך קשה.. שים את זה בחתימה ונראה על מי יצחקו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין אותם אם זה חוקי או לא פשוט הם לא יכולים להתעסק עם הוינדוס אם הוא לא חוקי!! אסור להם!

ואתה לא הבנת מה הוא רשם שהם אמרו! הם לא אמרו ש"בגלל שזאת מערכת לא חוקית זה גורם להתחממות" הם אמרו שזאת בעיה בוינדוס ושיתקין איתם ביחד וינדוס, אבל חוקי, שוב כי אסור להם להתעסק עם לא חוקי!! אם אחיו היה אומר שזה לא חוקי הם לא היו אומרים את זה!

ואני בכלל לא מצדיק אותם, אני לא עובד שם ואני אפילו לא יודע על איזה חנות הוא מדבר!

אני יודע שזאת לא בעית וינדוס כי זאת לא יכולה ליהיות אבל אם כבר הם אמרו שטות אז שיתפוס אותם במילה ושיראו בעצמם שזאת לא בעית וינדוס, ויחליפו לו כרטיס בלי בעיות מיותרות.. מה שאני אומר שזאת דרך עדיפה מאשר ללכת איתם ראש בראש.. פחות סיכויים שיצא משהו ככה.

עוד אחד שמדבר מחוסר ידע.. ואני לא דיברתי על לגעת במחשב, אני דיברתי על לגעת במערכת הפעלה. וכמו שנראה אתה לא משחק אותה ראש קטן אלה אתה באמת ראש קטן.. הם התקינו לו וינדוס? יש להם רישום.. חכמולוג.

לגבי האחריות זה נכון שהם אמורים להחליף לו בלי הבלגן הזה אבל אם כבר העניין מתחיל לזוז בדרך הזאת עם הוינדוס אז שינצל את זה!

ואם זה הדבר הכי מצחיק ששמעת (נגיד וזה לא נכון) או שזה בכלל מצחיק אותך אז מצבך קשה.. שים את זה בחתימה ונראה על מי יצחקו..

זה שאסור להם זה משהו אחר ....

טעות שלי יש שלא כתבתי נכון זה שהוא יכול להגיד להם שיתקינו לו ויינדוס שלהם...

וזאת זוכותו הם חייבים להתקין לו שלהם אחרי שהם טיפלו המחשב שלו נתחיל מזה

אחרי שהם הראו לו שהכל בסדר והכול תקין אז הם מוחקים לו את הוונדוס

אלה עם כן הוא רוצה לקנות

ולגבי חוקי לא חוקי זה בעיה שלו מותר להם להתעסק במחשב כל עוד זה לא קשור לזה שהם מתקינים לו תווינדוס הלא חוקי...

ראש קטן לא ראש קטן בדברים מסוימים צריך ללכת עם ראש קטן כדאי והביא להם את זה בפנים

סתם הוא לא פנה לכאן

ובקשר לחתימה תתבגר ילדון .. עבר התקופה של אני מצחיק אתה לא...

אתה מסוג האנשים שחושבים שהם כל יודעים

לאנשים יש טעיות תקן ועל תתקוף ... סך הכול באים לעזור לאנשים

ןעם משהו לא יודע תקן אותו ואל תסתום לו את הפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב ממציא שטויות כנראה שאתה באמת עובד שם או סתם מנפיצן :o

1.אין שום חוק שאומר לחנות מחשבים לבדוק לחוקיותה כאשר מביאים אליה מחשב לתיקון...

ועובדה ל70% משמשתמשים הבייתים אין מערכת חוקית ועוד לא שמעתי שלא מקנים למישהו תמחשב בגלל שיש לו מערכת לא חוקית

2. הם אמרו שמערכת ההפעלה גורמת לבעיות כלומר להתחממות דבר שברור שאיננו נכון ואתה עוד מצדיק אותם!!! :kopfpatsch:

3. הם צריכים לממש לו אחריות הכרטיס דפוק יש ארטיפקטים והם מתרצים לו תרוצים על מנת שייתיאש :pissed:

4. אתה עוד מצדיק אותם כשאתה יודע כשהם טועים ועושים לו דווקא :screwy:

"לגבי האחריות זה נכון שהם אמורים להחליף לו בלי הבלגן הזה אבל אם כבר העניין מתחיל לזוז בדרך הזאת עם הוינדוס אז שינצל את זה!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאסור להם זה משהו אחר ....

