גועל נפש, חלחלה. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גועל נפש, חלחלה.

Judas Iscariot

Recommended Posts

האמת בשנה מתים די הרבה אנשים מסמים... אבל זה לא אומר שיש לרשות למלחמה בסמים זכות להשוות אותם למחבלים!

הם הורגים אנשים לא כי הם מסוממים- אלא כי הם מטומטמים. וזה כבר מחלה.

באותה מידה יש סיכוי טוב מאוד שהם יכנסו למוצת באור אדום או לא יעצרו במעבר חצייה.

אין קשר לסמים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גם החברה מהמלחמה בתאונות הדרכים עשו לא מזמן השוואה כזאת.

וכן, שימוש בסמים, אלכוהול ואי ציות לחוקי הכביש אלה פעולות שעלולות לגרום להתאבדות, מה שאנחנו רואים בחדשות מדי יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך רכב: אל תשתה ואל תשתמש באלכוהל וסמים.

אם אין לך רכב: מצידי תמות! (רק אל תסכן חיי אדם)

הפוסט הכי מטומטם שקראתי בכל חיי.

אני שואל אותך אם לשתות או לא? לא

ואם אין לי אני צריך למות?

תעשה טובה, תחסוך מאיתנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד שהכרתי מת לפני איזה חודשיים+- לאחר שהשתכר, טיפס על עמוד חשמל ומת.

האם אני אומר שצריך לאסור אלכוהול? לא

זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי, להאשים את הגראס בדברים אחרים. את יודעת מה, אני בטוח שלפני גראס היא ניסתה אלכוהול.

הא-הא! אלכוהול הינו הגורם למוות שלה מהרואין.

אי אפשר להאשים את ההתדרדרות של גראס או אלכוהול, יש אנשים שהם פשוט מועדים לדברים כאלה, אופי חלש.

לגבי גראס ותאונות - לפי מחקרים, אחרי עישון גראס את נוהגת אף לאט יותר. לא צריך לנהוג בהשפעה של שום סם, אפילו לא תרופות, אבל נו באמת...

לגבי החוויות הגרועות - את מתארת דברים שבחיים לא היו אצלי, חרא של דברים קנית...בטח עם חומרי הדברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן, שימוש בסמים, אלכוהול ואי ציות לחוקי הכביש אלה פעולות שעלולות לגרום להתאבדות, מה שאנחנו רואים בחדשות מדי יום.

גם לתלות את עצמך במחסן זו פעולה שעלולה לגרום להתאבדות. גם לחתוך לעצמך את הורידים או לירות לעצמך בראש. האם כל אדם שהורג את עצמו הוא מחבל מתאבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסט הכי מטומטם שקראתי בכל חיי.

אני שואל אותך אם לשתות או לא? לא

ואם אין לי רכב אני צריך למות?

תעשה טובה, תחסוך מאיתנו

אם אתה שותה ונוהג אז כן אתה שואל אותו וכל אחד שיכול להיות על הכביש או בצידיו...

אנשים תמיד אוהבים להשוות.

זה מתחיל באברי מין ונגמר בתפיסת האנושות

מי שמדבר, הוא תראו אותי בקושי יכול לגדל שפם בר מצווה ואני שותה(וכן אני יודע שאתה בגיל , אבל זה עדיין לא אומר שנגמלת מגרבר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גו'וני, תעשה טובה לאנושות, תקשיב לעצה לנתת ל BORN2KILL.

בכל מקרה ההשוואה פה לנער בן 16 היא לא נכונה ומוגזמת, הוא אולי מתאבד אבל הוא לא מחבל. אבל תוסיף לנער הזה עוד שנתיים שלוש, תן לו רישיון ורכב ובהחלט קיבלת מחבל פונטציאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שותה ונוהג אז כן אתה שואל אותו וכל אחד שיכול להיות על הכביש או בצידיו...מי שמדבר, הוא תראו אותי בקושי יכול לגדל שפם בר מצווה ואני שותה(וכן אני יודע שאתה בגיל , אבל זה עדיין לא אומר שנגמלת מגרבר..)

