Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד... - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד...

MoRtZkInG

Recommended Posts

• תגובות 371
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שרדתי את 5

הדבר החשוב שלמדתי הוא שצריך להשקיע בקירור, זה מאט את הזונות האלו ונותן אופציה לכל הולקנים לחסל אותם

אבל מה

לקראת הסוף באו אלי שני מעופפים מטורפים וענקיים, החיים שלהם לא היו אפילו בטווח האנושי להרג

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSAM יעילים- אבל יורים לאט... מה גם שהם עולים פי 2 מהוולקנים (מה שעושה את הוולקנים יעילים יותר, לפי דעתי...).

הפריז שימושי בעיקר בגלל שהם זולים- 2 בשילוב עם הפלזמה אמורים להספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרקע.

כן, אבל כשיש גוש של 20 חייזרים ביחד, ה-SAM מוריד לכולם, שזה הרבה יותר מ-2 וולקנים משופרים עד הסוף (שזה אותו מחיר, פחות או יותר).

נכון, אבל עם וולקנים יש סיכוי יותר טוב לא להגיע למצב של התקהלות כזו ;)

עריכה: בניסיון הראשון שלי בשלב 6 הגעתי לרמה 71... אפילו הצלחתי להפיל את אחד המסוקים בשלב 61 (אאל"ט... המסוקים הבוסים...), והייתי מאוד קרוב להפיל את השני (נשאר לו איזה 2K חיים= מטח טילים אחד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, להפך, SAM הרבה יותר טוב למנוע התקהלות. עד שלב 50-60 אין התקהלות אצלי.

אם בשלב מסוים באים 20 חייזרים אז כל ירייה של SAM אחד עושה נזק של 256*20 =5120

זה שווה ערך ליותר מ10 וולקנים. אם הסאם עולה פי 2 (לא חישבתי אבל אין לי כח) אז הסאם יעיל פי 5 מהוולקן.

הסאם לא יורה יותר לאט מהוולקן. (גם אם הוא היה יורה פי 2 יותר מהר מהוולקן עדיין הוא היה יעיל פי 2.5 מהוולקן.)

היעילות תלויה במצב אם יבואו 40 חייזרים אז הסאם יעיל פי 25 (!!!)

רק אם יבואו 6 חייזרים בלבד אז היעילות משתווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, כשליצורים יש 3K חיים, ויש התקהלות של 10 (לא הייה לי יותר מזה ברדיוס נזק של הSAM גם בשלב שהפסדתי...), ה200 והמשהו שהSAM מוריד זה כלום... אני מעדיף שפחות יצורים יגיעו לסוף מאשר שיגיעו יותר יצורים עם פחות חיים לכל אחד... ובמצב כזה 2 וולקנים הרבה יותר יעילים מהSAM.

אני מסכים שבשלבים הראשונים יותר פשוט להיות עם SAMים- אבל ברגע שמשדרגים כמה פלזמות וכמה וולקנים- מבחינתי אפשר למכור את הSAMים כולם ולהחליפ אותם בפלזמות או שידרוגים לDCAים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...