מה משהו אחר? זאת הטענה שאני מנסה להציג ואתה כאילו יורד עליי שאתה חושב שזה מצחיק ואז שאתה מבין שטעית ואתה מדבר פה עם מישהו שיודע אתה אומר שזה משהו אחר?

טעות שלי יש שלא כתבתי נכון זה שהוא יכול להגיד להם שיתקינו לו ויינדוס שלהם...

לא הבנתי את המשפט הזה...

וזאת זוכותו הם חייבים להתקין לו שלהם אחרי שהם טיפלו המחשב שלו נתחיל מזה

ממש לא..

אחרי שהם הראו לו שהכל בסדר והכול תקין אז הם מוחקים לו את הוונדוס

אלה עם כן הוא רוצה לקנות

נו זאת אחת ההצעות שלי ו..?

ולגבי חוקי לא חוקי זה בעיה שלו מותר להם להתעסק במחשב כל עוד זה לא קשור לזה שהם מתקינים לו תווינדוס הלא חוקי...

זה מה שאני אומר.. ועל זה היה כל הוויכוח.. הבנת שטעית חבוב?

ראש קטן לא ראש קטן בדברים מסוימים צריך ללכת עם ראש קטן כדאי והביא להם את זה בפנים

אין פה מקום לראש קטן.. ואם כבר אז רק לשחק אותה ראש קטן ולא ליהיות באמת ראש קטן

סתם הוא לא פנה לכאן

מה הקשר עכשיו?

ובקשר לחתימה תתבגר ילדון .. עבר התקופה של אני מצחיק אתה לא...

אני לא אתיחס לזה.. לא מתכוון להתווכח עם ילד

אתה מסוג האנשים שחושבים שהם כל יודעים

קראת אותי לא נכון...

לאנשים יש טעיות תקן ועל תתקוף ... סך הכול באים לעזור לאנשים

אני תקפתי פה מישהו? חבוב אני הגבתי כדי לעזור לו להבין את העניין עם הוינדוס החוקי ולתת לו עצות איך הוא יוכל להגיע עם החנות להסכמה כדי שיוכל לקבל את השירות המגיע לו.. אתה תקפת אותי שחשבת שאני מדבר שטויות, עד שגילת שאתה פה מדבר שטויות.

ועם משהו לא יודע תקן אותו ואל תסתום לו את הפה...

לא סתמתי לאף אחד פה את הפה אני לא יודע על מה אתה מדבר..

אתה שוב ממציא שטויות כנראה שאתה באמת עובד שם או סתם מנפיצן :o

1.אין שום חוק שאומר לחנות מחשבים לבדוק לחוקיותה כאשר מביאים אליה מחשב לתיקון...

ועובדה ל70% משמשתמשים הבייתים אין מערכת חוקית ועוד לא שמעתי שלא מקנים למישהו תמחשב בגלל שיש לו מערכת לא חוקית

תקרא שוב את מה שכתבתי ואל תתווכח סתם!

2. הם אמרו שמערכת ההפעלה גורמת לבעיות כלומר להתחממות דבר שברור שאיננו נכון ואתה עוד מצדיק אותם!!! :kopfpatsch:

כנ"ל

3. הם צריכים לממש לו אחריות הכרטיס דפוק יש ארטיפקטים והם מתרצים לו תרוצים על מנת שייתיאש :pissed:

אכן..

4. אתה עוד מצדיק אותם כשאתה יודע כשהם טועים ועושים לו דווקא :screwy:

"לגבי האחריות זה נכון שהם אמורים להחליף לו בלי הבלגן הזה אבל אם כבר העניין מתחיל לזוז בדרך הזאת עם הוינדוס אז שינצל את זה!"

לא הצדקתי אותם,להפך.. אבל אני חושב שאם הוא ינסה ללכת בדרך שלהם (אין לא מה להפסיד) אז הסיכוי שיצא לו מזה משהו והוא יקבל את מבוקשו יהיה גבוהה יותר

בקיצור אל תדבר שטויות, אני מציע שתקרא את כל הנושא מאז העדכון שלו שדיברו עם אח שלו, תבין את הטענות שלי (תקרא אותם טוב טוב) ותפסיק להתווכח סתם.. כי אתה תראה שאתה טועה באיך שאתה מבין את מה שאני כותב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנמי עדין לא מסכים איתך...

אני קונה מחשב סבבה ..

לא רוצה יש לי כבר סבבה

אני רוצה ליראות שכל החלקים תקינים לא?

