Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד... - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד...

MoRtZkInG

Recommended Posts

חח המבוך של GENSIS באמת עבד ולא היה חרק אחד שעבר...

אבל הרובוטים המעצבנים האלה ><

אני עכשיו בעולם [שזאת המשימה] ה4... אני עכשיו מתחיל, לא היה לי כוח אתמול בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 371
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על איזה מבוך אתם מדברים?

סעמק במקום לעשות BACKSPACE עשיתי PRINTSCREEN, בכל אופן הגעתי ל72 עם 1 חיים, שוב בגלל ההתחלה. היה לי 12 כחולים ועוד אחד ירוק וזה לא הספיק לעצור אותם.. כמה אדומים יש לכם ברמה הזו..?(כמובן שבערך...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו.. יש לי שיטה.. שכל אחד מכם יגיע איתה לפחות לשלב 86..

אח שלי שהוא בכיתה ו.. ובקושי עבר ת'עולם השני.. גילתי לו ת'שיטה.. והוא הגיע לרמה 86.. אני בטוח שגם אתם תצליחו=]

פשוט תעשו ת'מבוך הזה

http://img516.imageshack.us/img516/4129/38550660pc4.jpg

ותקנו למעלה ובצד שמאל את אלה שיורים מהר.. ברמה 5.. 2 בכל צד..

ובשאר הכסף רק נגד אוויר רמה 5..באמצע המפה.. וכאלה שמאיטים רמה 5 ליד הנגד אוויר אחד לכיוון למעלה ואחד לכיוון שמאל..

אם הגעתם לרמה 79 בלי להיפסל כמעט.. והגעתם לשלב 86 עם 10 חיים ככה.. אתם תעברו גם אותו..

אין מה להשקיע בהתקפה לקרקע יותר ממה שאמרתי.. כי בשלבים המתקדמים לכל חיה (לא לבוס, לחיה רגילה) יש 30 אלף חיים ולבוסים 250 אלף..

לכן כדאי להשקיע את כל מה שנשאר ואפשר בנגד מטוסיםפ ואת המינימום בקרקע..

(כמובן שחוסמים את המפלצות שמגיעות לכל צד.. ואז מוכרים את החסימה וחוסמים בצד שני כשהם מגיעים לשם.. ושוב מוכרים ובצד שני וכך הלאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר בעולם ה4 וכל פעם כל פעם אני נפסל בשלב 35 עם כל הרובוטים האלה... איך אני יכול להרוג את כולם?! הם עוברים על המכונות יריה.

יש לך מזל, בעצמי הרגע סיימתי אותו, ונזכרתי לצלם מסך ממש לפני הסוף, אני מאוד מאוד גאה במיקום של ה-BFG tower באמצע (הייתי צריך לערוך קצת את התמונה בשביל שתתאים לגודל המתאים לפורום, אבל את מה שרלוונטי רואים שם). את המשחק הזה הצלחתי לסיים עם 8 , קצת מבאס, אבל העיקר סיימתי :smile1:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים בנקודה מרכזית במבוך שלך BFG Tower, הם יורים מאוד מאוד מהר, יש להם טווח אש עצום, והם עושים איזה 400 נזק כל יריה, במיקום נכון (במרכז המבוך, איפה שאפילו המסוקים עוברים), הם קטלניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הרבה (מאוד) נסיונות לעבור את שלב 5 עם 14 (!) וולקנים אדומים- שלא הצליחו, החלפתי כמה מהם בפלזמה-

לא ניסיתי עדיין את שלב 6...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שאוויר לא יעבור אותך הDCAים חייבים להיות ממורכזים, זה יותר חשוב אפילו מהמספר שלהם.

הקדשתי את האמצע בשבילם אם הם היו זזים מקום אחד למעלה ומקום אחד שמאלה במפה שלי אז הם היו אפילו יותר קטלניים ואולי אפילו הייתי שורד את הגל בעור שיני (בגלל שגם לא היו יורדים לי כמה חיים ב86)

כל מה שהלם בקרקע אצלי היו 6 סאמים אדומים. (בסוף לקראת גל 86 מכרתי אחד ושמתי DCA כחול איפה שהוא היה)

הסאמים יעילים בטירוף ומשאירים כסף לנ"מ רחב. המחיר שלהם הוא רק 20+15+35+60+110+160 ואז הם משלחים טיל מדויק שעושה נזק של 256 עם ספלאש נורא אבל נורא רחב, בטווח נורא גדול.

פתחתי וסגרתי מקומות שונים במבוך כדי לרכז את חייזרי הקרקע אחד בתחת של השני כדי למקסם את היעילות של הסאמים

צריך איזון קרקע אוויר טוב... במקום שישתרך לך טור של חייזרים ששווה אלפי יחידות זהב צריך להרוג אותם בזמן ולקנות הגנות נ"מ בכסף

אם היה לי איזון יותר טוב הייתי מקבל כסף קצת יותר מהר ומשדרג את הסאם הכחול לאדום ואת האחד הירוק גם לאדום... לא היה לי זמן אז ברגעים האחרונים סתם שפכתי טון זהב על עוד פריזר וסאמים בקצה כדי לא לשדרג את הסאמים היעילים בזמן שהחייזרים עוזרים

אם הסרטון ביוטיוב של שלב 93 זה השיא העולמי אז שברתי את השיא העולמי כי שם יש לו 12K נקודות, ולי יש 13.5K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...