אני חושב (בעצם אני יודע) שאתה מתבלבל ביני לבין מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החוויות הגרועות - את מתארת דברים שבחיים לא היו אצלי, חרא של דברים קנית...בטח עם חומרי הדברה.

לא קניתי. מי קונה? כיבדו אותי. משום מה, כולם סביבי נהנו ורק אני הרגשתי מגעיל. לא יודעת, האורגניזם שלי לא אוהב את זה. הוא אוהב בירה, הוא אוהב סושי, הוא אוהב קולה, אבל הוא לא אוהב ג'אראס. אני פשוט אוהבת להרגיש בשליטה, לא שהכל שוחה לי מול העיניים ואני שוכחת אחרי כמה שניות מה רציתי/אמרתי/שמעתי/עשיתי. זה מטריף אותי, במיוחד שאני גם בלי זה סנילית כמו סבתא בת 90.

וכן, תתפלא, לא כולם ניסו אלכוהול דבר ראשון. אני התנסיתי בגראס לפני שהתנסיתי באלכוהול, וכך עוד הרבה אנשים. במקומות רבים קל יותר להשיג סמים מאשר אלכוהול כי יש עוד אנשים בעולם שלא ימכרו אלכוהול לקטין אבל תאמין לי שאף סוחר לא ישאל ילד בן כמה הוא, הוא פשוט ימכור. זאת בעיה רווחת בארה"ב למשל, שם האיסור על מכירת אלכוהול לקטינים הוא מאד מאד חמור.

אני מודה שהאגודה למלחמה בסמים עשו עבודה לא משהו בפרסומת שלהם, הם פשוט לא השקיעו מספיק מחשבה, זרקו את הדבר הראשון שעלה להם לראש, שיעשה הרבה טרארא. אם תשאלו אותי, המלחמה הכי טובה זה להראות לאנשים, במיוחד ילדים, נרקומנים נטו. כאלו שאיבדו את שיניים כי הסם גרם להם לנסיגת חניכיים חמורה, כאלו שנדבקו בשלל מחלות, שנראים כמו הצרות של גוואטמלה. בחיפוש קצר בגוגל מצאתי כמה שיגרמו לכם להעלאות גרה, של משתמשים והכי מפחיד - תינוקות שנולדו לאמהות שהשתמשו בסמים. Not pretty at all.

את האישה הזאת כולנו מכירים כבר מבדיחות:

effects%20of%20meth%208306.jpg

זה מה שזה עושה לשיניים ולחניכיים: כידוע, השיניים שלנו מורכבות מ-10% מים.

methmouth8bsweb1xv.jpg

וזאת רק ההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי. מי קונה? כיבדו אותי. משום מה, כולם סביבי נהנו ורק אני הרגשתי מגעיל. לא יודעת, האורגניזם שלי לא אוהב את זה. הוא אוהב בירה, הוא אוהב סושי, הוא אוהב קולה, אבל הוא לא אוהב ג'אראס. אני פשוט אוהבת להרגיש בשליטה, לא שהכל שוחה לי מול העיניים ואני שוכחת אחרי כמה שניות מה רציתי/אמרתי/שמעתי/עשיתי. זה מטריף אותי, במיוחד שאני גם בלי זה סנילית כמו סבתא בת 90.

וכן, תתפלא, לא כולם ניסו אלכוהול דבר ראשון. אני התנסיתי בגראס לפני שהתנסיתי באלכוהול, וכך עוד הרבה אנשים. במקומות רבים קל יותר להשיג סמים מאשר אלכוהול כי יש עוד אנשים בעולם שלא ימכרו אלכוהול לקטין אבל תאמין לי שאף סוחר לא ישאל ילד בן כמה הוא, הוא פשוט ימכור. זאת בעיה רווחת בארה"ב למשל, שם האיסור על מכירת אלכוהול לקטינים הוא מאד מאד חמור.

אני מודה שהאגודה למלחמה בסמים עשו עבודה לא משהו בפרסומת שלהם, הם פשוט לא השקיעו מספיק מחשבה, זרקו את הדבר הראשון שעלה להם לראש, שיעשה הרבה טרארא. אם תשאלו אותי, המלחמה הכי טובה זה להראות לאנשים, במיוחד ילדים, נרקומנים נטו. כאלו שאיבדו את שיניים כי הסם גרם להם לנסיגת חניכיים חמורה, כאלו שנדבקו בשלל מחלות, שנראים כמו הצרות של גוואטמלה. בחיפוש קצר בגוגל מצאתי כמה שיגרמו לכם להעלאות גרה, של משתמשים והכי מפחיד - תינוקות שנולדו לאמהות שהשתמשו בסמים. Not pretty at all.