אז מה אני עושה לוקח תמחשב הביתה מתקין בודק שהכול בסדר ואומר להם סבבה הכול טוב...?

לאאא ממששש לאאא

אני אומר להם תתקינו פה ועכשיו תווינדוס שלכם

ותראו לי שהכול תקין ועובד אחרי זה מחקו.. הם חייבים

זה כמו שתיקנה בית שלא ראיתה אותו בחיים

ובכל מיקרה אותי זה מצחיק אני יסביר לך גם למה..

אני הייתי ניכנס לחנות הזאת וצוחק להם בפנים

ואומר להם עכשיו אתה מחליפ לי מה שצריך אין כאן בכלל נושא לוויכוח...

הם חייבים עם זה רצון הלקוח בתוך תקופת האחריות כמובן

בקיצור שוב דעתי היא

שכל חנות לא אכפת לה עם יש לך חוקי או לא...

זה כבר בעיה שלך ולא שלהם

מותר להם להתעסק אסור להם להתקין לא חוקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנמי עדין לא מסכים איתך...

תראה זכותך לא להסכים איתי, אבל אל תתקוף אותי על מה שאני אומר סתם אם נראה לך שזה לא נכון..

אני קונה מחשב סבבה ..

לא רוצה יש לי כבר סבבה

אני רוצה ליראות שכל החלקים תקינים לא?

אז מה אני עושה לוקח תמחשב הביתה מתקין בודק שהכול בסדר ואומר להם סבבה הכול טוב...?

לאאא ממששש לאאא

אני אומר להם תתקינו פה ועכשיו תווינדוס שלכם

ותראו לי שהכול תקין ועובד אחרי זה מחקו.. הם חייבים

זה כמו שתיקנה בית שלא ראיתה אותו בחיים

אני לא בטוח אבל נגיד ואתה צודק, זה לא אומר שאם עכשיו נדפק לו משהו במחשב אז הם חייבים להתקין לו וינדוס על ההארד דיסק החדש

ובכל מיקרה אותי זה מצחיק אני יסביר לך גם למה..

אני הייתי ניכנס לחנות הזאת וצוחק להם בפנים

ואומר להם עכשיו אתה מחליפ לי מה שצריך אין כאן בכלל נושא לוויכוח...

הם חייבים עם זה רצון הלקוח בתוך תקופת האחריות כמובן

אתה צודק הם חייבים אבל במקרה הזה הם חארות ואין לך דרך אחרת לקבל את מה שאתה רוצה חוץ מללכת בדרך שלהם ואולי (לא בטוח שזה יעבוד) לריב איתם ולעשות להם לבגן (שאת זה שומרים לסוף!) אז אתה מנסה ללכת איתם בדרך שלהם ככה הסיכוי יותר גבוה שאתה תקבל את מה שאתה רוצה! הולך מה טוב לא הולך תעבור לדרך השניה..

בקיצור שוב דעתי היא

שכל חנות לא אכפת לה עם יש לך חוקי או לא...

זה כבר בעיה שלך ולא שלהם

מותר להם להתעסק אסור להם להתקין לא חוקי...

נכון שלא אכפת להם אם זה חוקי או לא, וזה בעיה שלך, ומותר להתעסק עם המחשב, ואסור להתקין לא חוקי.. הכל פה נכון, אבל גם אסור להתעסק עם וינדוס לא חוקי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון בקשר למה שאמרת שלא כל חלק שנידפק הם חייבים להתקין ווינדוס

אבל פה הוא אמר שהם אמרו שזה בעיה בויינדוס ..

מה שלי ניראה הדבר הכי מוזר ששמעתי...

כי אין כל קשר הווינדוס ל ו נותק מטח לכרטיס מסך תסכים איתי..

