M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית. - עמוד 10 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית.

Screw_Master

Recommended Posts

אני קניתי את הכרטיס שלי בלמיר והשירות שלהם מצוין.

אמנם הגעתי פיזית לחנות אבל הכרטיס הגיע תוך 3 ימים.

נ.ב

מומלץ לא להגיע ביום שישי יש לחץ באיסוף הזמנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי חברה. אז מה קורה אם ההזמנה? קראתי כמה דפים לפני ואני רואה סקיי פי-סי לא מאשרים בכלל ונועה רוצים לעשות עוד כסף ולמכור כרטיס יותר יקר שאנחנו לא צריכים... אז מה הולך? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת למה התכוונתי - התכוונתי, שכנראה בגלל שכבר לא מייצרים את הכרטיס הזה, כולם מנסים להפטר ממנו, אתה יודע, לפנות מקום במחסנים למשהו חדש יותר, ולכן הם מורידים את המחיר למינימום האפשרי בשבילם, בשביל למכור אותו ולהפטר ממנו כבר, לכן לדעתי אנחנו לא משיגים מחיר מוזל, פשוט כי אנחנו לא יכולים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין יותר מדיי רעיונות. לא ממש שמעתי את הכרטיס הזה כך שאני לא יכול להגיד עליו יותר מדיי. אם ה-XtremeAudio של קריאטיב מכיל אותו DAC כמו של הדגם שסקרתי פה באתר, זה יכול להיות מעניין במחיר נמוך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהכרטיס קול המובנה שלי (משו של Realtek) הוא מאותה החברה של המובנה שלך, ואם אני זוכר נכון את הביקורת, אפילו כשטיהרת לחלוטין את המחשב שלך מהדרייברים הישנים, ה-XTREMEMUSIC סירב לעבוד, רק אחרי פירמוט הכרטיס הועיל בטובו לעבוד, לכן אני לא קונה קריאיטיב :) אני פשוט חושש מהדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...