יש הבדל בין ג'אראס לגראס לחשיש, והמבין יבין.

אני בהחלט תומך בדריה בעניין ההרגשה הרעה, הייתי מעשן חפיף מחברים פעם בכמה חודשים ופשוט היו לי חוויות לא נעימות של

קוונטיזציה של הזמן: בקצב מהיר ואז רגעים של בלקאווט :silly:, והרגשות גופניות לא טובות.

החלטתי להפסיק ואני בהחלט לא מתחרט על כך.

יש לי חברים שהחיים שלהם סובבים סביב הספליף הבא, חלקם אפילו מודה בכך. אבל עדיין לא מבין שהוא רודף אחרי הזנב

של עצמו בשביל הגוש.

גם אלכוהול אני כבר לא שותה בהפרזה. בארה"ב מותרת מכירת אלכוהול מגיל 21 ד"א.

"old enough to die, but not old enough to buy a drink"

אני בהחלט זוכר מקרים (בזמן התיכון) של שתיה מופזת (התעלפות -> הקאה -> איבוד תחושת מגע באיברים מסויימים),

ביחוד בשל העובדה שהייתי שותה עם חבורת עולים חדשים מהשכבה (כל יום יש אירוע אחר לשתות לכבודו) :lol:.

אני אפילו זוכר אירוע אחד שבו נהגתי שיכור (סיום מסלול בצבא), וזה היה קצר מאוד וטיפשי מאוד :s07:.

אבל זה מדגיש את הנקודה שאנשים עושים טעויות ולומדים מהטעויות שלהם, יותר מטעויות של אנשים אחרים לצערינו.

ושום פוסטר של מתאבד פוטנציאלי/ג'ים מוריסון לא ירתיע אותם ובצדק מלנסות, זה החיים והגוף שלהם.

הייתי אומר שהתמיכה הטובה ביותר צריכה ויכולה להגיע מההורים וחברים, אבל במצב של היום ערוץ התקשורת הזה קצת משובש.

דרך אגב, אני גם נגמל מעישון (חודש+), אחרי שעישנתי 15 שנה (מגיל 15) קופסא ביום. לא בגלל שאני שונא לעשן,

אלא רק בגלל שאני יודע שזה לא טוב בשבילי, אני קובע לי ככלל פנימי לעשות רק טוב לעצמי.

אני מקווה שעוד אנשים יצליחו לעשות שינוי חיובי בחיים שלהם.

רמז, זה לא יבוא משיטות הפחדה כאלו. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^

שיטת הפחדה נועדה לציבור שרוצה להתנסות בזה ...ולא מדובר במרחב המדגם\הפלח בו אתה נמצא כרגע ...

ולכן כדי לשאול דוקא את הצעירים בנינו .. ;D

אבל בכל זאת כל הכבוד לך ...זה השג מרשים לשנות הרגל בין 15 שנה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הישג מרשים להפסיק לעשן אחרי 15 שנה, אבל אני חושב שהישג עוד יותר מרשים(ובטוח יותר בריא ונכון) - הוא לא להתחיל לעשן בכלל :)

אני ניסיתי סיגריות, פשוט לא אהבתי את זה... לא המשכתי לעשן עד שאני אוהב את זה כי אין לי שום רצון להתמכר ללעשן זפת... חברה אחת שלי התחילה לעשן לא מזמן, בינתיים רק איזה שתי סיגריות ביום... והיא בכיף יכולה להפסיק אבל היא לא רוצה כי היא אומרת שזה כיף לה - אנחנו אומרים לה שסבבה שזה כיף לך, אבל עוד כמה שנים את תצטערי על זה שתהיי מכורה ולא תוכלי בלי - ואז היא זורקת את משפט המחץ - "אני לא מתכוונת להתמכר, רק איזו סיגריה פעם ב..." :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...