הקטע פה שהם באים אליו בגישה מגעילה כאילו בגלל הווינדוס זה קורה

מה שבעצם מחרטטים אותו על סף דבר שלא אגיוני

זה כמו שיהיה לי בעיה בצמיגים של אוטו

יבוא המוסכניק יגיד לי שמע זה בגלל שהרשיון שלך לא חוקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TiGeRGuY . אולי אסור להתעסק עם וינדוס לא חוקי אבל זה לא ישים. מה כל מי שבא למעבדה לתיקון מחשב אז לא יגעו במחשב עד שלא תציג רשיון חוקי?. כי איך ידעו אם וינדוס לא חוקי לפני שמדליקים את המחשב?. כמו שאני יודע אף מעבדה או חנות מחשבים לא נוהגים כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אני מודה על עזרתכם ועל העצות שלכם, אבל אני מאד מבקש לא לרדת לפסים אישיים. אם מנהל יחליט לסגור את האשכול בגלל שאנשים מתחילים לדבר לגופו של אדם ולא לגופו של עניין, זה לא יעזור לי, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אני מודה על עזרתכם ועל העצות שלכם, אבל אני מאד מבקש לא לרדת לפסים אישיים. אם מנהל יחליט לסגור את האשכול בגלל שאנשים מתחילים לדבר לגופו של אדם ולא לגופו של עניין, זה לא יעזור לי, תודה.

אין לך מה לדרוג בקשר לזה

לא יסגרו לך תנושא

זאת חוות דעת וגם הפניה למקומות שלא נוהגים יפה ללקוחות

מטרת הפורם פה זה לעזור ללקוח

יש אין סוף דיונים על מקומות שלא רצוי לקנות בהם

עכשיו לעינין שלך לך לחנות שבא קניתה ...

ותציב להם את המצב ככה

ויינדוס לא קשור לכרטיס מסך ולחימום שלו לא קשור עם חוקי או לא

יש לי אחריות אני רוצהלממש אותה וזאת זכותי

ועם לא יעזור תפלה לכאן שוב וניתן לך עצות יותר חריפות בקשר לעינין בהצלחה גבר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון בקשר למה שאמרת שלא כל חלק שנידפק הם חייבים להתקין ווינדוס

אבל פה הוא אמר שהם אמרו שזה בעיה בויינדוס ..

מה שלי ניראה הדבר הכי מוזר ששמעתי...

כי אין כל קשר הווינדוס ל ו נותק מטח לכרטיס מסך תסכים איתי..

הקטע פה שהם באים אליו בגישה מגעילה כאילו בגלל הווינדוס זה קורה

מה שבעצם מחרטטים אותו על סף דבר שלא אגיוני

זה כמו שיהיה לי בעיה בצמיגים של אוטו

יבוא המוסכניק יגיד לי שמע זה בגלל שהרשיון שלך לא חוקי...

אני מסכים איתך, ח**ות באמת ואין מה לדבר בכלל.. אבל אנחנו מנסים לעזור לו לקבל כרטיס תקין נכון? אז אני חושב שבדרך הזאת הסיכוי להגיע להסכמה עם החנות ובכך לקבל את מה שהוא רוצה, הוא יותר גבוה ואין לו מה להפסיד.. שינסה את זה לפני הבלגן.. קודם כל מנסים בדיבורים ואם זה לא עובד אז מתחילים לצעוק ולעשות בלגן בחנות, לא לפני..

ואתה יכול לא להסכים איתי.. אבל אני מקווה שלפחות אתה מבין את הטיעונים שלי ושאני בא בגישה שלדעתי תעזור לו הכי הרבה, ואתה לא חושב שאני עובד שם או משהו כזה ורוצה לרעתו של Sunny_Jim. כי לפי איך שזה נראה קודם אתה לא הבנת בדיוק את מה שאני מנסה לומר.

TiGeRGuY . אולי אסור להתעסק עם וינדוס לא חוקי אבל זה לא ישים. מה כל מי שבא למעבדה לתיקון מחשב אז לא יגעו במחשב עד שלא תציג רשיון חוקי?. כי איך ידעו אם וינדוס לא חוקי לפני שמדליקים את המחשב?. כמו שאני יודע אף מעבדה או חנות מחשבים לא נוהגים כך...

אני אומר לך מהניסיון שלי שזה ישים (אולי בחנות אחת כן ובאחרת לא, אבל בחנות שהוא קנה בה כן ועכשיו אנחנו מתעסקים במקרה שלו). ושוב זה לא שלא יגעו במחשב, יגעו במחשב אבל עד לווינדוס.. הם שואלים אם הוינדוס חוקי, יש מדבקת מקוריות, והם כן יכולים להדליק את המחשב אבל אם הם רואים שהבעיה קשורה בוינדוס ויש לך לא חוקי אז הם לא נוגעים בו.

ולפי מה אתה יודע שאף מעבדה או חנות לא נוהגים כך? הרי לפני כמה שעות לא ידעת שזה עובד ככה.. אז בבקשה אם אתה רוצה להתווכח לפחות תתווכח עם עובדרות ולא להציג דברים שרק נראים לך כאילו הם עובדות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...